Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Primka co do zebów to moja stomatolog powiedziała że 8 może mi wyrwać w ciąży bo to na znieczuleniu i nie trzeba prześwietlać bo są na górnej szczęce ;) także zapytaj swojej dentystki może akurat coś Ci z tym zębem zrobi ;)
    Dziękuję za radę. Super wieści. Skończę pierwszy trymestr i lecę wyrwać. U mnie 5 górna

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziękuję za radę. Super wieści. Skończę pierwszy trymestr i lecę wyrwać. U mnie 5 górna
    Wiec skończysz I trymestr i mozesz cisnąć wyrwać ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Wiec skończysz I trymestr i mozesz cisnąć wyrwać ;-)
    Tak :-)

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek dzis spokojny, zawsze tak ma po wizytach u stomatologa ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ugotowałam sobie zupkę jarzynową i się wyjadłam, że ledwo się ruszam :-P

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ugotowałam sobie zupkę jarzynową i się wyjadłam, że ledwo się ruszam :-P
    U nas dzisiaj zapiekanka serowa byla ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Franek dzis spokojny, zawsze tak ma po wizytach u stomatologa ;-)
    Franuś Czerwone-Serce-48472.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    U nas dzisiaj zapiekanka serowa byla ;-)
    Mniam :-)

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myśmy w końcu zrobiły te krokiety ;))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    A myśmy w końcu zrobiły te krokiety ;))
    I nie padłaś od zapachu? ;-)

    s1985, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 20 listopada 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    Chwytasz fałdkę, dezynfekujesz to miejsce i pod kątem 45 stopni wbijasz igłę ta ściętą stroną igły do góry. Całą igłę wbijasz i od razu "ciśniesz";) potem trzeba to miejsce rozmasować.
    A co do refundacji clexane. Robiłaś badania np. Na antykoagulant toczniowy lub przeciwciała ana? Mnie tylko raz wyszedł ten toczeń, później dwukrotnie już nie, ale moja pani ginekolog to naciagneła, że mam zespół antyfosfolipidowy (choć tak naprawdę go nie mam) i teraz lekarz rodzinny mi wypisuje receptę z refundacją i płace 12zł za 10 szt. Ona mi nie może tego wypisać bo przyjmuje tylko prywatnie. Taka polityka.
    Może u Ciebie też się da coś naciągnąć? Bo jak będziesz musiała brać całą ciążę to Cie to trochę wyjdzie

    Dzięki kochana

    Robiłam tocznia, AnA , i cały ten zespół antyfosfol...2 razy wszystko i nic...
    Ja też do gina chodzę priv, to nawet nie ma jak podciągnąć...ale dla dzidzi wszystko

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Dzięki kochana

    Robiłam tocznia, AnA , i cały ten zespół antyfosfol...2 razy wszystko i nic...
    Ja też do gina chodzę priv, to nawet nie ma jak podciągnąć...ale dla dzidzi wszystko
    Piękny suwaczek :-)

    Martynka30 lubi tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Piękny suwaczek :-)

    A Dziękuję Kochana <3 :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    A Dziękuję Kochana <3 :*
    Martynko 4 tydzień.. Kiedy to było! ;)
    Zobaczysz jak szybko zleci i będziesz miała takiego wierciocha w brzuszku :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę zrobić sobie śniadanko i wracam do łóżka :-P

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Idę zrobić sobie śniadanko i wracam do łóżka :-P
    Ja juz zjadłam:) kanapki z jajem i papryką marynowaną mmm :) i znowu jestem glodna!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Martynko 4 tydzień.. Kiedy to było! ;)
    Zobaczysz jak szybko zleci i będziesz miała takiego wierciocha w brzuszku :-)
    Mi test wyszedł dopiero w 27 dniu cyklu to ja od razu byłam w 5 tygodniu. A Ty od pierwszych tygodni już wiesz <3
    A co na to Twój mąż? Powiedziałaś mu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Ja juz zjadłam:) kanapki z jajem i papryką marynowaną mmm :) i znowu jestem glodna!
    Ja jem co dzień z papryką albo z ogórkiem kiszonym. Widzę, że mamy podobne smaki :-)

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już zjadłam, ja od kilku dni gnębię jajka smażone na masełku :)
    i musiałam się położyć na parę minut bo senność mnie zmogła :)
    Teraz zamierzam wypić jogurt, choć ostatnio z tym ciężko :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko a Ty do pracy nie chodzisz?

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ