X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Arwen:)

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka wszystko w porządku?

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwen wrote:
    Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, widze, ze u Was fajna atmosfera wiec postanowilam sie przylaczyc :) ja jestem dosyc teudnym przypadkiem: 2 poronione ciaze na wczesnym etapie + 2 ciaze biochemicznie. Aktualnie po wieeelu badaniach i wdrozonym leczenniu immunologicznym straramy sie o piata ciaze. Oczywiscie z obstawa lekow. Pozdrawiam serdecznie!
    Hejka a jakie leki masz przypisane

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za powitanie:)

    Moim glownym problemem sa wysokie NK, poza tym nic nie wyszlo.
    Co 4 tygodnie biore wlewy z Intralipidu.
    Stale biore encorton 10mg, kwasy omega 3, colostrum, femibipon natal 1, wit. D, inofem, a od 10 dnia cyklu Clecane 0,4 i Acard. Aktualnie staramy sie drugi cykl :)

  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam niedoczynnosc tarczycy wiec Letrox :)

  • Karo85 Autorytet
    Postów: 542 523

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S- ma skierowanie będziecie ciężko pewnie chyba że będą wyraźne wskazania. Np. 3 poronienia. Mnie na NFZ nic nie chcieli dać. Zapłaciłam za wszystko. Kilka zrobiłam w medicover bo mam pakiet. Np. V leiden, cale hormony, ureoplasma, chlamydia, mycoplasma,
    Ale reszts prywatnie w lab.

    06.2010- córeczka :)
    5.06.2014- Aniołek [8 tc]
    21.06.2015- córeczka[24 tc] :(
    niedrożny LJ., AMH 4,78 PCO, IO.Mutacja MTHFR CT i AC
    02.02- INV Bocian BS,krótki p. 6 komórek/3 zarodki
    16.02- transfer 2 x 8A. - :(
    CRIO 28.04.- :( 3 BA
    II pro. Novum- długi p.19.08-transfer 1x8A.
    4 sniezynki na zimowisku
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po drugiej stracie przysluguj na nfz badanie kariotypu. Skierowanie do poradni genetycznej moze wystawic lekarz rodzinny.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genetyczne mam na 5 stycznia

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pozostaje zyczyc powodzenia :) przeczytalamnwatek od poczatku wiec sie chociaz troche orientuje w waszych historiach

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwen wrote:
    No to pozostaje zyczyc powodzenia :) przeczytalamnwatek od poczatku wiec sie chociaz troche orientuje w waszych historiach
    Witam Arwen ;-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Arwen :)
    trzymam kciuki, żeby sie udało :))

    Martynko ja na Twoim miejscu poszłabym we wtorek do lekarza, nie dlatego, że cos jest nie tak, a dlatego, że już zobaczysz na pewno chociaż pęcherzyk, a pewnie nawet lokatora ;)
    i wtedy będziesz o wiele spokojniejsza.
    do 15 to Ty moja droga się zeschizujesz konkretnie ;) ja mam następną wizytę 18 grunia.

    Ja już byłam 2 razy u gina, a owulację miałam 7.11, jestem na podobnym etapie ciąży co Ty, szacując po wymiarach mojej fasolki w piątek byłam w 5 tygodniu i 5 dniu ciąży :) i biło serduszko!

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zakonczylam starania, teraz pozostaje tylko czekac, a nie jest to moja ulubiona czesc cyklu niestety ;)

    s1985 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwen wrote:
    Ja wlasnie zakonczylam starania, teraz pozostaje tylko czekac, a nie jest to moja ulubiona czesc cyklu niestety ;)
    jak chyba każdej z nas ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    gin dzis powiedział ze wszsytko w pożadku, endo 0,99 cm owulacja była z prawego a bolał mnie lewy ;p takie cuda ;p
    powiedział ze wyniki moje sa super i zalecił badania zrobic na ta zakrzepice
    1) białko c 2) białko s 3) subpopulacje limfocytów 4) przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM i przeciwciała b2 glikoproteinie IgM i IgG 5) antygen tocznia chyba dobrze je napisałam, ale ich nie zrobie u siebie w miescie tylko musze jechac do gdanska, ciekawe le zabule za nie, ktos cos wie na ten temat? ile one kosztuja, w nastepnym tygodniu ide jeszcze progesteron zrobic no i moze bete od razu :D
    z tego co ja się orientuję, to jedyne co źle rozszyfrowałaś to nie antygen tocznia a antykoagulant toczniowy. Ale to najmniejszy problem, bo w laboratorium będą wiedzieli o co chodzi. A co do kosztów, to musisz sie przygotować na 500 lub nawet wiecej, ja tak mniej wiecej na tym wyszłam, tylko, że nie robilam dokładnie tego samego co Ty.

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka Kobitki!
    Coś Was ostatnio zaniedbuję, ale niestety pochłonęło mnie pisanie pracy licencjackiej.
    Eh gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
    Jutro lecę na wizytę. Wiem, że będzie wszystko dobrze, bo przecież musi być!
    Zauważyłam, że nawet nie napisałam Wam co z wynikami naszych badań genetycznych. Więc z naszymi genami wszystko w porządku. Żadnych odchyleń, mutacji, nic z tych rzeczy! Chociaż o to jedno zmartwienie mniej :)

    Muszę Wam powiedzieć, że mam kochaną teściową. Okna mi umyła, pranie jak piorę to idzie mi powiesić. O co ją tylko poproszę to robi, bez problemu. Nawet teść się uspokoił i tyle się nie czepia, a robił to z wielką przyjemnością. Chociaż może to też przez to, że ja na to przestałam zwracać uwagę. Jak ma jakiś problem do mnie, to mu dowalę i mam spokój :P
    Naprawdę nie myślałam, że będę umiała mieć tak wszystko w du*ie :P
    Zero stresu, nic mnie nie rusza ;P

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    Siemka Kobitki!
    Coś Was ostatnio zaniedbuję, ale niestety pochłonęło mnie pisanie pracy licencjackiej.
    Eh gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
    Jutro lecę na wizytę. Wiem, że będzie wszystko dobrze, bo przecież musi być!
    Zauważyłam, że nawet nie napisałam Wam co z wynikami naszych badań genetycznych. Więc z naszymi genami wszystko w porządku. Żadnych odchyleń, mutacji, nic z tych rzeczy! Chociaż o to jedno zmartwienie mniej :)

    Muszę Wam powiedzieć, że mam kochaną teściową. Okna mi umyła, pranie jak piorę to idzie mi powiesić. O co ją tylko poproszę to robi, bez problemu. Nawet teść się uspokoił i tyle się nie czepia, a robił to z wielką przyjemnością. Chociaż może to też przez to, że ja na to przestałam zwracać uwagę. Jak ma jakiś problem do mnie, to mu dowalę i mam spokój :P
    Naprawdę nie myślałam, że będę umiała mieć tak wszystko w du*ie :P
    Zero stresu, nic mnie nie rusza ;P

    Świetne podejście ;) nie ma co się denerwować ;-)

    Ja przez weeekend stwierdziłam, że mały jest jakiś cichutki, czułam ruchy ale były jakieś dziwne. Dzisiaj na szczęście szaleje jak zawsze. Może dlatego był taki spokojny bo całą sobotę byłam praktycznie na nogach a wieczorem już mnie wszystko bolało...

    Jeszcze kilka tygodni i zacznie mnie ładować po żebrach, już niewiele mu brakuje ;)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwen wrote:
    Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, widze, ze u Was fajna atmosfera wiec postanowilam sie przylaczyc :) ja jestem dosyc teudnym przypadkiem: 2 poronione ciaze na wczesnym etapie + 2 ciaze biochemicznie. Aktualnie po wieeelu badaniach i wdrozonym leczenniu immunologicznym straramy sie o piata ciaze. Oczywiscie z obstawa lekow. Pozdrawiam serdecznie!
    Arwen, ze szczerego serducha życzę szybkiego zafasolkowania i nudnej ciąży. Teraz już musi się udać :) Ściskam!

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś Martynka się nie odzywa po tym jej bólu krzyża ;/

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestem :)krzyż i brzuch lepiej, boli mnie głowa, teraz już mniej bo wziełam Apap, mdli mnie czasami, no i powtarza się już 2 dzień incydent rano przed śniadaniem wziełam nospę i po 10 minutach biegiem do łazienki, dziś to samo, sama ślina a myślałam, że wypluję żołądek :/

    A co u Was?

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w koncu :) nastraszyłaś i się nie odzywasz :)

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ