X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nie bij męża ;)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko to siedź w domku i lej na urząd;) niech sie bujają! Nie zostajesz przeciez bez ubezpieczenia;-) maluch najważniejszy! W I trymestrze to trzeba się ze sobą obchodzic jak z jajem! ;)
    Patrz juz masz 6 tydzień! Jeszcze tylko 6 tyg i będzie 12! Czas zapiernicza do przodu ;-) potem to juz tylko brzuchal rośnie w oczach ;)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko niech Cię mąż od razu ubezpieczy, szkoda nerwów!

    i nie martw się objawami! ja tak samo nie mam żadnych oprócz tych co Ty!
    brzuch mnie czasem boli, tak czuję macicę i krzyż też czasem czuję. Cycki delikatnie sie wypełniły, ale nie bolą.

    a uwaga uwaga byłam dzisiaj u gina i widziałam mojego bąbla z bijącym serduchem!! byłam w takim szoku, ze nie mogłam się nawet popłakać haha :D

    ma 0,15cm taki mały, a serducho już bije i kurna większe chyba od tego łobuza małego było:D wychodzi na to że to jakiś 5 tydzien,5 dzień ciąży. Dokładnie nie wiadomo, taka zagadka, bo przecież daty OM nie ma, zabieg był 7,10.

    owulacja była tak 7.11 to by się zgadzało mniej więcej :)

    co do bety mi w pierwszych dwóch pomiarach super przyrosla, a teraz w środę miałam 9140 i czarno przed oczami mi się zrobilo, że to chyba za mało i dzisiaj już byłam gotowa na najgorsze, a tu proszę taka niespodzianka! beta zwolniła a ja już schizy straszne! nie rób jej więcej :P

    s1985, Tulisia lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    Martynko niech Cię mąż od razu ubezpieczy, szkoda nerwów!

    i nie martw się objawami! ja tak samo nie mam żadnych oprócz tych co Ty!
    brzuch mnie czasem boli, tak czuję macicę i krzyż też czasem czuję. Cycki delikatnie sie wypełniły, ale nie bolą.

    a uwaga uwaga byłam dzisiaj u gina i widziałam mojego bąbla z bijącym serduchem!! byłam w takim szoku, ze nie mogłam się nawet popłakać haha :D

    ma 0,15cm taki mały, a serducho już bije i kurna większe chyba od tego łobuza małego było:D wychodzi na to że to jakiś 5 tydzien,5 dzień ciąży. Dokładnie nie wiadomo, taka zagadka, bo przecież daty OM nie ma, zabieg był 7,10.

    owulacja była tak 7.11 to by się zgadzało mniej więcej :)

    co do bety mi w pierwszych dwóch pomiarach super przyrosla, a teraz w środę miałam 9140 i czarno przed oczami mi się zrobilo, że to chyba za mało i dzisiaj już byłam gotowa na najgorsze, a tu proszę taka niespodzianka! beta zwolniła a ja już schizy straszne! nie rób jej więcej :P

    Kochana wielkie gratulacje! ;**

    Palinas89 lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    Martynko niech Cię mąż od razu ubezpieczy, szkoda nerwów!

    i nie martw się objawami! ja tak samo nie mam żadnych oprócz tych co Ty!
    brzuch mnie czasem boli, tak czuję macicę i krzyż też czasem czuję. Cycki delikatnie sie wypełniły, ale nie bolą.

    a uwaga uwaga byłam dzisiaj u gina i widziałam mojego bąbla z bijącym serduchem!! byłam w takim szoku, ze nie mogłam się nawet popłakać haha :D

    ma 0,15cm taki mały, a serducho już bije i kurna większe chyba od tego łobuza małego było:D wychodzi na to że to jakiś 5 tydzien,5 dzień ciąży. Dokładnie nie wiadomo, taka zagadka, bo przecież daty OM nie ma, zabieg był 7,10.

    owulacja była tak 7.11 to by się zgadzało mniej więcej :)

    co do bety mi w pierwszych dwóch pomiarach super przyrosla, a teraz w środę miałam 9140 i czarno przed oczami mi się zrobilo, że to chyba za mało i dzisiaj już byłam gotowa na najgorsze, a tu proszę taka niespodzianka! beta zwolniła a ja już schizy straszne! nie rób jej więcej :P
    super wieści a czemu ty wykresu nie prowadzisz? chciałam podejrzeć ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe S nigdy nie prowadzilam tu wykresu - czyste lenistwo :D

    a u Ciebie super progesteron!! mam nadzieję, że będą 2 kreski :P

    ja miałam 5 dni po owulce 9,7 więc bieda, że ho ho :D
    ale jak widać panicz się wykluł nawet z takim progesteronem :)
    potem on ciut podskoczył, teraz nie badam, bo to tylko stresuje, tak samo jak beta.

    jadę na wspomagaczach, duphaston 3x i acard.
    Mam nadzieję, że człowiek będzie rósł!

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałam sie i mi skasowałao ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin dzis powiedział ze wszsytko w pożadku, endo 0,99 cm owulacja była z prawego a bolał mnie lewy ;p takie cuda ;p
    powiedział ze wyniki moje sa super i zalecił badania zrobic na ta zakrzepice
    1) białko c 2) białko s 3) subpopulacje limfocytów 4) przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM i przeciwciała b2 glikoproteinie IgM i IgG 5) antygen tocznia chyba dobrze je napisałam, ale ich nie zrobie u siebie w miescie tylko musze jechac do gdanska, ciekawe le zabule za nie, ktos cos wie na ten temat? ile one kosztuja, w nastepnym tygodniu ide jeszcze progesteron zrobic no i moze bete od razu :D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    gin dzis powiedział ze wszsytko w pożadku, endo 0,99 cm owulacja była z prawego a bolał mnie lewy ;p takie cuda ;p
    powiedział ze wyniki moje sa super i zalecił badania zrobic na ta zakrzepice
    1) białko c 2) białko s 3) subpopulacje limfocytów 4) przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM i przeciwciała b2 glikoproteinie IgM i IgG 5) antygen tocznia chyba dobrze je napisałam, ale ich nie zrobie u siebie w miescie tylko musze jechac do gdanska, ciekawe le zabule za nie, ktos cos wie na ten temat? ile one kosztuja, w nastepnym tygodniu ide jeszcze progesteron zrobic no i moze bete od razu :D

    Kurcze ale trudne nazwy tych badań ;-)

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Kurcze ale trudne nazwy tych badań ;-)
    a jeszcze on swoim lekarskim pismem mi to napisałam musiałam rozszyfrowywac w domu na necie ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Karo85 Autorytet
    Postów: 542 523

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S1985 ja robiłem to wszystko to kosztowało jakoś z 400 nawet 500zł. Najlepiej zadzwoń np. Do Alab lub jakiego prywatnego labolatorium i popytaj o ceny. Generalnie to niestety drogie badania są.

    06.2010- córeczka :)
    5.06.2014- Aniołek [8 tc]
    21.06.2015- córeczka[24 tc] :(
    niedrożny LJ., AMH 4,78 PCO, IO.Mutacja MTHFR CT i AC
    02.02- INV Bocian BS,krótki p. 6 komórek/3 zarodki
    16.02- transfer 2 x 8A. - :(
    CRIO 28.04.- :( 3 BA
    II pro. Novum- długi p.19.08-transfer 1x8A.
    4 sniezynki na zimowisku
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S pewnie ciutke wybulisz na te badania, ale lepiej zrób je od razu.

    a póki co polecam Ci zacząć brać acard, jak jest podejrzenie, że może być coś z krzepliwością, albo jak masz jakąś chorobę autoimmunologiczną.
    Poza tym acard sprawi, że macica będzie lepiej ukrwiona i bąbelek łatwiej się zagnieździ itd :)

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    S pewnie ciutke wybulisz na te badania, ale lepiej zrób je od razu.

    a póki co polecam Ci zacząć brać acard, jak jest podejrzenie, że może być coś z krzepliwością, albo jak masz jakąś chorobę autoimmunologiczną.
    Poza tym acard sprawi, że macica będzie lepiej ukrwiona i bąbelek łatwiej się zagnieździ itd :)
    Mam zalecenie 2x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 22:07

    Palinas89 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się bardzo źle czuje boli mnie krzyż, promieniuje mi na udo, i brzuch coś ala @, strasznie mi się to nie podoba, mam nadzieję, że to nie jest najgorsze, jak mi w week nie przejdzie w poniedz zadzwonię do lekarza, bo on we wtorki przyjmuje, byle by nie było gorzej...

    Zrobiło mi się tak od wczorajszej oststniej rozmowy z baba :(

    Śniło mi się, że urodziłam chłopca, mojego Tymusia a potem mi go zabrano :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo85 wrote:
    S1985 ja robiłem to wszystko to kosztowało jakoś z 400 nawet 500zł. Najlepiej zadzwoń np. Do Alab lub jakiego prywatnego labolatorium i popytaj o ceny. Generalnie to niestety drogie badania są.
    a nie wiesz czy da rade zaąłtwić skierowanie na te badania?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Dziewczyny ja się bardzo źle czuje boli mnie krzyż, promieniuje mi na udo, i brzuch coś ala @, strasznie mi się to nie podoba, mam nadzieję, że to nie jest najgorsze, jak mi w week nie przejdzie w poniedz zadzwonię do lekarza, bo on we wtorki przyjmuje, byle by nie było gorzej...

    Zrobiło mi się tak od wczorajszej oststniej rozmowy z baba :(

    Śniło mi się, że urodziłam chłopca, mojego Tymusia a potem mi go zabrano :(
    3maj się na poczatku takie bole to norma wiec nie musza oznaczas najgorszego :*

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Dziewczyny ja się bardzo źle czuje boli mnie krzyż, promieniuje mi na udo, i brzuch coś ala @, strasznie mi się to nie podoba, mam nadzieję, że to nie jest najgorsze, jak mi w week nie przejdzie w poniedz zadzwonię do lekarza, bo on we wtorki przyjmuje, byle by nie było gorzej...

    Zrobiło mi się tak od wczorajszej oststniej rozmowy z baba :(

    Śniło mi się, że urodziłam chłopca, mojego Tymusia a potem mi go zabrano :(

    Kochana mi się wydaje ze możesz bardzo czekać na bol bo sie go boisz i dlatego on się pojawia. Mnie np czasem zaboli brzuch, wbije sobie to do Glowy i ból sie zwiększa. Jak sie czymś zajmę to po pewnym czasie orientuje się, ze ból znikl. Nawet nie wiesz ile psychika może sobie bólu wytworzyć (przykład: Ja u dentysty:D) ;)
    Ten stres z babą nie mogl Ci zaszkodzić bo w takim przypadku zadna kobieta nie bylaby donosić ciąży bo stres jest wszechobecny.
    Może cos poczytaj, pograj, porób (jezeli możesz chodzić). Takie siedzenie i wsluchiwanie sie w organizm jest rujnujące dla naszej psychiki.

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka ja dzisiaj też nie za dobrze :( Znowu zobaczyłam brazowy śluz. Wcześniej lekarz powiedział, że może tak być gdyby krwiak się oczyszczał. Ale jak to myśleć, ze z dzidzią w porządku a to tylko krwiak kiedy w poprzedniej ciąży taki sluz to był początek poronienia :(
    Bede obserwować mam nadzieje, że nie będzie tego więcej :(

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tydzień to naprawdę wczesno i takie bóle mogą występować. Ważne żeby nie byl silny ;*

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, widze, ze u Was fajna atmosfera wiec postanowilam sie przylaczyc :) ja jestem dosyc teudnym przypadkiem: 2 poronione ciaze na wczesnym etapie + 2 ciaze biochemicznie. Aktualnie po wieeelu badaniach i wdrozonym leczenniu immunologicznym straramy sie o piata ciaze. Oczywiscie z obstawa lekow. Pozdrawiam serdecznie!

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ