X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    mój wczorajszy test podobny do tego z niedzieli :)

    Skabarko, trzymam mocno kciuki za owulkę :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal uważam że owulka była 11dc ;) od trzech dni temp się trzyma na 36,7 i ani myśli urosnąć, także już sobie ten cykl odpuściłam :) tylko podbrzusze mnie okropnie boli od wczoraj :( jajniki już mniej, bo tylko ćmią i raz na jakiś czas się odzywają, ale podbrzusze to masakra!

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - no to widzę że czekasz na efekty :)

    Czekolada - co u Ciebie?

    Ja mam 24 dc, u mnie niestety cykle trwają bite 31 dni wiec ćwiczę cierpliwość :). Owu wg moich odczuć miałam ok 18dc ale nie mierzyłam temp przez chorobę, więc do końca nie wiem. Pozdrawiam Was Dziewczynki!!!

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola - a ja wiem czy na efekty? ból podbrzusza mnie martwi bo mam tendencje do torbieli. wg temp owulacji raczej nie było. inszch objawów nie mam bo na jakiekolwiek jest za wcześnie.

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - no rozumiem... mam nadzieję że będzie ok! buziaki!

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, przyciągacie dobre fluidy :D miałam się nie jarać, ale się jaram :D i humor od razu +1000000000 :D
    patrzcie!!

    http://www.tinypic.pl/2cmuk1j3chiv

    a zatem - witaj owulacjo!!! :D

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no proszę :), a jednak owu jeszcze nie było :)
    teścik wygląda całkiem dobrze :)

    skabarka lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    ok, przyciągacie dobre fluidy :D miałam się nie jarać, ale się jaram :D i humor od razu +1000000000 :D
    patrzcie!!

    http://www.tinypic.pl/2cmuk1j3chiv

    a zatem - witaj owulacjo!!! :D
    Supeer :)

    U mnie chyba też coś się święci ;)
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a04787a797a2daee.html
    plus płodny śluz :)

    skabarka lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo madziulek to jedziemy na tym samym wózku ;) zatem stosunkowo udanych poczynań ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    nooo madziulek to jedziemy na tym samym wózku ;) zatem stosunkowo udanych poczynań ;)
    Hi hi dzieki i wzajemnie :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Skabarka lepiej działaj <3 a nie :-D a masz teraz wizytę u lekarza ??

    Hm...a co u mnie dziś mam wizytę mój 8 dc i pierwszy cykl z mierzeniem temperatury :-D
    w poniedziałek sobie popłakałam bo miałam przez cały dzień nieprzyjemności nawet na kolacji firmowej ale najważniejsze że mam za sobą a co nie zabiję to wzmocni ale powiem Wam że masakrę miałam.

    Jestem ciekawe co dziś lekarz powie :-)

    Ola co u Ciebie ??

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada trzymam kciuki za same dobre wieści u lekarza :)

    ja mam wizytę po świętach, albo po nowym roku - zależy co tam wyjdzie z tych moich starań ;) a działamy działamy <3 - trzeba korzystać, bo do końca roku jestem na zwolnieniu, a jak się nie uda i wrócę do tej mojej durnej pracy to znowu będą marne szanse na zajście w ciążę ;-/ niestety mąż mój pracuje w systemie zmianowym 12 godzinnym i często nie ma go wtedy kiedy jest potrzebny ;) do tego mam zasmarkanego szkraba w domu, a to też czasem niweluje plany <3 ;) tak jak wczoraj - owulka pukała do drzwi, a tu szkrab po domu śmiga ;) no i cóż było robić - jak zobaczyliśmy te piękne dwie kreski na teście owu to mój P synka zapakował w auto i podrzucił dziadkom na jakiś czas ;)

    (wyrodni rodzice, wyrodni ;) )

    a nieprzyjemności w pracy znam aż za dobrze ;-/ ja przez pracę w ciągłym stresie, w systemie zmianowym 12 godzinnym i w fatalnych warunkach musiałam iść na zwolnienie na 1,5 miesiąca bo gin nie dawał mi nawet cienia szansy na zajście w ciążę przy tej pracy ;-/ ale masz rację, co nas nie zabije to nas wzmocni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 11:07

    MiM lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dużo siły dla Was! :) Na pewno się uda :D

    skabarka - hihi jak dobrze mieć dziadków :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek oj tak, to dla nas nieoceniona pomoc, zważywszy jaką mamy pracę, to bez nich nie mielibyśmy szans na normalne funkcjonowanie jako rodzina ;-/

    wiecie nad czym się zastanawiam? no bo tak, do tej pory czy mierzyłam temp rano czy później w ciągu dnia po drzemce, to i tak był taka sama... wczoraj rano była 36,7 ale po popołudniowej drzemce jak wstałam "niedogrzana" to tak jak przypuszczałam miałam 36,9... dzisiaj sytuacja się powtarza - rano 36,7, ale ponieważ od 8 do 11 leżałam sobie z synkiem i oglądaliśmy bajki albo drzemaliśmy to zmierzyłam tempkę (zaczął mnie lekko boleć jajnik i znowu zimno mi było) i znowu temp wyższa bo 37,0... i tak sie zastanawiam czy brać to w ogóle pod uwagę, bo ta wyższa bedzie się utrzymywać już do końca dnia, a tak niska jest tylko rano... nie wiem co o tym myśleć...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszałam, to trzeba brać pod uwagę tylko tą poranną. Potem może rosnąc w wyniku różnych czynności, aktywności.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak słyszałam, ale od początku latam z termometrem i mierzę kilka razy dziennie i do tej pory nie było różnicy między tą poranną a to np z wieczora po drzemce (bo tylko po spaniu mierzę)... a tu od dwóch dni takie niespodzianki...

    zasady zasadami, a ja pomierzę po swojemu :D lepiej się dzięki temu moja psychika czuje ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie, nie zaszkodzi :D

    Ja już też czekam aż tempka skoczy :) Powinna już jutro ale okaże się jak będzie ;)

    Nie miałam jakiegoś wielkiego parcia na dziecko. Ale jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży..to przez ten miesiąc całkowicie pozmieniało mi się myślenie. I teraz tak bardzo bym chciała... :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam w perspektywie rozpoczęcie budowy domu w kwietniu, więc ciąża + budowa to będzie wyzwanie ;) także jak wyjdzie to fajnie, jak nie to będę biegać z łopatą po działce ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi :D Super plany :) Musi się udać :D Fajnie bo macie już jednego szkraba przy sobie :) :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mamy :) co prawda obraża sie ja mówimy "szkrabie" i mówi, że jest już "duzim chłopakiem" (ma 6 lat więc wiesz ;) kawał chłopa) ale dla mnie zawsze będzie szkrabem ;)

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ