X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek ja nie wiem ale dzisiaj też testuje i się okaże :)

    a u mnie w domu masakra, nocka nie przespana :( Synuś po 4 wstał z płaczem i mega gorączką :( po 40min co prawda już było lepiej i nawet udało mi się go nakłonić żeby jeszcze się spać położył, ale co z tego jak ja zasnąć nie mogłam :(

    i moje postanowienie żeby kawy nie pić poszło się pasać :( dzisiaj bez kawy chyba nie dam rady funkcjonować <zieeeewaaaa>.... bosz tak mi się spać chce....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i żeby tego było mało to tak mnie dzisiaj jajnik lewy kłuje.... masakra... i podbrzusze taki jest...hm... spięte?? nie wiem jak to ująć, ale wnioskuję iż owu tuż tuż :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie prawy kłuje :(

    atdc3e5e035kp155.png
  • wiedzma Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 , czekolada
    Dzięki dziewczyny zapytam o te badania a jak nie to sama sobie je zrobię. Tych badań na pewno nie miałam więc są warte uwagi:)

    czekolada lubi tę wiadomość

    29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiwszy test owu - kreska słabiej widoczna niż wczoraj ;-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na teście owulacyjnym ponoć zawsze wychodzi kreska i dlatego liczy się jej intensywność..

    A jakie testy kupowałyście Dziewczyny z allegro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taki z Rossmanna, domowe laboratorium czy jakoś tak :) tak sobie myślę że może poprostu owu już była :) troche szybko, ale kto tam wie jak to u mnie działa ;)

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzma znajdź sobie także klinikę leczenia niepłodności. Bo tam sie specjalizują w "trudnych przypadkach".
    Ściskam cię mocno! płacz, płacz i jeszcze raz płacz...

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek i jak tam Twoja owulka? mi ovu wyznaczyło na 11dc - wcześnie troche, no ale ważne że była - pytanie czy udalo nam się wstrzelić ;-/ zazwyczaj miałam 14dc, a tu niespodzianka ;) no i tempka mi dzisiaj spadła więc trudno, będę spokojnie siedzieć i czekać na rozwój wydarzeń :) najwyżej elegancko zabaluję w Sylwestra ;)

    czekolada lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    madziulek i jak tam Twoja owulka? mi ovu wyznaczyło na 11dc - wcześnie troche, no ale ważne że była - pytanie czy udalo nam się wstrzelić ;-/ zazwyczaj miałam 14dc, a tu niespodzianka ;) no i tempka mi dzisiaj spadła więc trudno, będę spokojnie siedzieć i czekać na rozwój wydarzeń :) najwyżej elegancko zabaluję w Sylwestra ;)
    Ja mam testy z All. W spadku po kumpeli ;)
    Wczorajszy test podobny jak ten w czw.
    Temp trochę podskoczyła ale poszłam spać o 1 i mierzylam o 7. Nie wiem czy to jest miarodajne.
    Jajnik boli, śluz jest wodnisty. Zobaczmy jak dzisiejszy test :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to wypisz wymaluj jak u mnie tylko że mi tempka spadła ;-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dpo a tempka mi spada na łeb na szyje :( i chyba wyjątkowo jest mi przykro :( ostatni cykl mierzę temp bo tylko się dołuję :(
    jajniki mnie pobolewają, podbrzusze mam napięte (coś a la skurcz non stop), suszy mnie jak na kaca, a tempka ani myśli współpracować :(
    smutki, smuteczki :(

    idę się chyba popłakać, przytulę męża i jutro będzie mi lepiej....

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka i ja Cię ściskam mocno :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    u mnie dziś już płodny śluz :) Zobaczymy co pokaże test

    A to moje testowanie:
    a884c5f8accdf5bbmed.jpg ff5b84dbd363198fmed.jpg
    0999d99b37ab9e02med.jpg
    5dae753986c46178med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 10:31

    atdc3e5e035kp155.png
  • wiedzma Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiM wrote:
    Wiedzma znajdź sobie także klinikę leczenia niepłodności. Bo tam sie specjalizują w "trudnych przypadkach".
    Ściskam cię mocno! płacz, płacz i jeszcze raz płacz...

    Dziękuje za rade :):) będę tak musiała zrobić, bo lekarze nie chcą się zainteresować zbytnio moim przypadkiem. Buźka i też ściskam.

    Ela80 lubi tę wiadomość

    29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek - no pozytywnie u Ciebie :) pozostało działać :) powodzenia!

    lauda - ja chętnie zaglądnę -dziękuję :)

    skabarka - będzie dobrze, wspólnie damy radę każdemu smutkowi!

    a tak właściwie to też mi trochę przykro, miałam nadzieję że będę ciocią ale okazało się, że i tym razem się nie udało :(

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola dzisiaj jest już lepiej :) nie dam się smutkom, to nie w moim stylu - ot czasem i mnie gorszy dzień złapie ;)

    najgorsza ta niewiedza jest jak dla mnie, gin kazał brać lutkę po owulce... no ok, ale jak mam ją brać skoro nie wiem nawet czy była ;-/

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem skabarka że jesteś silna :), ja staram się też ale ten słabszy dzień czasem przychodzi :).
    Twój wykres faktycznie mało mówi :/, nie wiadomo czy była owu...
    U mnie zazwyczaj jest skok i dopiero biorę duphaston, chociaż z tym cyklu biorę na oko bo podczas choroby nie mierzę temperatury bo to bez sensu. U mnie gin ogólnie ustaliła, że mam brać od 21dc a owu najczęściej mam ok 17-18 dc. Ostatnio miałam ok 20dc na podstawie temperatury i dlatego duphaston biorę z tą małą poprawką na późniejszą owulację.

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no według moich poprzednich miesięcy to owu mi wypadała ok 17dc, dlatego byłam zdziwiona że OF mi na 11dc wyznaczył... no mogę sobie gdybać i myśleć, a co będzie to się okaże :) może jeszcze owulka przyjdzie, a może mój organizm w tym miesiącu pokaże mi środkowy palec mówiąc: skup się na budowie domu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ten test z 14dnia rzeczywiście wygląda obiecująco, bo tamte są blade, a ten jest rzeczywiście mocniejszy.

    Skabarko no dziwny ten Twój wykres..

    Lauda co do witamin, to proponuję przy kupnie zaznaczyć w aptece, że chce się lek. W Polsce do suplementu diety mozna dodać mini kapinkę np. witaminy C, i to nie będzie miało za bardzo wpływu na organizm, bo nikt tego nie kontroluje, a w leku ilość skladników jest sprawdzana.

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ