Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakupiłam dzisiaj testy owulacyjne i jeden ciążowy do kompletu kilku innych które leżą sobie w domu ;) zaraz pójdę owulkę badać, bo nie mam zielonego pojęcia kiedy cholera będzie... no chyba że już była, bo dzisiaj 12dc i tempka mi odbiła do góry, a w nocy jajnik mnie jeden bolał ;-/

• Eva Przyjaciółka

Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarko oby z tych testów przydał Ci się tylko jeden ciążowy :)

skabarka lubi tę wiadomość

Antosia 8.02.2014 (9tc)
    Franek 18.07.2014 (14tc)
    Filipek 20.08.2015 z nami
    Kropek w brzuszku :) marzec 2017
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva - każda opcja ma jakieś plusy ;) jak będzie fasolka to wiadomo będzie nieopisane szczęście, a jak nie będzie to będę hulać na Sylwestra i później na początku stycznia na własnych urodzinach ;) tak sobie ostatnio poukładałam w głowie, że co by nie było to i tak będzie ok :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:32

czekolada, Eva, Natka88 lubią tę wiadomość

• ola.321 Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - jedna to za mało :), ja brałam 2 tabletki oeparolu 3xdziennie bo gdzieś tak wyczytałam :)

madziulek - to chyba ten inofolic nie jest dla mnie bo ja biorę kwas foliowy na receptę w bardzo dużej dawce przez mutację MTHFR i już tyle mi wystarczy chyba,

Najgorsze jest to że jestem mega chora :( i w sumie to trochę się stresuję że muszę się leczyć a nie wiem czym mogę a czym nie :( - oczywiście gdyby się miało udać. Jutro idę do lekarza po jakieś leki :(.

l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaaaaa..... to zmienia postać rzeczy :D to w następnym cyklu obiecuję poprawę ;)

• czekolada Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ściskam Cię mocno :-)

Ola a Ty pod kołdrę gorąco herbata z miodem i sokiem malinowym i wypoć się. Na pewno przy staraniach nie jest wskazana witamina co bo podobno zakwasza organizm co innego u mężczyzn. Więc póki co nie bierz nic a aa i ibuprom podobno też niewskazany.

Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • wiedzma Nowa

Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey jestem tu nowa. Witam wszystkie dziewczyny. Poroniłam już dwie ciąże w tym roku. W styczniu w 7tc i teraz w 8tc . Obydwie zakończone łyżeczkowaniem . Po pierwszym poronieniu nie miałam robionych żadnych badań. Obydwa wyniki histo wyszły w porządku. Teraz dopiero robia mi badania i wyszło że mam toxoplazmoze.:( do tego choruje też na RZS i serce. W drugiej ciąży nie dawali mi leków na potrzymanie bo wszystko bylo ok. To tak na przybliżenie mojego przypadku. A pytanie mam takie czy któraś z was zaszła w trzecią ciąże i jest wszystko ok??Czy bierzecie jakieś leki?? Czy kategorycznie nakazano wam leżeć? Strasznie jestem załamana i mam dużo strachu przed następną ciążą. Ale niepoddamy się z mężem. Czytając wasze posty postanowiłam tu napisać bo nie mam z kim o tym pogadać i się czegoś dowiedzieć bo nikt w moim kręgu znajomych takich problemów nie ma. Pozdrawiam.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 20:28

29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • ola.321 Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - no zmienia :):)

czekolada - ja na cytrynie, miodzie, soku z malin już od kilku dni jestem i jest coraz gorzej :(. Kupiłam jeszcze w aptece jakiś ziołowy syrop na kaszel. Jutro idę do lekarza rodzinnego po ratunek, myślę że powiem że staram się o dzidziusia żeby te leki były przemyślane :(. Co do witaminki c i ibupromu nie wiedziałam że nie są wskazane... dziękuję za inf :)
    Pewnie i tak będę musiała coś mocniejszego sobie zaaplikować bo gardło mnie baaardzo boli a od kaszlu mam już zakwasy :(

wiedzma - ja też trafiłam na to forum po 2 poronieniu bo potrzebowałam wsparcia. Ja byłam w 2 ciążach i obie poroniłam więc nie odpowiem na Twoje pytanie. Nie piszesz nic czy robiłaś badania na krzepnięcie? zespół antyfosfolipidowy, tarczycę? pozdrawiam!

l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, a jak na teście owu wyszła taka kreska ale jaśniejsza, to owu albo będzie albo była, prawda??

• czekolada Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka to raczej będzie ja robiłam do testu dodatniego więc po owu już nie więc nie wiem jak wychodzi ;-)

Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • wiedzma Nowa

Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 - po pierwszym poronieniu nie miałam żadnych badań robionych,tyle co w szpitalu mi zrobili morfologie, bete i na tyle by bylo bo nie było już akcji serca. Póżniej miałam duże problemy z hormonami bo mi nie spadały i miałam krwotoki w miesiączkach, teraz w drugiej ciąży zrobiłam morfologie, hiv, hbs , bete i toxo igG i wyszło pozytywnie ale lekarz nie zadzwonił i mi o tym nie powiedział i po tyg miałam iść na kontrole ale nie doszłam bo pojechałam na szpital bo już krwawiłam i zaś akcji serca już nie było:(Wczoraj byłam na kontroli po zabiegu a dziś robiłam ponowne badanie na toxo jakąś awidność i tyle. Nie dał mi na inne badania o których piszesz. Powiedział mi że będę musiała wykonać badania genetyczne z mężem (gdyż jestem też obciążona genetycznie). Jestem sfrustrowana tym wszystkim.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 21:20

29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazałabym Wam zdjęcie testu ale nie wiem jak :D boże jaka ja zielona w tym wszystkim jestem! :D

czekolada lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha!! wydumałam!

o taki był dzisiaj

http://www.tinypic.pl/3stwrcxuebqw

• czekolada Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko raczej nie było ;-)

Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jeszcze będzie :) to dobrze :) mąż dzisiaj na nocy w pracy więc rano go będę męczyć ;D

tymczasem borem lasem idę spać dziewczynki, bo rano niestety muszę się zwlec o 7 i odwieźć Syna do przedszkola :)

miłej nocki :)

• ola.321 Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - też myślę jak czekolada że chyba owu dopiero będzie :), ale mi pozytywne testy wychodzą nawet przez tydzień więc jestem jakaś dziwna chyba :)

wiedzma - no to po 2 poronieniu polecam Ci zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, krzepliwość, tarczycę - wydaje mi się że to są podstawowe badania ale nie wiem co na to Twój gin - zapytaj o to koniecznie!

wiedzma lubi tę wiadomość

l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet

Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze robiłam na wirus cytomegalii i hormony. m.in. prolaktynę, progesteron, tsh, dheas. No i na krzepliwość.

wiedzma lubi tę wiadomość

Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też wczoraj pierwszy raz testowałam owulkę :)
    Co powiecie?
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30cd5ea1aa89f4ed.html

Czytałam,że kreska testowa ma być tak samo mocna lub ciemniejsza od kontrolnej. A jeśli jest blada, to każdego dnia powinna robić się intensywniejsza, co świadczy o zbliżającej się ovu? :) Tak to działa?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 08:09

atdc3e5e035kp155.png
  • Eva Przyjaciółka

Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka i Madziulek ja też myślę, że owu przed wami, ja robiłam 5 testów pod rząd przez 5 dni i 2 razy kreski były praktycznie identycznej intensywności i oni chyba nawet w instrukcji piszą, że muszą być podobne

Antosia 8.02.2014 (9tc)
    Franek 18.07.2014 (14tc)
    Filipek 20.08.2015 z nami
    Kropek w brzuszku :) marzec 2017
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, będę testować codziennie i zobaczymy :D

A jeśli blada kreska w ogóle się pojawia, to oznacza że owulka na pewno będzie?

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego