X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakupiłam dzisiaj testy owulacyjne i jeden ciążowy do kompletu kilku innych które leżą sobie w domu ;) zaraz pójdę owulkę badać, bo nie mam zielonego pojęcia kiedy cholera będzie... no chyba że już była, bo dzisiaj 12dc i tempka mi odbiła do góry, a w nocy jajnik mnie jeden bolał ;-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarko oby z tych testów przydał Ci się tylko jeden ciążowy :)

    skabarka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva - każda opcja ma jakieś plusy ;) jak będzie fasolka to wiadomo będzie nieopisane szczęście, a jak nie będzie to będę hulać na Sylwestra i później na początku stycznia na własnych urodzinach ;) tak sobie ostatnio poukładałam w głowie, że co by nie było to i tak będzie ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:32

    czekolada, Eva, Natka88 lubią tę wiadomość

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - jedna to za mało :), ja brałam 2 tabletki oeparolu 3xdziennie bo gdzieś tak wyczytałam :)

    madziulek - to chyba ten inofolic nie jest dla mnie bo ja biorę kwas foliowy na receptę w bardzo dużej dawce przez mutację MTHFR i już tyle mi wystarczy chyba,

    Najgorsze jest to że jestem mega chora :( i w sumie to trochę się stresuję że muszę się leczyć a nie wiem czym mogę a czym nie :( - oczywiście gdyby się miało udać. Jutro idę do lekarza po jakieś leki :(.

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaaaaa..... to zmienia postać rzeczy :D to w następnym cyklu obiecuję poprawę ;)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ściskam Cię mocno :-)

    Ola a Ty pod kołdrę gorąco herbata z miodem i sokiem malinowym i wypoć się. Na pewno przy staraniach nie jest wskazana witamina co bo podobno zakwasza organizm co innego u mężczyzn. Więc póki co nie bierz nic a aa i ibuprom podobno też niewskazany.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • wiedzma Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey jestem tu nowa. Witam wszystkie dziewczyny. Poroniłam już dwie ciąże w tym roku. W styczniu w 7tc i teraz w 8tc . Obydwie zakończone łyżeczkowaniem . Po pierwszym poronieniu nie miałam robionych żadnych badań. Obydwa wyniki histo wyszły w porządku. Teraz dopiero robia mi badania i wyszło że mam toxoplazmoze.:( do tego choruje też na RZS i serce. W drugiej ciąży nie dawali mi leków na potrzymanie bo wszystko bylo ok. To tak na przybliżenie mojego przypadku. A pytanie mam takie czy któraś z was zaszła w trzecią ciąże i jest wszystko ok??Czy bierzecie jakieś leki?? Czy kategorycznie nakazano wam leżeć? Strasznie jestem załamana i mam dużo strachu przed następną ciążą. Ale niepoddamy się z mężem. Czytając wasze posty postanowiłam tu napisać bo nie mam z kim o tym pogadać i się czegoś dowiedzieć bo nikt w moim kręgu znajomych takich problemów nie ma. Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 20:28

    29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - no zmienia :):)

    czekolada - ja na cytrynie, miodzie, soku z malin już od kilku dni jestem i jest coraz gorzej :(. Kupiłam jeszcze w aptece jakiś ziołowy syrop na kaszel. Jutro idę do lekarza rodzinnego po ratunek, myślę że powiem że staram się o dzidziusia żeby te leki były przemyślane :(. Co do witaminki c i ibupromu nie wiedziałam że nie są wskazane... dziękuję za inf :)
    Pewnie i tak będę musiała coś mocniejszego sobie zaaplikować bo gardło mnie baaardzo boli a od kaszlu mam już zakwasy :(

    wiedzma - ja też trafiłam na to forum po 2 poronieniu bo potrzebowałam wsparcia. Ja byłam w 2 ciążach i obie poroniłam więc nie odpowiem na Twoje pytanie. Nie piszesz nic czy robiłaś badania na krzepnięcie? zespół antyfosfolipidowy, tarczycę? pozdrawiam!

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, a jak na teście owu wyszła taka kreska ale jaśniejsza, to owu albo będzie albo była, prawda??

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka to raczej będzie ja robiłam do testu dodatniego więc po owu już nie więc nie wiem jak wychodzi ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • wiedzma Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 - po pierwszym poronieniu nie miałam żadnych badań robionych,tyle co w szpitalu mi zrobili morfologie, bete i na tyle by bylo bo nie było już akcji serca. Póżniej miałam duże problemy z hormonami bo mi nie spadały i miałam krwotoki w miesiączkach, teraz w drugiej ciąży zrobiłam morfologie, hiv, hbs , bete i toxo igG i wyszło pozytywnie ale lekarz nie zadzwonił i mi o tym nie powiedział i po tyg miałam iść na kontrole ale nie doszłam bo pojechałam na szpital bo już krwawiłam i zaś akcji serca już nie było:(Wczoraj byłam na kontroli po zabiegu a dziś robiłam ponowne badanie na toxo jakąś awidność i tyle. Nie dał mi na inne badania o których piszesz. Powiedział mi że będę musiała wykonać badania genetyczne z mężem (gdyż jestem też obciążona genetycznie). Jestem sfrustrowana tym wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 21:20

    29.01.2014-Aniołek 7tc
    21.11.2014-Aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokazałabym Wam zdjęcie testu ale nie wiem jak :D boże jaka ja zielona w tym wszystkim jestem! :D

    czekolada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha!! wydumałam!

    o taki był dzisiaj

    http://www.tinypic.pl/3stwrcxuebqw

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko raczej nie było ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jeszcze będzie :) to dobrze :) mąż dzisiaj na nocy w pracy więc rano go będę męczyć ;D

    tymczasem borem lasem idę spać dziewczynki, bo rano niestety muszę się zwlec o 7 i odwieźć Syna do przedszkola :)

    miłej nocki :)

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - też myślę jak czekolada że chyba owu dopiero będzie :), ale mi pozytywne testy wychodzą nawet przez tydzień więc jestem jakaś dziwna chyba :)

    wiedzma - no to po 2 poronieniu polecam Ci zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, krzepliwość, tarczycę - wydaje mi się że to są podstawowe badania ale nie wiem co na to Twój gin - zapytaj o to koniecznie!

    wiedzma lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze robiłam na wirus cytomegalii i hormony. m.in. prolaktynę, progesteron, tsh, dheas. No i na krzepliwość.

    wiedzma lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też wczoraj pierwszy raz testowałam owulkę :)
    Co powiecie?
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30cd5ea1aa89f4ed.html

    Czytałam,że kreska testowa ma być tak samo mocna lub ciemniejsza od kontrolnej. A jeśli jest blada, to każdego dnia powinna robić się intensywniejsza, co świadczy o zbliżającej się ovu? :) Tak to działa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 08:09

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka i Madziulek ja też myślę, że owu przed wami, ja robiłam 5 testów pod rząd przez 5 dni i 2 razy kreski były praktycznie identycznej intensywności i oni chyba nawet w instrukcji piszą, że muszą być podobne

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, będę testować codziennie i zobaczymy :D

    A jeśli blada kreska w ogóle się pojawia, to oznacza że owulka na pewno będzie?

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ