X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcale się nie obrażę :) sama odetchnę dopiero jak zobaczę serduszko i jak 1 trymestr minie :)

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - to teraz trzeba czekać :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje !

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie!

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - graulacje, super wiadomość :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Gratuluje z calego serca!!!!! :)

    Ja dolaczylam do Waszego grona 24.12. Rozpoczynamy walke od poczatku! Wierze, ze szybko sie uda!!!

    Pozdrawiam Was serdecznie.

    Tak mi przykro Kochana! :-((( I to w wigilę :(((( mam nadzieję, że szybko uda się ponownie :-*

    Ja właśnie czekam na potwierdzenie na wykresie czy owu była, bo test w sobotę przegapiłam, a ten z niedzieli miał jedną kreskę jaśniejszą, więc albo owu była albo będzie. Sądząc po temperaturze to raczej już była, więc sylwester bezalkoholowy mnie czeka, ale to akurat mnie cieszy :-) Trzymajcie kciuki :-)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Tak mi przykro Kochana! :-((( I to w wigilę :(((( mam nadzieję, że szybko uda się ponownie :-*

    Ja właśnie czekam na potwierdzenie na wykresie czy owu była, bo test w sobotę przegapiłam, a ten z niedzieli miał jedną kreskę jaśniejszą, więc albo owu była albo będzie. Sądząc po temperaturze to raczej już była, więc sylwester bezalkoholowy mnie czeka, ale to akurat mnie cieszy :-) Trzymajcie kciuki :-)

    Kochana, dziekuje za cieple slowa!
    Trzymam bardzo mocno kciuki!!! Zaczeliscie jus starania, tak? Ja juz sama nie wiem, czy czekac na pierwsza @ i na kontrole... czy zaufac losowi.... bez liczenia i celowania ale czy jednak probowac...

    Zycze wszystkim milego dnia :)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    wcale się nie obrażę :) sama odetchnę dopiero jak zobaczę serduszko i jak 1 trymestr minie :)

    Ciężka ciąża przed Tobą. bądź dobrej myśli :) Kurczę uwierz mi że jak idę do lekarza na badania to gin mi wmawia nadciśnienie :) a ja po prostu tak się stresuję.

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja z natury niskociśnieniowa jestem ;) i w poprzedniej to co gin brał za normalne ciśnienie to u mnie było dużo za wysokie ;)

    MiM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka gratuluję :-) my z moim M konsultujemy się z ginem za tydzień i od następnego cyklu tez zaczynamy starania:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kochana, dziekuje za cieple slowa!
    Trzymam bardzo mocno kciuki!!! Zaczeliscie jus starania, tak? Ja juz sama nie wiem, czy czekac na pierwsza @ i na kontrole... czy zaufac losowi.... bez liczenia i celowania ale czy jednak probowac...

    Zycze wszystkim milego dnia :)

    My zaczęliśmy, ale ja nie miałam zabiegu. Oczyściłam się sama i to myślę, że dość szybko. Na USG było ładnie i czysto. Zaczęłam łykać bromka i inofolic, robić testy owu i próbujemy. Zobaczymy, co z tego wszystkiego wyjdzie. Jak mam zajść teraz, to i tak zajdę, a jak nie, to nie.

    Ty się trzymaj swojego przeczucia i tego, jak organizm reaguje :-) Mam nadzieję, że szybko uda nam się wrócić na fioletową stronę :-)

  • Krysia85 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka, a czy tą luteine zaczęłas brac właśnie w tym cyklu w którym sie udało czy brałas wcześniej?

    Krysia85
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kochana, dziekuje za cieple slowa!
    Trzymam bardzo mocno kciuki!!! Zaczeliscie jus starania, tak? Ja juz sama nie wiem, czy czekac na pierwsza @ i na kontrole... czy zaufac losowi.... bez liczenia i celowania ale czy jednak probowac...

    Zycze wszystkim milego dnia :)

    ja też już nie mogę doczekać się okresu, żeby rozpocząc produkcję :)
    zabieg miałam robiony 2 tygodnie temu, więc pewnie minimum kolejne 2 tygodnie poczekam.
    kurcze, ale człowiek musi się cierpliwości nauczyć. najpierw czekasz na okres, potem na owulację, potem znow na okres / lub na 2 kreseczki :)

    moja gin robiła mi usg tydzien temu, jak poszlam dopytac o kilka rzeczy i mowiła, że wszystko ładnie wygląda, ale ja się chyba boję i doczekam do @, a tymczasem uwagę męża będę odwracała sycącymi obiadkami :)

    idzie nowy rok, musi być dobrze - niezależnie na jakim etapie jesteśmy :)

    Rachele lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zabieg 1 grudnia (większość poroniona samoistnie tylko było doczyszczanie) i zaszaleliśmy z mężem w zeszłym tyg, sama nie wiem czy się stresować czy mieć nadzieje...

    f2wlcbxmqludqper.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz,
    czytałam duzo opinii, że jeśli organizm czuje się gotowy to szybko zajdzie się w ciąze i nie ma reguły ile należy odczekać, żeby wszystko poszło ok.

    MagSz lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz wrote:
    ja miałam zabieg 1 grudnia (większość poroniona samoistnie tylko było doczyszczanie) i zaszaleliśmy z mężem w zeszłym tyg, sama nie wiem czy się stresować czy mieć nadzieje...

    Trzymam mocno kciuki!!!! Oby sie udalo!!!!!

    Najwazniejsze, to byc gotowa psychicznie. Tez jak Kejt, bardzo duzo czytalam kiedy zaczac starania. Wierze, ze jesli wszystko sie ladnie zagoilo i dojdzie do zaplodnienia to zarodek rowniez sie zagniezdzi. Nie ma reguly czy ciaza zaraz po pronieniu ma gorszy start. Tyle osob zachodzi w ciaze zaraz i wszystko jest dobrze, inni czekaja i know cos nie tak. kazdy organizm reaguje inaczej.
    Kiedy dowiwedzialam sie od lekarza, ze serduszko nie bije, na drugi dzien rano bylam juz u innego, liczac ze moze sprzet nie dzialal, moze moj lekarz sie pomylil... Trafilam na lekarza, ktory dadal mi sily mowiac, ze ma wlasnie 2 pacjentki w zaawansowanej ciazy: 1 zaszla w ciaze po 1@, 2 nawet @ nie doczekala. Powiedziala, zebym skupila sie na tym co potem, bo na pewno bedzie dobrze!

    W sobote rozmawialam z kolezanka, ktora powiedziala mi, zebym nie zrozumiala jej zle ale mi zazdrosci. Staraja sie juz ponad 4 lata. 2 invitro i nic. Nie ma tez przyczyny. Nie wiadomo, co leczyc. Powiedziala, ze przynajmniej wiem, ze udalo sie mi zajsc w ciaze bez problemow i ze napewno znow sie uda i wszystko pojdzie dobrze....

    Zycze nam wszystkim abysmy szubciutko spotkaly sie na fioletowej stronie.

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, już zdecydowaliście kiedy rozpoczynacie starania nad fasolką?
    Robisz jakieś badania? Bierzesz jakieś witaminy?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Rachele, już zdecydowaliście kiedy rozpoczynacie starania nad fasolką?
    Robisz jakieś badania? Bierzesz jakieś witaminy?

    Z pewnoscia po 1 @.

    W przyszlym tygodniu mysle, ze na 100% sie poprzytulamy bo juz tyle czasu minelo.....zaraz po szczesliwej owulacji Tatus sie rozchorowal i dlugo trwalo leczenie, potem otrzymalismy przykra wiadomosc o serduszku Malenstwa,,,, vice czasu tyle minelo...ale czekam do 6 zeby minelo min 10 dni od zabiegu. Zobacze jak sie bedzie czuc w przyszlym tygodniu i co serce podpowie....czy sie bedziemy zabezpieczac czy nie. :)

    Biore caly czas Euthyrox, folik, witamine C oraz selen. Na razie tyle.
    Po miesiacu od zabiegu (24.12) mam sie zglosic do ginekologa na usg. Wtedy zobacze co z badaniami. Na 100% powtorze tarczyce.

    A Ty? Co bierzesz? Jak z badaniami?
    Pozdrawiam Cie cieplutko!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nieprzerwanie łykam folik. ale na innym forum przeczytałam o ze duzo dziewczyn, którym się udało brało femibion classic, więc chyba dokupię.
    i dla męża chcę też jakieś witaminy na wzmocnienie żołnierzy :)polecany był androvit wiec chyba się skuszę.

    co do badan, to jak tylko dostanę wyniki histo to mam pojsc do mojej gin i wtedy zleci mi badania. ja się naczytałam, że po pierwszym poronieniu żadych badan nie robią, ale powiedziałam jej, że nie chce czekać, aż znów się coś wydarzy, więc powiedziała, że nie ma problemu, tylko żebym liczyła się z tym, że trochę kasy na to wydam.... no to wydam :)
    sprawdzilam swoje wyiki krwi z 6 tygdnia - TSH 2,06 a ponoć wyczytalam najlepsze to 1-1,5. wiec juz spanikowałam i mam wizytę u endokrynologa umówiną :)... chociaz moja gin nic nie mowila, że wyniki są zle...

    zalozenie jest takie, że staramy się po pierwszej @, ale nie planuję się zabezpieczac w tym cyklu.
    Los zadecydował o tym co się wydarzyło, więc niech i teraz zadecyduje :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ