X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...u mnie identycznie.... wysyp maluszkow na calego i co jeszcze bardziej boli...z wpadek.
    Mnie tez bardzo buduja historie, ktore maja dobre zakonczenie i ktore czytam tutaj :) To tylko dowod na to, ze nam tez sie uda :)

    Przesylam buziaki dla wszystkich!

    gosia.b lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że mnie to wszystko nie ruszyło - poronienie w sensie. Bo w sumie do całej sprawy podeszłam na spokojnie itp., że tak musiało być. Kiedy jednak co chwila jakaś znajoma się chwali, że jest w ciąży, jaka płeć, kiedy poród... albo w sylwestra, gdy szkrab miał (w teorii) witać nowy rok z nami... to jednak boli, jednak jest smutno, jednak pojawia się pytanie "dlaczego to musiało spotkać nas".
    Na szczęście zaczęliśmy starania na nowo. Temperatura rośnie, nadzieja na zielony koniec też. Tylko to czekanie wkurza :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zemna jest to samo :( Ciagle mysle ze bylby to juz umnie 6 miesiac .. :( W maju tak samo bede myslami przy tym ze w net bym rodzila.. :( To jednak boli..wiecznie siega sie pamiecia w stecz .. mamy nadzieje ze aniolek szybko do nas wruci, czego tez wam zycze

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam właśnie w TV, że rok 2015 jest rokiem wracających aniołków.
    stęskniły się za mamami i wracają :) tylko jedne mają akurat blisko do pendolino, a inne jadą osobowymi, więc będziemy je odbierać w różnym tempie :)

    agatka196, Anastazja85, Rachele, czekolada lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Życzę wam w tym roku Maleństwa) Ja po dwóch poronieniach 1 w 9 tyg a rugie pusty pechrzyk płodowy;/ terazpo roku przerwy wróciłam do staran...ehh zobaczymy co to bedzie...Sorki ze wam tu pisze ale nie mam sie komu wygadać dzis byłam z męzem w kosciele i gdzie się nie obruciłam to pełno rodizn z dzieciaczkami w wieku do paru mieisecy normalnie miałam łzy widoczne już jeszcze przedemna stała pani z 3 miesiecznym dizeckiem i tak to malenstwo sie na mnie patrzyło a mi sie jeszcze bardziej ryczec chciało i jak było pokój z nami to ta Pani mi podała rękę i tak Ją scisnełam...eh nie wiem czy to zazdrosc:( ciezki dzien :( przepraszam was zate smutaski....

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    słyszałam właśnie w TV, że rok 2015 jest rokiem wracających aniołków.
    stęskniły się za mamami i wracają :) tylko jedne mają akurat blisko do pendolino, a inne jadą osobowymi, więc będziemy je odbierać w różnym tempie :)

    Super!! ja w TV slyszalam jakis horoskop i pierwsza wiadomosc: Malenstwo pojawi sie w tym roku! hihi :)...a ze wierze w horoskopy tylko te, ktore glosza dobra nowine, to dodatkowy powod do radosci! :)

    Co do pendolino, to juz moze lepiej, zeby jechaly takimi regionalnymi, bo szybciej bedzie :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam to piszecie i widzę swoje odbicie w tych słowach. Ja poroniłam 2 razy. 13 maja i 17 listopada 2014r. Termin pierwszej ciąży miałam na 4 XII 2014. Cieszyłam się, że na Mikołaja i na Święta będę miała dzidziusia. W tym samym czasie moje dwie koleżanki z pracy zaszły w ciążę, obie urodziły zdrowe dzieci i są na macierzyńskim a ja mam 2 Aniołków w niebie. Jeszcze miesiąc i zacznę kolejne starania. Chce wierzyć, że tym razem się uda. I za Was mocno trzymam kciuki. Rok 2015 - rokiem wracających Aniołków??? Bardzo mi się to podoba :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka2200 wrote:
    Dziewczyny Życzę wam w tym roku Maleństwa) Ja po dwóch poronieniach 1 w 9 tyg a rugie pusty pechrzyk płodowy;/ terazpo roku przerwy wróciłam do staran...ehh zobaczymy co to bedzie...Sorki ze wam tu pisze ale nie mam sie komu wygadać dzis byłam z męzem w kosciele i gdzie się nie obruciłam to pełno rodizn z dzieciaczkami w wieku do paru mieisecy normalnie miałam łzy widoczne już jeszcze przedemna stała pani z 3 miesiecznym dizeckiem i tak to malenstwo sie na mnie patrzyło a mi sie jeszcze bardziej ryczec chciało i jak było pokój z nami to ta Pani mi podała rękę i tak Ją scisnełam...eh nie wiem czy to zazdrosc:( ciezki dzien :( przepraszam was zate smutaski....

    Nataszka, przytulam mocno!
    Mam tak samo, wszedzie widze kobiety w ciazy i male dzieci. Ostatnio w hipermarkecie zaczepial mnie wciaz taki maluszek.... lezki sie zakrecily... Jego mama chyba nawet sie domyslila, ze cos nie tak.... Ale glowki do gory! My tez wszystkie bedziemy Mamusiami!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć, że się uda. Ja wierzę w to, że nam się znów udało. Temperaturka rośnie, a nadzieja razem z nią. To byłby mały cud, bo tak szybko, bo jeszcze przed 1 @. Oby się zagnieździła kruszynka. Może pozwoli mi mniej się przejmować.
    Chociaż i tak mi bedzie smutno. Miałam mieć prezent na urodziny...a tak będzie 2 miesiące później. Oby.

    *Kejt*, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica - no to ładnie się u Ciebie zapowiada :), jeszcze kilka dni i będzie można testować :).

    Ja byłam na USG w sobotę i mój pęcherzyk w 11 dc miał 10mm, nie idę na dalszy monitoring bo nie dam rady czasowo. Wiem przynajmniej, że gdyby wszystko poszło ok to ovu będzie planowo jak zawsze czyli ok 18dc.

    A skoro w tym roku wracają aniołki to do mnie wrócą 2 :), hmm bliźniaki?? ;)

    czekolada lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mówicie, to czekam również na powrót mojego aniołka :)

    Chica mała oby było tak jak przeczuwasz :)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    Chica
    w tym roku wracają aniołki to do mnie wrócą 2 :), hmm bliźniaki?? ;)

    ja się kiedyś "bałam" bliźniakow, ale teraz po tych przejściach to bym się nie obraziła za dwójkę za jednym zamachem :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt - ja też kiedyś takiej możliwości nie brałam nawet pod uwagę! a teraz gdyby się trafiło i udało donosić ciążę to byłabym bardzo szczęśliwa :)

    Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze zostanę mamusią :). Czasem mi ciężko ale jakoś teraz mam pozytywne myśli że musi się udać! Wam również tego życzę!!

    Dziewczyny pijcie dużo wody, ja wiecznie o tym zapominam bo nie lubię dużo pić ale to jest potrzebne na śluz płodny! do tego wiesiołek i może pomoże :)



    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie teraz bardziej postaram bo plodnego sluzu to zawsze bardzo malo zauwazam, lecz podobnie jak ty nie lubie jej duzo pic :/ :/

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi się podoba że ten rok jest Rokiem powracających Aniołków :-P Oby Nasze powróciły z podwojoną siłą :-D

    Trzymam kciuki za Was :-) Ola będzie dobrze :-)

    Rachele, ola.321, *Kejt* lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada - oby :) ja właśnie 2 cykl biorę wiesiołek, jestem ok 3-4 dni przed ovu więc niech się dzieje ;). Pozdrawiam Cię gorąco! :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To najlepszy moment na zdziałanie :-D Kochana bierz się do roboty! Ja mocno kibicuję <3

    ola.321 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola.321 - trzymam kciuki mocno!!!!!! Pozdrawiam cieplo!

    ola.321 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • wiola77 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was w gronie i pozdrawiam ciepło....


    (fasolka 12tyd - 05.01.2015)

    Wiola
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolu bardzo mi przykro :( Wspieram i przytulam!

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ