X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpaczek gratuluję, pierwszy krok już za Tobą - będzie dobrze!

    Aleksandra 1988 - dobra armia jak trzeba będzie to zaczeka na ovu :)

    Bree no to rzeczywiście masz prawo narzekać na służbę zdrowia. :/ Ja o polskiej służbie zdrowia nie mogę powiedzieć złego słowa, pewnie dlatego że rzadko jestem pacjentem, albo dobrze zawsze trafiam. O angielskiej służbie zdrowia też złego słowa nie mogę powiedzieć, tam leczyli onkologicznie mojego szwagra, jak w Polsce rozłożyli ręce. Nie wygrał, ale walczyli o niego do samego końca... Pewnie poza systemem, dużo zależy od samych lekarzy. W jednym muszę Ci przyznać całkowicie rację, teraz to może troche niezręcznie zabrzmi-przepraszam, ale w Twoim wieku ciąża powinna być prowadzona od samego początku, od samych chęci na nią nawet.

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie chce starac jeszcze przed pierwsza @ pychicznie czuje sie na silach, fizycznie lekarz mi nie zabronil...o przeciwskazaniach nic mi nikt nie powiedzial... w UK wszystko sie zostawia naturze wiec w takim razie niech natura zadecyduje ;)

    unadarcy, kasiuleks lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    undarcy masz racje...wiele bym dala zeby moja ciaze ktos prowadzil od samego poczatku...dla mnie to kpina ze sprawy zostawia sie samym sobie... prosilam lekarza o badania, mam pieniadze, chce zaplacic a oni ze nie ma sensu, ze dopiero po 3 poronieniach bo to mogl byc przypadek... ale j anie mam czasu na kolejne 2 poronienia, bo zaczne sie leczyc wieku moze 45 lat...mam swiadomosc ze wiele mlodsze ode mnie dziewczyny ronia dzieci, tak samo wiem ze starsze ode mnie rodza zdrowe, ale chcialabym miec ten komfort psychiczny ze jestem od opieka a nie zdana na laske mother nature....


    Szpaczek - wszystkiego dobrego, zdrowia, sily, spokoju i pozytywnej energi ;) <3

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam @ chyba... bo brązowa jest i zastanawiam się czy znowu nie jest coś nie halo.

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree na pewne rzeczy niemamy wplywu.ja chodzilam do pl gina od poczatku i nic nie moglismy zrobic.
    Co do zachodzenia w ciaze tak sobie mysle zeby dac cialu troche czasu przygotowac sie na kolejna ciaze..chcialabym jak najszybciej ale nic na sile

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Ja dziś dostałam @ chyba... bo brązowa jest i zastanawiam się czy znowu nie jest coś nie halo.
    Spokojnie, to pewnie początek @ i jutro będzie intensywnie czerwono... :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dylemat czy zacząć już dziś starania czy jutro skoro owulacja ma nastąpić w niedzielę według usg...
    test owulacyjny dziś wyszedł negatywny...

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka ja nie chce niczego na sile ;) ja chce z usmiechem na twarzy i radoscia na ustach, czekam tylko na moje cialo bo psychicznie jestem gotowa ;)

    Szlag mnie tylko trafia ze tu zadnego gina nie ma do jakiego moglabym pojsc w razie czego, nawet jak "cos" dalo by sie uratowac to moge tylko wyjsc przed dom, patrzec w chmury i pozytywnie myslec.... kiepski background do ewentualnych problemow...

    Aleksandra1988 ja zaczelam starania od chwili jak test ovu wyszedl mi bladziutko na tak... i to pokrywalo sie z tempka... i udalo mi sie zafasolowac za pierwszym razem ale kochalismy sie od dnia przed owu do 3 dni po ovu dziennie... podobnno jak dziennie to plemniki moga byc juz nie tak silne ale...trudno cos zadzialac tak na sztywno z instrukcja obslugi w rece ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Lilka ja nie chce niczego na sile ;) ja chce z usmiechem na twarzy i radoscia na ustach, czekam tylko na moje cialo bo psychicznie jestem gotowa ;)

    Szlag mnie tylko trafia ze tu zadnego gina nie ma do jakiego moglabym pojsc w razie czego, nawet jak "cos" dalo by sie uratowac to moge tylko wyjsc przed dom, patrzec w chmury i pozytywnie myslec.... kiepski background do ewentualnych problemow...

    Aleksandra1988 ja zaczelam starania od chwili jak test ovu wyszedl mi bladziutko na tak... i to pokrywalo sie z tempka... i udalo mi sie zafasolowac za pierwszym razem ale kochalismy sie od dnia przed owu do 3 dni po ovu dziennie... podobnno jak dziennie to plemniki moga byc juz nie tak silne ale...trudno cos zadzialac tak na sztywno z instrukcja obslugi w rece ;)
    Bree ale jak test wyjdzie blady to jest negatywny
    Test owulacyjny działa inaczej niż ciążowy.
    Druga kreska musi być taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza. Jak druga jest blada lub jaśniejsza to wynik jest negatywny. Poczytaj o tym.

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacyjne musza byc takie same kreski.ja robilam od 12 dc i 15d.c mialam 2 wielkie kreski.
    Aleksandra zacznij od pt moze :)
    my sie przytulalismy w 17 dc i zaszlismy

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Dziewczyny, mam dylemat czy zacząć już dziś starania czy jutro skoro owulacja ma nastąpić w niedzielę według usg...
    test owulacyjny dziś wyszedł negatywny...

    Ekspert z forum radzi co 2 dzień i najlepiej w dzień ovulacji, ale tak jak Bree twierdzi tak na sztywno z instrukcją obsługi to ciężko ;) U mnie to wyglądało tak: 5 dni po @ zaczeliśmy i tryb co 2 dzień utrzymywaliśmy, chyba raz w dniach płodnych przed ovu było przez 3 dni codziennie, bo się zachciało więcej ;) Jestem już po ovu a tryb co 2 dzień trzymamy dalej. Boje się że mój się za bardzo przyzwyczai i jak wrócimy to trybu "raz na jakiś czas" to w depresje wpadnie :) :P

    Lilka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny testy ovu tez moga pokazać wynik błędny mi pokazywał cały czas bladą kreske a zaszlismy :) wiec działajcie jak tylko macie ochote bo nic na siłe i jak pisze Bree do tego nie ma instrukcji kazda z Nas jest inna i jej ciało też. Działamy więc i może z okazji dnia kobiet co niektóre dostana od losu piekny prezent :) Zycze tego wam serdecznie :)

    Bree, unadarcy, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda testy moga sie mylic :) najlepiej co 2 dni.Och jak ja tego niecierpie :) tu i teraz :p

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj test ovu nigdy nie pokazal mocnej kreski tylko blada i pokrywala sie idealnie z temperatura na wykresie...kochalismy sie w tym czasie i zaszlam...dla porownania robilam 3 testy ciazowe o tej samej czulosci ale z innych firm... jedne pokazywaly ledwo widoczne kreski a inne bardzo mocne na rowni z testowa...

    Powodzenia, trzymam kciuki (y)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie ma co dziewczyny... Działajmy ;) Ja zacznę od jutra intensywnie przez 4 dni :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    To prawda testy moga sie mylic :) najlepiej co 2 dni.Och jak ja tego niecierpie :) tu i teraz :p


    Moj mowi dokladnie to samo... :D Tu i teraz a gdzie spontan? :D

    Na spontan to sobie pozwole jak bede miala znowu 20 lat :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree my mamy 20 lat :) Ja wyznaje zasadę że należy się kochać kiedy jest ochota a nie sciśle pod wykresy temperatury itp. Oczywiscie należy naturze dopomóc ale jeżeli My bysmy słyszały od naszych połówek : Dziś nie bo będziesz miała za słabe jajeczka : jutro nie bo mój test jeszcze nie pozwala ; lub wracaj do domu bo musimy "uprawiać sex właśnie TERAZ !!!! to i nam by sie odechciało :( a to ma być owoc waszej miłości nie schematu :( Więc kochajmy się :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda08 - dokładnie tak, no ale nie... bo po co? jak na tym interesu nie zrobimy :P

    Bree, matylda08 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK..bedziemy sie kochac codziennie - wtedy polaczymy przyjemne z pozytecznym na pelnym spontanie :D o jest mysl! ;)

    matylda08, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dlatego nigdy nie mówiłam mężowi kiedy mam płodne ;) nie miał więc stresu ;)

    Bree, matylda08, unadarcy lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ