X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddobry wszystkim
    Szpaczek tylko spokój :) od jutra ma być coraz cieplej więc spacery spacery i spacery :) bedzie dobrze i pod choinka bedziesz tuliła swoje szczescie :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpaczek no to czekamy :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak polubilam to mierzenie temperatury ze strasznie mi go brakowalo :D Moze to dziwne ale nie moglam sie doczekac kiedy znowu zaczne :D Nigdy tego w zyciu nie robilam a teraz "na stare lata" mi sie spodobalo no i mierze... ze sluzem u mnie jest roznie wiec na tym nie polegam... tylko temp i testy jak cos...

    Owulacja tez u mnie przebiega bez objawowo znaczy sie nie bola mnie jajniki itd, musze byc bardziej wnikliwa zeby cos zauwazyc :D

    Nie mam pojecia ile dni po poronieniu powina mi sie unormowac temp bo narazie mam podwyzszona chyba ze juz mialam owulacje i stad jest wyzsza? Juz chcialabym dzialac bo to czekanie mnie dobija....wiem wiem co nagle to po diable no ale lekarz sam powiedzial "jak bedzie sie pani czula na silach" no to sie czuje na silach :D

    A co do lotu do PL to mi sie nie oplaca... Bilety na samolot + cena prywatnych badan w PL + hotel dla psa ktorego mam w UK bo nie mialby sie nim kto zajac.... nie kalkuluje sie...

    Trudno odzaluje te kase tylko ze caly czas sie zastanawiam na jakie badania powinnam sie zglosic...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree - 10 marca doktor expert odpowiada na pytania, może spróbuj go podpytać...

    A tak zupełnie z innej beczki, co myślicie o chińskim kalendarzu płci dzieci? Sprawdzałam go na przykładzie mojej mamy i 3 na 3... Mam nadzieje że na swoim przykładzie też będzie mi dane sprawdzić.

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Bree - 10 marca doktor expert odpowiada na pytania, może spróbuj go podpytać...

    A tak zupełnie z innej beczki, co myślicie o chińskim kalendarzu płci dzieci? Sprawdzałam go na przykładzie mojej mamy i 3 na 3... Mam nadzieje że na swoim przykładzie też będzie mi dane sprawdzić.
    W ostatnim czasie dwie moje koleżanki rodziły i żadnej nie potwierdziła się płeć z kalendarza chińskiego

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam ze szpitala zrobili bete oby nastepna wizyta byla juz z brzuchem :)
    Pogoda fajna mysle ze moge powoli po miesiacu koszmaru zamkykac drzwi.

    Chyba wiosna przyszla :)

    Bree, unadarcy, kasiuleks lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    undarcy - masz racje, to dobry pomysl zeby zapytac! :)

    A co do plci dziecka to mi 16 lat temu robiono usg (prywatnie) 10 dni przed porodem...robil je sam ordynator... powiedzial ze bedzie na bank dziewczynka, ze ma dlugie paznokcie i pelny pecherz ze pewnie zaraz sie posika jak sie urodzi...

    Urodzilam syna 3500g!!!

    :D

    unadarcy, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka co mam zrobic aby w UK ktos mi zrobil bete z NHSu? lekarz wciaz mi powtarza ze wystarczy zrobic sikacza i jak wyjdzie negatywny to wystarczy.... szlag mnie trafia... tez chcialabym zamknac ten koszmarny rozdzial i zaczac nowy tym bardziej ze pogoda przyszla na wyspy! :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do gp i wez skierowanie.albo niech Ci zrobia u gp

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beda dzwonic z wynikami pozniej.Mi teZ nic by nie robili gdyby nie infekcja i to ze nie wyczyscili mnie dokladnie.ale gp powiniem dac ci skierowanie.gdybys miala jakies symptomy typu bol itp goraczke to jedz ma emergemcy

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zadnych symptomow o jakich piszesz a GP nie chce dac skierowania bo ma moje papiery ze szpitala ze oni niczego mi nie zlecili...zadnych badan wiec ona nie widzi potrzeby... powiedziala ze mam sie zglosic dopiero jak bym dostala 39 goraczki albo miala (przepraszam za opis ale tak powiedziala) cuchnace uplawy...

    Troche sie niepokoje i uspokolila by mnie kontrolna wizyta... nawet zwykle USG ale zapomnij...musze sie uzbroic w cierpliwosc i czekac do 14 marca do prywatnej wizyty...

    BTW dzisiaj rejestrowalam sie do GP i wizyte mam na.....18 marca bo wczeniej nie ma wolnych miejsc... :D

    Chyba kupie sobie whisky dzisiaj i sie napije z tej bezsilnosci... :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Bree - 10 marca doktor expert odpowiada na pytania, może spróbuj go podpytać...

    A tak zupełnie z innej beczki, co myślicie o chińskim kalendarzu płci dzieci? Sprawdzałam go na przykładzie mojej mamy i 3 na 3... Mam nadzieje że na swoim przykładzie też będzie mi dane sprawdzić.
    hehe no mi sie sprawdził bo był chłopiec ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    hehe no mi sie sprawdził bo był chłopiec ;)
    Ooooo :) Jaki fajny awatar !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam że tylko ja "czytam" chińskie kalendarze ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znalazłam taki kalendarz chyba w grudniu i sobie sprawdziłam a potem po poronieniu okazało sie że był chłopak tak jak miałam w tym klendarzu ;) zawsze jest możliwość że kalendarz trafi bo ma szanse 50/50b;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ooooo :) Jaki fajny awatar !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a dziękuje ;) chciałam zaczarować i pokazać plemnikowi co ma robić ;p

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was było z metalicznym posmakiem w ustach? Ja będę testować dopiero za jakieś 10 dni, ale już zaczęłam mlaskać i badać piersi... czy oby czasem nie urosły :) Mnie ten metaliczny smak od samego początku męczył, nie wiedziałam co to jest, dopiero po pozytywnym teście połączyłam fakty...no i piersi... pamelcia byłam przez chwile...

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Dziewczyny a jak u Was było z metalicznym posmakiem w ustach? Ja będę testować dopiero za jakieś 10 dni, ale już zaczęłam mlaskać i badać piersi... czy oby czasem nie urosły :) Mnie ten metaliczny smak od samego początku męczył, nie wiedziałam co to jest, dopiero po pozytywnym teście połączyłam fakty...no i piersi... pamelcia byłam przez chwile...
    Ja nie miałam posmaku metalicznego, jedynie piersi nabrzmiałe

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że każda z Nas doszukuje się objawów od pierwszych dni ale nabrzmiałe piersi mogą również być przed @ :( Tylko spokój Nas uratuje :)

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam posmaku metalicznego. Piersi mnie bolały, sutki piekły jak nigdy wcześniej i to był jedyny objaw ;)

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ