X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj chcial wiedziec kiedy ale sie nie stresowal tylko "bardziej przykladal" :D
    Generalnie nie mamy parcia jak w jakiejs fabryce fasolek :) Najwazniejsze zeby sie dogadc i nie robic niczego wbrew sobie czy partnerowi :)

    matylda08, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też chciał wiedzieć kiedy, żeby się mocniej przyłożyć :) W sumie to zaczął się tymi sprawami interesować po naukach przedmałżeńskich, stwierdził że woow to nawet ciekawe :) Do dzisiaj często jak wraca z pracy woła, hoł hoł jak tam moje endometrium dzisiaj? :D Ale nie powiem, dzięki temu że on ma takie podejście nie załamałam się po poronieniu. Tak miało być...

    Bree, monika_89 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHA no moj Konrad tez zaczal sie tym sam interesowac jak widzial z jakim zacieciem ja to studiuje :D Rano jak mierzylam temp to pytal ile mam, a jak wracal z pracy to mowil zeby wykres pokazac :D 2 razy zostawilam poczecie dzieci naturze, a za trzecim razem troche tej naturze pomagam, ale mamy z tego dobra zabawe wiec czemu nie :D Wiem ze niektorzy podchodza do tego bardzo spieci, ale ja bym tak nie potrafila ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz Bree, że Twój analizuje wykresy - super!! Przecież siła i moc sprawcza rozkłada się na pół, tak trzymać :) Chociaż z tym że rozkłada się na pół można dyskutować, ale niech będzie :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umowilam sie na przyszla sobote na USG i badania krwi do prywatnej kliniki w Manchesterze. Koszt badan - jedyne 1500 zl! :D Sily mi odeszly...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    hoł hoł jak tam moje endometrium dzisiaj? :D
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)

    Bree lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak już dziś zaczęliśmy z mężem starania :) i tak do niedzieli albo poniedziałku :p

    monika_89, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)
    A Ty już działasz intensywnie?

    macduska, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)

    Cała przyjemność po naszej stronie ;) Eh ci faceci... bez nich jeszcze gorzej :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandra nie :( na razie w ogóle do wizyty mamy zakaz <3
    jutro będę dzwonić do mojego gin, może w przyszłym tygodniu zaprosi mnie na wizytę ;)
    trochę mi tęskno za przytulankami więc zazdroszczę, że wy już :P


    undarcy tak to z nimi jest ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 21:51

    Bree lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro test owulacyjny wykonam wieczorem bo czytałam właśnie artykuł w którym jest napisane: "Ponieważ stężenie hormonu LH najwyższe jest wieczorem i w nocy, najlepszą porą na wykonanie testu jest późny wieczór." A ja zawsze robiłam między 12 a 14...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 5 marca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra nie czytaj nie wnikaj odpusc troche i sie kochaj :)

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Aleksandra nie czytaj nie wnikaj odpusc troche i sie kochaj :)
    Jeśli w tym cyklu mi się nie uda zajść to muszę zrezygnować ze starań do czasu aż znajdę kolejną pracę na umowę o pracę...
    Bo w mojej czeka już na mnie wypowiedzenie o czy poinformował mnie mój przełożony. Zwolnienie od aktualnego lekarza mogę mieć do końca kwietnia. Takie jest prawo...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezu jak to? Nie rozumiem? Moga Cie zwolnic po poronieniu??

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam nie mierzyć temperatury w tym pierwszym cyklu ponieważ nie chce sie tym stresować. W poprzednią ciążę zaszłam bez tempki ;) I tak nie licze na to że uda sie za pierwszym razem ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    O Jezu jak to? Nie rozumiem? Moga Cie zwolnic po poronieniu??
    Oczywiście że mogą a na mnie czeka wypowiedzenie w pracy. Bo mój przełożony mnie o trym poinformował jak zaniosłam mu pierwsze zwolnienie i 5 dni później już zatrudnił kogoś na moje miejsce.

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Ja postanowiłam nie mierzyć temperatury w tym pierwszym cyklu ponieważ nie chce sie tym stresować. W poprzednią ciążę zaszłam bez tempki ;) I tak nie licze na to że uda sie za pierwszym razem ;)
    Ja nigdy nie mierzyłam temperatury... Więc teraz też nie mierzę tylko działam na podstawie testów owulacyjnych i obserwacji śluzu

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 to tym bardziej trzymam za Ciebie kciuki. Etat w ciąży to najlepsze rozwiązanie, ale jak się nie da to się nie da. Wiem coś o tym, a najgorsze jest gadanie, jak to ciąża jak bezrobotna....

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra masz zupełnie nie fajna tą sytuacje z pracą ale mimo wszystko twarda babka z Ciebie ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Szpaczek Debiutantka
    Postów: 13 10

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina. Nie chciał mnie za bardzo zbadać że za wcześnie i nic nie będzie widać. I faktycznie nic nie widać ;/ Mam torbiele na jajnikach, endometrium pogrubione ale może też być takie przed okresem. Także nic się nie dowiedziałam. Mam przyjść za tydzień z powtórzoną betą. ehhh osiwieje. A Wam dziewczyny musi się udać i tego się trzymajcie :)Pozdrawiam.

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ