X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj chcial wiedziec kiedy ale sie nie stresowal tylko "bardziej przykladal" :D
    Generalnie nie mamy parcia jak w jakiejs fabryce fasolek :) Najwazniejsze zeby sie dogadc i nie robic niczego wbrew sobie czy partnerowi :)

    matylda08, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też chciał wiedzieć kiedy, żeby się mocniej przyłożyć :) W sumie to zaczął się tymi sprawami interesować po naukach przedmałżeńskich, stwierdził że woow to nawet ciekawe :) Do dzisiaj często jak wraca z pracy woła, hoł hoł jak tam moje endometrium dzisiaj? :D Ale nie powiem, dzięki temu że on ma takie podejście nie załamałam się po poronieniu. Tak miało być...

    Bree, monika_89 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHA no moj Konrad tez zaczal sie tym sam interesowac jak widzial z jakim zacieciem ja to studiuje :D Rano jak mierzylam temp to pytal ile mam, a jak wracal z pracy to mowil zeby wykres pokazac :D 2 razy zostawilam poczecie dzieci naturze, a za trzecim razem troche tej naturze pomagam, ale mamy z tego dobra zabawe wiec czemu nie :D Wiem ze niektorzy podchodza do tego bardzo spieci, ale ja bym tak nie potrafila ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz Bree, że Twój analizuje wykresy - super!! Przecież siła i moc sprawcza rozkłada się na pół, tak trzymać :) Chociaż z tym że rozkłada się na pół można dyskutować, ale niech będzie :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umowilam sie na przyszla sobote na USG i badania krwi do prywatnej kliniki w Manchesterze. Koszt badan - jedyne 1500 zl! :D Sily mi odeszly...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    hoł hoł jak tam moje endometrium dzisiaj? :D
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)

    Bree lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak już dziś zaczęliśmy z mężem starania :) i tak do niedzieli albo poniedziałku :p

    monika_89, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)
    A Ty już działasz intensywnie?

    macduska, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    made my day! :P

    bree teraz takie tanie bilety lotnicze, wsiadaj w samolot i przylatuj na badania, taniej wyjdzie :)

    Cała przyjemność po naszej stronie ;) Eh ci faceci... bez nich jeszcze gorzej :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandra nie :( na razie w ogóle do wizyty mamy zakaz <3
    jutro będę dzwonić do mojego gin, może w przyszłym tygodniu zaprosi mnie na wizytę ;)
    trochę mi tęskno za przytulankami więc zazdroszczę, że wy już :P


    undarcy tak to z nimi jest ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 21:51

    Bree lubi tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro test owulacyjny wykonam wieczorem bo czytałam właśnie artykuł w którym jest napisane: "Ponieważ stężenie hormonu LH najwyższe jest wieczorem i w nocy, najlepszą porą na wykonanie testu jest późny wieczór." A ja zawsze robiłam między 12 a 14...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 5 marca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra nie czytaj nie wnikaj odpusc troche i sie kochaj :)

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Aleksandra nie czytaj nie wnikaj odpusc troche i sie kochaj :)
    Jeśli w tym cyklu mi się nie uda zajść to muszę zrezygnować ze starań do czasu aż znajdę kolejną pracę na umowę o pracę...
    Bo w mojej czeka już na mnie wypowiedzenie o czy poinformował mnie mój przełożony. Zwolnienie od aktualnego lekarza mogę mieć do końca kwietnia. Takie jest prawo...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezu jak to? Nie rozumiem? Moga Cie zwolnic po poronieniu??

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam nie mierzyć temperatury w tym pierwszym cyklu ponieważ nie chce sie tym stresować. W poprzednią ciążę zaszłam bez tempki ;) I tak nie licze na to że uda sie za pierwszym razem ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    O Jezu jak to? Nie rozumiem? Moga Cie zwolnic po poronieniu??
    Oczywiście że mogą a na mnie czeka wypowiedzenie w pracy. Bo mój przełożony mnie o trym poinformował jak zaniosłam mu pierwsze zwolnienie i 5 dni później już zatrudnił kogoś na moje miejsce.

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Ja postanowiłam nie mierzyć temperatury w tym pierwszym cyklu ponieważ nie chce sie tym stresować. W poprzednią ciążę zaszłam bez tempki ;) I tak nie licze na to że uda sie za pierwszym razem ;)
    Ja nigdy nie mierzyłam temperatury... Więc teraz też nie mierzę tylko działam na podstawie testów owulacyjnych i obserwacji śluzu

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 to tym bardziej trzymam za Ciebie kciuki. Etat w ciąży to najlepsze rozwiązanie, ale jak się nie da to się nie da. Wiem coś o tym, a najgorsze jest gadanie, jak to ciąża jak bezrobotna....

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra masz zupełnie nie fajna tą sytuacje z pracą ale mimo wszystko twarda babka z Ciebie ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Szpaczek Debiutantka
    Postów: 13 10

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od gina. Nie chciał mnie za bardzo zbadać że za wcześnie i nic nie będzie widać. I faktycznie nic nie widać ;/ Mam torbiele na jajnikach, endometrium pogrubione ale może też być takie przed okresem. Także nic się nie dowiedziałam. Mam przyjść za tydzień z powtórzoną betą. ehhh osiwieje. A Wam dziewczyny musi się udać i tego się trzymajcie :)Pozdrawiam.

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ