X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wpadłam w wir sprzątania, gotowania, ale co chwilę robię "odśwież" i jak nie ma nowego posta od Was do poczytania to lekko zawiedziona jestem...
    No tak dzisiaj dzień mężczyzny, my nie obchodzimy tych jednodniowych świąt, ale nie ukrywam że chciałabym dać mojemu kochanemu pozytywny test ciążowy w ramach prezentu... ale mam pietra i dziwne przeczucia że nic z tego nie wyszło :( dlatego poczekam z testowaniem do dnia @... może będę odważniejsza....

    Pozdrawiam Was!

    Bree, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalam mojemu pozytywny test na urodziny (29 stycznia) ale "prezent sie popsul" :/

    Ale tak sobie mysle ze mam szanse dac mojemu Konradowi gotowego dzidziola na urodziny, co tam test :D

    niech sie tylko uda zafasolkowac w najblizszym czasie to na koniec stycznia byloby jak znalazl :D

    kierzynka, unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łooo matkooo dziewczyny ale tu musiałam nieźle nadrobić chociaż wcale długi czas nie minął odkąd sie na trochę musiałam wylogować ;)

    unadarcy, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra ja to tak sobie myślę że ten test który pokazałaś to w zasadzie może być pozytywny ;) mi się nigdy nie robiły te krechy identyczne tylko zawsze ta druga była sporo jaśniejsza ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree mój o zatrzymanym serduszku naszego maluszka dowiedział sie w dzień swoich urodzin wiec mam nadzieję zrobić mu prezent i urodzic zdrowe dziecko do jego następnych, tak żeby tych poprzednich tak źle nie musiał wspominać ;) fajnie by było gdyby się udało ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy nawaliłam juz ze trzy posty na poprawienie Ci humoru ;D

    unadarcy, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    unadarcy nawaliłam juz ze trzy posty na poprawienie Ci humoru ;D
    Wielkie dzięki ;) Dobrze myśle, że Twój nick to z jakiejś gwary słowo? coś mi się pyry z kierzynkami kojarzą... hmmm

    kierzynka, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe podobno to cos do wyrabiania masła ale dowiedziałam sie o tym po fakcie ;) nick mam od nazwiska wymyślony ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    * maślnica to jest ;)

    Bree, unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka no to prezent na urodziny jak diabli :/ przykro mi...widac musimy sie teraz spiac i dac naszym panom fajne rozowe pachnace bobasy na urodziny :D

    unadarcy, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe różowe pachnące bobasy hehehehe, życzę Wam i sobie z całego serca!!!

    kierzynka - ale mam czuja, nie? :) z jakiś programów kulinarnych mam skojarzenia.

    Bree, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurka caly czas mi zimno i mam temp jak w ciazy (pod pacha) 37 stopni...dlugo jeszcze tak ma byc? :P :P :P kicha troche :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 15:44

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy no nieźle wykombinowałaś ;)
    Bree taki różowy bobas na urodziny w sam raz ;) Mi najbardziej żal było włąsnie męża jak się dowiedziałam od lekarza o braku akcji serduszka i przez momencik zaczęłam sie zastanawiać jak ja mam to powiedzieć męzowi, a on stał za drzwiami więc jak wyszłam i mu powiedziałam to płakać mi sie głównie chciało bo mi go szkoda.

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    kierzynka no to prezent na urodziny jak diabli :/ przykro mi...widac musimy sie teraz spiac i dac naszym panom fajne rozowe pachnace bobasy na urodziny :D
    My mieliśmy termin porodu wyznaczony w dzień po męża urodzinach i dzień przed naszą rocznicą ślubu. Mąż urodzony 16 sierpnia, rocznica ślubu 18 sierpnia a termin porodu 1 sierpnia.... No ale się nie udało... Może chociaż dam mu prezent na gwiazdkę a jak nie na gwiazdkę to 12 stycznia ma imieniny...

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak w weekend rozmawialiśmy co by było gdyby się teraz udało, sprawdzaliśmy chiński kalendarz i kalendarz porodu, wyszło że dziewczyna i skorpion (jak ja) - mój się załamał, westchnął i dodał...byle zdrowe.... :)

    kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo teraz to juz się właśnie myśli że byle zdrowe ;) chociaż jakiś czas temu Mój mi powiedział: "zobaczysz.. teraz znowu bedzie chłopiec tak jak tatuś chciał" ;)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej nie musimy myslec o prezentach bo juz mamy zaplanowane :D niech tylko "dostawa do sklepu" na czas dojedzie :D

    A co do usg to na wszystkich bylismy razem... jak lekarka powiedziala ze nie ma akcji serca to moj mnie trzymal za reke, oboje zaniemowilismy, wprawdzie obawialam sie problemow bo mialam minimalne plamienia ale nie zakladalam najczarniejszego scenariusza tymbardziej ze wczesniej urodzilam dwoje zdrowych dzieci bez zadnych najmniejszych nawet komplikacji...

    Teraz nasze sily kumuluja sie na przywolywaniu fasolki spowrotem :)
    Myslelismy o blizniakach ale ja bym raczej nie dala rady... moj by wolal dziewczynke, ja chyba chlopczyka, ale tak naprawde to najwazniejsze zeby bobas byl zdrowy a ciaza przebiegala bez problemow! Na niczym teraz bardziej mi nie zalezy jak na tym zeby moc juz dzialac bo nienawidze czekac :D

    kierzynka, unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie Drogie Panie jak tam z kawką u Was było? Piłyście w ciąży? Ja jestem kawoszem i nie umiałam sobie odmówić, rano piłam kubek lury, pół na pół z mlekiem. A potem to zbożówke.... Lekarz mi nie zabronił, powiedział że mogę pić ale nie za dużo i nie za mocne...

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam kawę a w ciąży sie starałam wypić jedna raz dziennie i to taką słabą

    unadarcy, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja to nie lubie kawy, za to herbate i owszem :D z kawy to anatol, caro, i inne zbozowki typu inka :D

    Za to piwo mmmmmm tego mi najbardziej w ciazy brakowalo :D

    unadarcy, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ