X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra może te Twoje testy po peostu jakieś dziwne były i na koniec okaże się że jednak Wam się udało?;) oby tak własnie było ;)
    Oj nawet nie wiesz jak tego pragnę ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra ja miałam podobne nigdy ta druga nie była ciemna a jednak się udało. Bądź dobrej myśli pozdrawiam

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zobacz jeszcze w galerii testów ovu dod że tez tam są takie bladziochy :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona CZARNA trzymam kciuki i czekam na wiruski :D


    Aleksandra1988 widzialam zdjecie Twojego testu i powiem Ci ze tak wygladal moj pozytywny po ktorym bylam w ciazy, dokladnie tak jak matylda08 pisze :D

    wiec... zycze Ci zebys nie dostala @ a po czestotliwosci podjetych przez Ciebie prob - bylabym dobrej mysli :D

    Aleksandra1988, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki kochane, moze wiecie moze nie:

    Czy jesli test ciazowy po poronieniu nadal pokazuje 2 kreski, blade bo blade ale sa...to mozliwwe bedzie wystapienie owulacji?

    Jakim cudem test owulacyjny i ciazowy moga wychodzic jednoczesnie pozytywnie?
    Czytalam o takich przypadkach ale nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje :P

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Kobietki kochane, moze wiecie moze nie:

    Czy jesli test ciazowy po poronieniu nadal pokazuje 2 kreski, blade bo blade ale sa...to mozliwwe bedzie wystapienie owulacji?

    Jakim cudem test owulacyjny i ciążowy mogą wychodzić jednocześnie pozytywnie?
    Czytalam o takich przypadkach ale nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje :P
    Test owulacyjny wykrywa hormon LH odpowiedzialny za owulację , ale niezwykle podobny jest chemicznie do hormonu HCG. W związku z tym, że te hormony są do siebie bardzo podobne testy owulacyjne nie są w stanie rozróżnić różnic między LH i HCG, więc wykryją oba.

    Proponuje badanie z krwi HCG zrobić jedno a kolejne po 2 dniach i zobaczyć czy poziom spada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 13:00

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dziś dwa razy dziennie koło 11-12 i koło 18-19 będę robiła testy owulacyjne. I będę Wam wstawiała zajęcia dla porównania. Fajnie jakby ta druga kreska zaczęła znikać w takim przypadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona CZARNA wrote:
    Cześć dziewczyny :) Ja robiłam testy i wyszły magiczne dwie kreski. Próbowaliśmy. Zobaczymy. Za 1,5 tygodnia niecałe czy przyjedzie @ mam nadzieję, że się nie pojawi. Trzymam kciuki i czekam na Wasze i swoje II kreseczki :*

    Miłego słonecznego dnia :)


    Zaciskam kciuki za 2 kreski na teście.. no i za 1 kreskę też - za te Dziewczyny które żeby cieszyć się 2 kreskami, najpierw nacieszyć muszą się jedną.

    Aleksandra1988, Bree, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 gdybym mogla to juz dawno udalabym sie na badania krwi. Niestety w UK wszystko pozostawia sie samo sobie...przez cala ciaze, poronienie, oraz okres po nim nie pozwolono (zlecono) mi zadnego badania ponad test z moczu na obecnosc ciazy, a pierwsza wizyte mialam miec dopiero 18 marca (w 12 tyg ciazy) niestety do tego czsu zdazylam poronic.... Prywatnie tez nie jest latwo. USG to koszt okolo 600zl z podstawowymi badaniami krwi jakies 1500 zl. Skazana wiec jestem na sikane testy, rozpytywania na forach... czy metode prob i bledow :/



    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree tak jak pisze Aleksandra tydzień po poronieniu w organizmie masz burze hormonów dobrze by było sprawdzic czy macica się oczyściła . Ale nie masz żadnych niepokojących objawów ?
    Aleksandra mówię Ci to były pozytywne i fasola juz sobie wije gniazdko :) a może jaskółeczka bo przecież wiosna ;) ściskam

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Aleksandra1988 gdybym mogla to juz dawno udalabym sie na badania krwi. Niestety w UK wszystko pozostawia sie samo sobie...przez cala ciaze, poronienie, oraz okres po nim nie pozwolono (zlecono) mi zadnego badania ponad test z moczu na obecnosc ciazy, a pierwsza wizyte mialam miec dopiero 18 marca (w 12 tyg ciazy) niestety do tego czsu zdazylam poronic.... Prywatnie tez nie jest latwo. USG to koszt okolo 600zl z podstawowymi badaniami krwi jakies 1500 zl. Skazana wiec jestem na sikane testy, rozpytywania na forach... czy metode prob i bledow :/
    Kurcze... W takim razie musisz kupić kilka tych sikanych i co 3 dni je rób. Poczekaj do pierwszej @ a potem tempka i jedziesz maleńka :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Bree tak jak pisze Aleksandra tydzień po poronieniu w organizmie masz burze hormonów dobrze by było sprawdzic czy macica się oczyściła . Ale nie masz żadnych niepokojących objawów ?
    Aleksandra mówię Ci to były pozytywne i fasola juz sobie wije gniazdko :) a może jaskółeczka bo przecież wiosna ;) ściskam
    Wszystko się wyjaśni za jakieś 11-12 dni bo 22 mam termin @ ale już 21 zacznę robić testy a może i nawet 20 :p znając mnie to do 21 nie wytrzymam i 20 już będę od rana testowała :P

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierze Tobie bo my niecierpliwe przecież :) Ja w piatek do gina . Pani @ brak a broimy aż miło :)

    Bree, Aleksandra1988, unadarcy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Wierze Tobie bo my niecierpliwe przecież :) Ja w piatek do gina . Pani @ brak a broimy aż miło :)
    No to piątku nadchodź już :)

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadnych objawow niepokojacych nie mam (odpukac) nie liczac tej minimalnie podwyzszonej temp ktora utrzymuje sie idealnie na tym samym poziomie od kilku dni (przypuszczam ze to wina hormonow zalegajacych w organizmie).

    U lekarza mam pojawic sie w sobote, zrobie USG to na bank, i zapytam o jakies dodatkowe badania krwi, no i Matylda jak sie czegos juz dowiesz u swojego pana/pani doktor w piatek to bede wdzieczna za podpowiedz :)

    Fajnie ze tak broicie :D Ja jeszcze minimalnie plamie to sie wstrzymuje, ale ciesze sie ze przynajmniej ochota mnie nachodzi ;)

    Aleksandra1988, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic mi się nie chce tak bardzo wpadłam w trans pisania na forum :P
    Ordinateur03.gif

    Bree, unadarcy, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech mnie ktoras z Pan kopnie w cztrey litery prosze :D Mam mase pracy a zakotwiczylam przed laptopem na dobre :D

    Piekna pogoda za oknem, czas zrobic porzadek w kwiatach!

    Udanego dnia kobietki <3

    Aleksandra1988, unadarcy, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak mi :)
    Oczywiscie Bree że o Tobie będziemy pamiętać wszystko napisze :)
    Uciekam bo zaraz średni ze szkoły wraca a talerze puste :)a dziś dzień mężczyzn ;)

    Aleksandra1988, Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę się za ogólne ogarnięcie stanu mieszkania :) Sprzątnę trochę w domu i odezwę się po powrocie od kosmetyczki. Wtedy prześlę Wam również zdjęcie testu ovu wieczornego do Waszej oceny w porównaniu w tym zrobionym w południe. Buziaki :*

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja upieke ciasto drozdzowe z jablkami i cynamonem. Zapraszam na wirtualna kawke :*

    unadarcy, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ