X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Kejt wlasnie tego sie obawiam dlatego jak slysze od lekarza ze mam zaczac starania jak bede na silach to szlag mnie trafia bo jednoczesnie mowi ze nie musze robic zadnych badan, nawet USG... a na silach to ja sie moge czuc tylko powstrzymuje mnie ta niewiedza co "tam" slychac... co nagle to po diable jak to mowia...dlatego wolalabym poczekac zeby bylo dobrze, niz sie pospieszyc i....

    Umowilam sie na prywatne USG w najblizsza sobote, a czy moge zapytac jakie mialas badania po poronieniu?

    Moja historia jest taka ze poronilam w 8 tygodniu samoistnie, ciaza przestala sie rozwijac w 6 tc. Mieszkam w UK a tutaj jesli nie masz 40 stopni goraczki i infekcji przy poronieniu samoistnym nikt nie wysle mnie na zadne badanie bo wszystko zostawia sie dla mother nature....w szpitalu polecono mi jedynie zrobic test z moczu...w domu... jak juz poronie... chociaz jak wiadomo takie dwie kreski znikaja czasami przez miesiac...

    Bree, ja mialam oprocz USG, TSH,usg tarczycy, ATPO, ATG, ft3 i ft4, cytomegalie, tokso. nie robilam bardziej specjalistycznych badan.

    rozumiem twoja chec zdobycia potwierdzenia ze wszystko dobrze. ja sie wystraszylam jak uslyszalam info od gina, bo kochalismy sie bez zabezpieczenia, nie chcialam nie daj boze przechodzic ciazy biochemicznej dodatkowo. ale cale szczescie wtedy @ przyszedl :)

    slyszalam od innych dziewczyn ze za granicą podejscie jest inne. ale mysle ze swiety spokoj jest wart tych pieniędzy i prywanego USG. trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo wzorowo ! :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja odkąd wyszłam ze szpitala to miałam mega ochotę na seks. Nawet sie skusiłam i potem na IP jeżdziłam bo miałam mega infekcję ;) Doktorek powiedziął że powinnam zaczynać dopiero po pierwszej @ więc jak wziełam sie za męża po dwóch tygodniach to infekcja gotowa ;) teraz już @ sie kończy to mam nadzieję na dużo <3


    O masakra infekja :/ slyszalam o tym ze tak moze byc... a co to za infekcja? czym sie objawia? Wiem ze szyjka jest otwarta i to dlatego latwo o infekcje, no ale podobnie chyba jest z seksem w trakcie @ wtedy tez latwo o infekcje... no teraz to sie boje cokolwiek robic zeby nie namieszac :P

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra ja to tak z Tobą przeżywam jakby to były moje testy normalnie ;) ciągle non stop wpadam tu patrzeć czy robiłaś ;)


    haha ja tez :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z ta infekcja to tez sie tego balam i dopiero 3 dni po skonczonym plamieniu ( a trwalo to wszytko 3 tyg )pozwolilismy sobie na <3.

    Co do testow owulacyjnych to ja zrobilam dzisiaj z glupa , a mam 26dc. Raczej czekalam juz na @ niz na pozytywny test owulacyjny. No ale skoro byl + to dzis tez podzialalismy :) Ciekawe czy tempka skoczy za pare dni....

    Kochane trzymam za nas wszystkie mocno kciuki :) <3

    Bree lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra oby twoj test owu jutro juz wyszedl pozytywny :) <3

    Bree lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcja bo ja miałam lyzeczkowanie wiec wszystko takie świeże. A objawy to mega swędzenie i pieczenie plus takie uplawy żółte i bardzo dużo jakby cos ze mnie wyciekalo.

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra może owulka będzie chwilę później

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro kupię testy owulacyjne bo mi się skończyły i będę robiła je do końca opakowania. Są pakowane po 5 sztuk. Będziemy się jeszcze starali ale nie nastawiam się na pozytywny test ciążowy w dniu oczekiwanej miesiączki :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy nie iść jutro gdzieś na usg do innego lekarza bo moja ginekolog wyjechała na urlop i nie będzie jej do końca tygodnia...
    Czy dać sobie spokój całkowicie i za 1,5 tygodnia zrobić test ciążowy?

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Dziś test owulacyjny też negatywny... :( czyżby cykl bezowulacyjny?


    Ale pisalas ze byly jakies blade kreski, czy nadal sa blade czy nie ma nic?

    Moze wlasnie te bladziochy to byly pozytywy?

    jeszcze troche i wszystkie sie tu przekonamy ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ale pisalas ze byly jakies blade kreski, czy nadal sa blade czy nie ma nic?

    Moze wlasnie te bladziochy to byly pozytywy?

    jeszcze troche i wszystkie sie tu przekonamy ;)
    Cały czas ta druga jest blada ale nie taka że jej nie widać tylko blada w stosunku do tej pierwszej

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powoli juz nie mysle o poronieniu..wracam w czw do pracy.Poczekam na okres wizyta u giNa i zobaczymy.

    Aleksandra moze idz do gina na usg.

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra jak jestes na fb moge Ci wyslac moje zdjecia testow :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    A ja powoli juz nie mysle o poronieniu..wracam w czw do pracy.Poczekam na okres wizyta u giNa i zobaczymy.

    Aleksandra moze idz do gina na usg.
    No tak tylko z drogiej strony teraz tak myślę że wydam tylko 1p0 zł na wizytę a to nie ma i tak wpływu na to czy jeśli nie było owulacji to czy nastąpi a 100 zł to na polskie realia nie małotym bardziej że tydzień temu byłam u mojej ginekolog a w środe ide jeszcze prywatnie do psychiatry który kasuje 150...
    USG i tak nie ma na to wpływu czy owulacja była albo czy jeszcze wystąpi. Chociaż gdybym usłyszała że owulacja już była to lżej by mi było psychicznie a tak to nie mogę odpuścić bo to silniejsze ode mnie i będę robiła jeszcze przez kilka dni testy owulacyjne

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Aleksandra jak jestes na fb moge Ci wyslac moje zdjecia testow :)
    Nie mam :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaufala tej bladorozowej kresce ;) jesli wczesniej byla tylko jedna a teraz jest druga bladorozowa to.... cudow nie ma! Moze jak zaczniesz mierzyc tempke w nowym cyklu to bedziesz miala punkt odniesienia do swoich testow :) zawsze to dwie drogi na sprawdzenie owu a nie jedna :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ja bym zaufala tej bladorozowej kresce ;) jesli wczesniej byla tylko jedna a teraz jest druga bladorozowa to.... cudow nie ma! Moze jak zaczniesz mierzyc tempke w nowym cyklu to bedziesz miala punkt odniesienia do swoich testow :) zawsze to dwie drogi na sprawdzenie owu a nie jedna :)
    Racja, szkoda że wcześniej nie wpadłam na tą temperaturę :( No nic czekam więc jeszcze kilka dni. A kolo 22 będę robiła test ciążowy i oby @ nie przyszła!

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 10 marca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra martwie sie ze sie zameczysz :) dlatego napisalam o ginie.Kazda z nas dobrze wie co przechodzisz i po prostu sie martwie :)

    Bree, unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że ja nawet dobrze nie zaczełam starania z ovu i zaszłam w ciąże ;)
    Oczywiście w 5 cyklu pp który był dla nas szczęsliwy

    Bree, unadarcy, Aleksandra1988, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 10 marca 2015, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 trzymam kciuki z calej sily bo wiem ze bardzo Ci zalezy, wszystkim nam zalezy... tylko nie dajmy sie zwariowac, jesli nie w tym to w nastepnym cyklu...albo jeszcze nastepnym...swiat sie nie konczy a my nie umieramy ;) bedzie dobrze, zobaczysz... fasolki sa czasami uparte, wiesz, jak to male dzieci... ida gdzies sie pobawic, mowia ze beda za godzine a przychodza za trzy ;)

    Ja w tym roku koncze 42 lata, mi to dopiero sie spieszy :D
    I jeszcze sobie wymyslilam jakis hotel a w nim pewien apartament... bo tam chce zafasolkowac :D :P Jak bedzie zajety w dniu mojej owulacji to chyba wyprosze z niego gosci sila :D :D :D

    Pozdrawiam kobietki, trzymajcie sie cieplo <3

    unadarcy, Aleksandra1988, kierzynka, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ