X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze niektorzy nie lubia, bo to moze dziwny wkret albo niektorzy nie lubia tego rannego budzenia... ale ja jestem dziwna :D i lubie :) jestem troche taki "freak" dziwak :)

    Moze zaczniesz mierzyc w srodku cyklu, to juz bedzie jakis wyznacznik na przyszlosc ;) Nie zebym Cie namawiala... taka tam wolna sugestia ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od kolejnego cyklu, chyba że go nie będzie :)
    Eh.. Tak bym chciała abyś miała rację z tymi testami że one nie zawsze wskazują owulację...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to nie bedzie... musi byc! :D

    U mnie to w ogole byla przygoda bo sobie zaplanowalismy ze jedziemy na fasolkowanie w takie specjalne miejsce do naszego ulubionego hotelu ktory tani nie jest no ale chcielismy to zrobic w specjalnym miejscu a jechalismy tam tylko na 2 dni. (Bo na wiecej nie bylo nas stac :D ) Okazalo sie ze apartament ktory chcielismy wynajac (bo tylko tam mialo sie to stac) byl wolny jedynie w dni poprzedzajace moja ovu ktora wyznaczyl mi OF. pomyslelismy ze zadzialamy tam ile sie da a jak cos to "uszy" bedziemy doprawiac w domu po powrocie :D

    Test robilam poprzeniego dnia i wyszedl negatywny, ale na temp pojawil sie skok.
    pierwsza noc wieczorem w hotelu przed fasolkowaniem robie test i wyszla ta blada krecha ktora zgodzila sie z wykresem :D az nam oczy zaplonely :D

    Podzialalismy, pozniej rano tez cos... no i sie udalo!

    Ubolewamy tylko ze historia musiala sie tak skonczyc bo wszystko bylo jak w bajce, jak na specjalne zamowienie...

    no nic..... zycie czasami jest nieprzewidywalne...

    Teraz czekam na powrot do normalnych cykli i sprawdzam hotel kiedy bedziemy sie mogli tam ponownie wybrac ;)

    Pozdrawiam, sciskam i trzymam kciuki za owocne fasolkowanie ;)

    Ja juz uciekam i chyba bede wieczorkiem. Milego dnia kobietki, samych pozytywow! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 14:27

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Może i my się powinniśmy udać w przyszłym miesiącu w jakieś fajne miejsce :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra Bree ma racje u Nas tez test ovu z Rosmana zawsze wychodził drugi bladzioch a ovu była więc działajcie i uda się . Trzymam kciuki :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z WC i dziś pojawiać się zaczął u mnie śluz w większej ilości niż w poprzednich dniach. Bardziej biały z domieszką przezroczystego

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działaj kochana działaj :) trzymamy kciuki

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będę działała dziewczyny :)
    Do środy wyłącznie :)
    A koło 18:30 zrobię kolejny test owulacyjny i wstawię tu link do zdjęcia wyniku testu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 14:57

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Aleksandra Bree ma racje u Nas tez test ovu z Rosmana zawsze wychodził drugi bladzioch a ovu była więc działajcie i uda się . Trzymam kciuki :)

    O prosze :) moje wprawdzie nie byly z Rosmana ale takie zwykle paskowe te cieniutkie, pakowane po 3 sztuki za funta, czyli jakies 5,6 zl.

    Test byl bladzioch ale pokazal co mial pokazaz i sie udalo!
    Tak ze wiesz Aleksandra1988 kto wie co tam sie swięci ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree zobaczymy co wyjdzie w kolejnych testach :)
    Niech ten czas szybciej leci to obie będziemy działały :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w rosmanie są testy owulacyjne???? ciekawe czy w każdym?

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... Odliczam czas do 18:30 i będę powtarzała mój ovu test

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra masz bardzo fajny avatarek ;D

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mój Mąż mnie przytulił, powiedział że bardzo mnie kocha i że chciałby mieć ze mną dziecko ;D nie wiem co mu sie stało bo takich deklaracji to mi raczej czesto nie daje ale poprawiło mi to humor bo wiem że do niczego go nie musze zmuszac ;D

    Bree, unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra masz bardzo fajny avatarek ;D

    No... plemnikowo się zrobiło na forum dzięki Wam...

    Aleksandra1988 jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy u Ciebie, jak mi w tym cyklu nie wyjdzie, w przyszłym będę bazować na tych testach i temperature też zaczne mierzyć..

    kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka to slodkie i takie cieple co napisalas :3

    Ja wreszcie odczuwam chec na jakis seksik.... taka blokada mnie dopadla ze az sie balam, no ale puszcza na szczescie... po porodach tez tak mialam...

    Jak juz krwawienie ustapi to chyba mozna cos bezpiecznie podzialac co? Chociaz boje sie troche orgazmu ze zacznie mnie znowu wszystko bolec... jak bylam w ciazy to moje libido siegalo apogeum :D

    Ryzyk fizyk, lekarz mi nie zabronil wiec mam nadzieje ze nie umre ani niczego nie popsuje jak cos ;)

    unadarcy, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odkąd wyszłam ze szpitala to miałam mega ochotę na seks. Nawet sie skusiłam i potem na IP jeżdziłam bo miałam mega infekcję ;) Doktorek powiedziął że powinnam zaczynać dopiero po pierwszej @ więc jak wziełam sie za męża po dwóch tygodniach to infekcja gotowa ;) teraz już @ sie kończy to mam nadzieję na dużo <3

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczęta :D zbliża się 18 :) Kurde teście masz czas do środy żeby wyjść pozytywnym
    !!!

    kierzynka, Bree, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra ja to tak z Tobą przeżywam jakby to były moje testy normalnie ;) ciągle non stop wpadam tu patrzeć czy robiłaś ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test owulacyjny też negatywny... :( czyżby cykl bezowulacyjny?

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ