X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree moze byc roznie nawet jak zajdziesz przeciez nikt Ci nie da gwarancji ze bedzie dobrze czy zs bedzie zle..

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam swiadomosc tego ze nikt mi nie da gwarancji ;) zastanawialam sie tylko jakie przeslanki stoja za tym zeby jednak poczekac...ilu lekarzy tyle opinii i rozny okres czekania... ale za kazdym razem jak pytam o powody to nie dostaje konkternej odpowiedzi :) tylko ze jak sie poczuje to mam dzialac :) nie chcialabym niczego popsuc i jesli jest cos co moge zrobic zeby zwiekszyc szanse na zdrowa ciaze - to zrobie to! :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    Kasiuleks w ktorej czesci Dublina mieszkasz?

    Lilka mieszkam w D15 :) A Ty ?

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy test owulacyjny negatywny... Kurde co jest... Jajniki lekko dają się we znaki cały dzień... Może się przesunął? Kolejny zrobię jutro kolo 10...

    Bree lubi tę wiadomość

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra ale moze byc tez tak , ze owulacja bedzie ale testy wychodza negatywne. Moze masz male stezenie hormonu , tak tez sie zdarza. Skoro pecherzyki byly ladne i lekarz powiedzial , ze owu bedzie to dzialajcie i nie przejmuj sie negatywnymi testami :)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi caly czas wychodzily negatywne a w dzien kiedy mialam ovu to wyszedl taki blady ze go ledwo bylo widac, ale ze sie zgral ze skokiem temp na wykresie to uznalam go za pozytywny bo tak to bym chyba nie zwrocila na niego uwagi :)

    No a pozniej bylam w ciazy wiec teraz jak bede robic testy to tez w porownaniu z tempka zeby nie przeoczyc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 20:56

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie w zeszłym miesiącu testy wyszły mi pozytywne dopiero w 16 dniu cyklu a dzś jest 14
    No nie wiem dziewczyny. Raz dziennie do środy będziemy się starali mimo wyników testów. Jutro będę badała o jakiejś 11 i zobaczymy co tam się pokaże

    Bree, kasiuleks lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem ciekawa jak to u Ciebie bedzie, no i nie ukrywam ze z niecierpliwoscia czekam na jakies zmiany temperatur u siebie :)

    Powidzenia (y)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra moze byc owulka pozniej masz info z pierwszej reko od gina takze luz.
    kasiaks ja Dublim 11

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.

    Bree odnośnie twojej niepewności co do tego kiedy zacząć starania: ja chciałam od razu w pierwszym cyklu ppo. I zaczęłam się starać, w trakcie przypadkowej wizyty u gina okazało się ze mam słabe endometrium- moja macica była jak dom bez dachu i ścian- jeśli zaszlabym to szanse na zagniezdzenie byłyby minimalne i skończyłoby się ciąża biochemiczna. Oprócz tego wszystkie moje wyniki i usg były ok.

    tak więc u mnie była konkretna przyczyna dlaczego lekarz radził poczekać. nie znam twojej historii ale jeśli miałaś robione usg ppo to powinna być tam też informacja o szerokości endo

    Bree lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt wlasnie tego sie obawiam dlatego jak slysze od lekarza ze mam zaczac starania jak bede na silach to szlag mnie trafia bo jednoczesnie mowi ze nie musze robic zadnych badan, nawet USG... a na silach to ja sie moge czuc tylko powstrzymuje mnie ta niewiedza co "tam" slychac... co nagle to po diable jak to mowia...dlatego wolalabym poczekac zeby bylo dobrze, niz sie pospieszyc i....

    Umowilam sie na prywatne USG w najblizsza sobote, a czy moge zapytac jakie mialas badania po poronieniu?

    Moja historia jest taka ze poronilam w 8 tygodniu samoistnie, ciaza przestala sie rozwijac w 6 tc. Mieszkam w UK a tutaj jesli nie masz 40 stopni goraczki i infekcji przy poronieniu samoistnym nikt nie wysle mnie na zadne badanie bo wszystko zostawia sie dla mother nature....w szpitalu polecono mi jedynie zrobic test z moczu...w domu... jak juz poronie... chociaz jak wiadomo takie dwie kreski znikaja czasami przez miesiac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 00:00

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam rano test sikany (tydzien po poronieniu samoistnym), nadal widac 2 kreski, ta druga bledsza ale na tyle widoczna ze w normalnym wypadku cieszylabym sie na ciaze...

    Kurcze jakie to glupie zeby sie wkurzac widzac 2 kreski na tescie a jednoczenie pragnac ciazy :(

    Temperatura na tym samym poziomie, ani drgnie, wiec hcg czy prolaktyna czy progesteron nadal ja podnosi....

    Dzisiaj mam rozmowe z moim psychologiem ktory jeszcze nic nie wie....

    Cos mi sie zdaje ze to bedzie sredni dzien :P

    Trzymajcie sie kobietki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 09:43

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree trzymam kcuki za to żeby jednak wszystko było ok i dzień też był całkiem fajny.

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wykonam chyba 2 testy jeden gdzieś o 12 a drugi około 18 i zobaczymy... Tak do środy będę wykonywała...
    Szczerze to mocno nastawiłam się, że się uda a tu taki zawód... Tak bardzo chciałabym być w ciąży... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:29

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    ja 07 nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy, 8 dni przed spodziewanym okresem, negatywny oczywiście, na dodatek robiłam go wieczorem. Walał się test po domu to zrobiłam z nim porządek - kusił mnie strasznie. Już nie mam żadnego testu w domu i nie kupie, dopiero 15!
    Z okazji tak pięknej pogody wczorajszej ( u mnie 17 C + pełne słońce) cały dzień spędziliśmy na łonie natury, też widziałam pełno ciężarnych brzuchów albo kołujących mam z niemowlakami, taki się we mnie żal do losu obudził... nie wiem co zrobię jak na tym teście za tydzień zobaczę 1 kreche... załamie się chyba, dobrze mi z myślą ze fosolka jest we mnie..

    Wiem, to co sobie robię tymi myślami i wyobrażeniami o fasolce jest czystym masochizmem... chyba też skorzystam z terapii u psychologa.... :/


    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Dziś wykonam chyba 2 testy jeden gdzieś o 12 a drugi około 18 i zobaczymy... Tak do środy będę wykonywała...
    Szczerze to mocno nastawiłam się, że się uda a tu taki zawód... Tak bardzo chciałabym być w ciąży... :(

    Jak ja Cie rozumiem!! No ale masz jeszcze szanse, działaj... nie zawierzaj tylko testom, ja też bym chciała raz a dobrze, ale nie.... musiałam się naskakać... :)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra może te testy są jakieś do niczego?
    unadarcy najlepiej to sobie wmawiać ze sie nie uda, to lepiej działa niż marzenia że fasola jest ;)

    unadarcy, Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Cześć Dziewczyny
    ja 07 nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy, 8 dni przed spodziewanym okresem, negatywny oczywiście, na dodatek robiłam go wieczorem. Walał się test po domu to zrobiłam z nim porządek - kusił mnie strasznie. Już nie mam żadnego testu w domu i nie kupie, dopiero 15!
    Z okazji tak pięknej pogody wczorajszej ( u mnie 17 C + pełne słońce) cały dzień spędziliśmy na łonie natury, też widziałam pełno ciężarnych brzuchów albo kołujących mam z niemowlakami, taki się we mnie żal do losu obudził... nie wiem co zrobię jak na tym teście za tydzień zobaczę 1 kreche... załamie się chyba, dobrze mi z myślą ze fosolka jest we mnie..

    Wiem, to co sobie robię tymi myślami i wyobrażeniami o fasolce jest czystym masochizmem... chyba też skorzystam z terapii u psychologa.... :/
    Przypomnij mi czy Ty stosowałaś testy owulacyjne, czy na podstawie własnych obserwacji wyznaczyłaś swoje dni płodne?

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam w tym pierwszym cyklu tylko z testów korzystać, a potem zaczne z temperatura czy z monitoringiem ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 ja jeszcze nie miałam okazji z nich skorzystać, w ciążę zaszłam bo raz się nie zabezpieczyliśmy, raz jedyny raz i to 3 dni po okresie - mam nadzieje że limit na ten rodzaj szczęścia mi się nie wyczerpał, w tym cyklu zaufałam lekarzowi expertowi i co drugi dzień, zaczęłam jak widziałam zaczątki rozciągliwego śluzu, skończyłam jak śluz się skończył...

    kierzynka ja już jestem w tak zaawansowanym stadium marzeń o fasolce że nie przetłumaczyłabym sobie że się nie uda... jak się nie uda, jak się uda!!

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ