X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takich dniach jak dziś nie mam już siły walczyć...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cie presja jest wielka.

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jak były te pecherzyki na usg to ginekolog jest w stanie określić czy będzie owulacja w tym cyklu?

    Bree lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree chyba w tym cały mój problem, że już od dawna pragnę dziecka i niestety nie jest mi dane :(
    Aleksandra poczekaj spokojnie do jutra, jutro będzie lepszy dzień <3

    Bree lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miała u boku dzieciątko byłoby mi jakoś lżej znosić przeciwności losu a tak to jest bardzo ciężko :( Jestem tak zła na los, że moim marzeniem jest rodzenie i wychowywanie dzieci ile tylko Bóg da. O ile da!

    Bree lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 7 marca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra jasne ze tak.

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczka a jak u Ciebie z temperatura? Sprawdzalas moze? Ja sie zastanawiam kiedy moja wroci do normy bo o ile ta mierzona pod pacha jest ok to tamta jest podwyzszona jak po owulacji.... nie wiem kiedy to sie ma unormowac...

    Ciagle czytam Twoje posty i nie wierze w to co Cie spotyka... myslalas moze o jakis badaniach specjalistycznych w tym kierunku?

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dopuściliśmy starania bo test i tak był negatywny... A dziś jajniki lekko dają się we znaki, więc może to owulacja daje się we znaki :) I rano przed wstaniem z łóżka znów działaliśmy. Testy będę robiła dalej. Kupiłam nowe opakowanie bo wczoraj mi się skończyły. Mam nadzieję że się nam uda.
    W sumie w zeszłym cyklu testy wyszły pozytywne dopiero w 16 dniu cyklu a ja dziś mam 15...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 zazdroszcze ze juz mozecie fasolkowac :3 mnie to czekanie przybija :P W zyciu nie dluzyl mi sie czas tak jak teraz... no prawie w zyciu ;)

    A na testy ovu to juz mi powinni znizke w sklepie dac chociaz i tak sa tanie, nie wiem jak u Was ale u nas 3 szt 1 funta kosztuja to jakies 5,6zl :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Chomiczka a jak u Ciebie z temperatura? Sprawdzalas moze? Ja sie zastanawiam kiedy moja wroci do normy bo o ile ta mierzona pod pacha jest ok to tamta jest podwyzszona jak po owulacji.... nie wiem kiedy to sie ma unormowac...

    Ciagle czytam Twoje posty i nie wierze w to co Cie spotyka... myslalas moze o jakis badaniach specjalistycznych w tym kierunku?

    Nie mierzyłam temp w ogóle sobie odpuściła, robiłam test owulacyjny i wychodzi pozytywny ale to wiadomo dlaczego, czekam aż przestanie być pozytywny :)choć myśle, żew tym cyklu nie mam szans na ciąże i chyba nie będziemy się jeszcze starać...Tak myśle pójść na nfz do ginekologa i niech mi da skierowanie na jakieś badania, które przysługują mi po 3 poronieniu na nfz, może coś tam wyjdzie. Dziś znowu gorszy dzień :( wszędzie pełno kobiet w ciąży a ja dalej nic :(

    Bree lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Aleksandra1988 zazdroszcze ze juz mozecie fasolkowac :3 mnie to czekanie przybija :P W zyciu nie dluzyl mi sie czas tak jak teraz... no prawie w zyciu ;)

    A na testy ovu to juz mi powinni znizke w sklepie dac chociaz i tak sa tanie, nie wiem jak u Was ale u nas 3 szt 1 funta kosztuja to jakies 5,6zl :D
    U nas 18 zł 5 sztuk. Nie jest źle :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta KOBIETKI :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczka ja wczoraj bylam w galerii i tez nie wiedzialam co z oczami zrobic i uszami jak widzialam i slyszalam male dzieci a gdzieniegdzie przemykaly ciezarne kobiety...nic nam nie pozostaje jak zacisna zeby i isc dalej...starac sie dalej... Mysle tez ze po 3 poronieniu nie powinni Ci robic zadnych trudnosci z badaniami...nie wiem dokladnie jak to wyglada w PL bo mieszkam w UK ale czytalam ze po 3 poronieniach wysylaja na badania w celu ustalenia przyczyny...

    Ja dzisiaj pierwszy raz po poronieniu w ogole odczuwam chec na sex... bezposrednio po... i kilka dni pozniej mialam blokade, bardzo podobna do tej co po porodzie... normalnie uwielbiam sex i jest ze mnie wielki zboczuch ;) moze cos sie ruszy?

    Aleksanda1988 no wlasnie jest dzien kobiet, wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta kobietki <3

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Chomiczka ja wczoraj bylam w galerii i tez nie wiedzialam co z oczami zrobic i uszami jak widzialam i slyszalam male dzieci a gdzieniegdzie przemykaly ciezarne kobiety...nic nam nie pozostaje jak zacisna zeby i isc dalej...starac sie dalej... Mysle tez ze po 3 poronieniu nie powinni Ci robic zadnych trudnosci z badaniami...nie wiem dokladnie jak to wyglada w PL bo mieszkam w UK ale czytalam ze po 3 poronieniach wysylaja na badania w celu ustalenia przyczyny...

    Ja dzisiaj pierwszy raz po poronieniu w ogole odczuwam chec na sex... bezposrednio po... i kilka dni pozniej mialam blokade, bardzo podobna do tej co po porodzie... normalnie uwielbiam sex i jest ze mnie wielki zboczuch ;) moze cos sie ruszy?

    Aleksanda1988 no wlasnie jest dzien kobiet, wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta kobietki <3


    Może uda mi się jutro pójść do psychologa, czuję że sami sobie z tym nie poradzimy. Nie mam ochoty na bezpośredni kontakt ze znajomymi, rodziną, każdy pyta, mówi że będzie dobrze ale ja już mam dość tego BĘDZIE DOBRZE! Będzie dobrze jak urodzę dziecko i będę mogła je przytulić, pocałować... No ja też z sexem mam teraz problem, nie wiem pewnie owulacja i czerwone wino pomogą ale to za miesiąc dopiero :) Niech nam się rodzi dziewczyny :)

    Bree lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ja kupuje na allegro paskowe :) tutaj inne kosztuje fortune.
    te sa niby juz po dacie waznosci ale gin mowi ze beda dzialac :) i w sumie dzialaja :)

    Bree, kasiuleks lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miec jutro rozmowe z psychologiem ale ja sie leczylam juz wczesniej na depresje i troche mi sie tych problemow napietrzylo... ciekawe ze jak bylam w ciazy to juz naprawde czulam sie calkiem niezle, a pozniej to... no nic... dziewczyny czekamy az nam minie okres rekonwalescencji i dzialamy pelna para! :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka ja kupuje w saversie 3 testy za funta, troche bylam do nich sceptycznie nastawiona ze takie tanie, ale dzialaja bo mi sie sprawdzily.. tez takie cieniutkie te paskowe wlasnie :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niema paskowych tylko blue clear

    Bree lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Około 20 będę robiła test owu. Dam znać o wyniku

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka wrote:
    U nas niema paskowych tylko blue clear
    clear blue to chyba najdrozsze jakie widzialam :P

    Aleksandra1988 pisz koniecznie, ja to sie juz nakrecam jak na wyniki totolotka ;)

    Wiecie dzisiaj czytalam o tych temperaturach po poronieniu ze ona opada i jest ponizej tej co byla w czasie ciazy ale i tak jest wyzsza od sredniej przed owulacja i ze to moze troche potrwac zanim sie unormuje. Czytalam tez ze w cyklu bezposrednio po poronieniu wystepuje juz owulacja ale....

    ...czytalam rowniez ze ciaza z takiego cyklu bezposrednio po poronieniu jest bardziej zagrozona....niestety ktos kto to napisal nie podal przyczyny czy powodu dlaczego taka ciaza jest bardziej zagrozona od tej po pierwszej @ domyslam sie ze chodzi o balagan w gospodarce hormonalnej, niemniej znam wiele przypadkow zdrowych ciaz do ktorych doszlo wlasnie bezposrednio po poronieniu... tak to analizuje bo jestem zdecydowana "dzialac" jeszcze przed @ ale boje sie ze cos moze byc nie tak.... lekarz mi na ten temat nic nie mowil wiec...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ