X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Dziewczyny wiem,ze macie inne zmertwienie,ale muszę sie wyglądać dziś juz wybuchlam normalnie płacze pojechalam odwiedzić przyszłych teściów bo narzeczony wyjechał i dzis jego babcia przyszła i mi wygarnela ze poroniłam na własne żądanie i życzy mi każda kolejna ciążę bym poroniła wydawało mi się ze ona jest w porządku jak na babcię,a okazała się jedza ... Siedze i płacze bo nie potrafię zrozumieć jak można być tak okrutnym człowiekiem i tak zyczyc prawie osobie w rodzinie... Mojego narzeczonego poinformowalam bo jutro dopiero wraca i powie jej co myśli o niej,ale boli mnie osadzenie człowieka który nie wie jak to przechodzilam jak ciężko się zbierałam po poronieniu...;(
    Nie rozumiem dlaczego Ci tak powiedziała? Czemu tak myśli? Wyjaśniła Ci to?

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Najgorsze,ze z nerwów powiedzialam mojemu ze to koniec bo nawet bezszczelna powiedziała,ze ja go zniszcze, ciąża ślubem itd...
    Wiesz co odetnij się od tych debili. Wiem, że to jego rodzina ale Ty nie musisz z nimi gadać ani do nich jeździć.
    Ola ma rację. Porozmawiaj z nim jutro jak emocje opadną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 21:53

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jest jedzą 70letnia i o wszystko ma pretensje cala wioska skąd pochodzi mój powiedziała,ze poronilam ze byłam w ciąży bez ślubu...ale wiesz rzadko tam jezdze a babka ma ale ze nie jestem jak była mojego ze zamiast siedzieć z rodzicami powinna chodzić z babcia na spacerki...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:23

    Aleksandra1988, kierzynka, czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu ja wgl z nią nie utrzymuje kontaktów ale ona jest jeb***ta i robi szumu... Teście mieszkają z nią ale to jest dom z każdym osobnym mieszkaniem i ona jest zazdrosna ze nie chodzi mój do babci tylko do rodziców..

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie utrzymuję kontaktu z nikim z rodziny mojego męża. Nawet z jego rodzicami. Nawet na Święta tam nie jeżdżę

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Ja też nie utrzymuję kontaktu z babcią mojego narzeczonego bo jest podła. Może nie tak jak babcia twojego narzeczonego, ale ma swoje humorki. Dlatego ja się automatycznie odcinam od takich ludzi bo tylko robią się niepotrzebne spięcia w rodzinie a przede wszystkim między partnerami.
    Rada na przyszłość, której ja trzymam się bardzo mocno : "Odetnij się od ludzi podłych, dwulicowych, fałszywych i takich którzy sprawiają ci jakąkolwiek przykrość. Nikt nie ma prawa niszczyć twojego szczęścia lub w trudnych chwilach bardziej cię ranić niż wspierać."
    Święte słowa

    Ola_45, Bree lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:23

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh nie wiem może ma racje wszystko moja wina i może nie jestem odpowiednia osoba dla mojego... :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:24

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamalam sie totalnie... ;( nie wiem co robić,co myśleć... ;( nie chce żeby z moja osoba były jakieś takie sytuacje

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:24

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie denerwuj sie tylko olej mohera wrednego. Te wszystkie stare baby sa popierdielone i nie ma co sie nimi przejmować. Serio... olej babe i tyle

    czarna_ma, Aleksandra1988, Ola_45, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki za mile słowa;) ale nie myslalam,ze kiedy poronilam i się pozbieralam to stara kur*a musiał wszystko mi przypomnieć od samego początku;(

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzień dobry :)

    My z mężem wczoraj zupełnie nie mieliśmy jakoś ochoty na seks i tak na siłę trochę wyszło... A zaraz po tem zaczęliśmy i teraz jak mąż wychodził do pracy ocknęłam się i zorientowałam, że wczoraj padłam zaraz po nie kończąc ścielić łóżka i stałam bez poduszki :p
    To nie w moim stylu...

    Teraz oglądam w necie serial "Prawo Agaty" (kończę 4 serię).

    W sumie chce mi się spać ale postanowiłam dziś ruszyć na skleoy, więc już wstałam aby móc umyć głowę i wyszykować się i o 9 na autobus i szaleństwo zakupowe czas zacząć! :)

    Tak jak pisałam wcześniej zakupię tylko luźne na brzuchu aby wykorzystać jeszcze w niedalekiej (mam nadzieję) ciąży

    kierzynka, unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane;),

    Oj Aleksandra dobry pomysł,mi chyba też by taki wypadł by się przydał ;) a co do luźnych bliżej to na pewno lada dzień wykorzystasz na brzuszek ;)

    unadarcy, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouuu ;) ja dzis mam wizytę kontrolną po 12 więc trzymajcie kciuki ;)
    dzień brzydki i ponury, dobrze że wczoraj okna umyłam ;D
    Miłego dnia Dziewczynki ;)

    unadarcy, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć WAM!!!
    U mnie ponura pogoda za oknem, więc ja dzisiaj z cieplutkiego łózka nie wychodzę :)
    Obiad zrobię z mrożonek, chate z grubsza ogarnę i błogi leń.

    czarna_ma starsi ludzie mają swoje za pazurami, z racji wieku są przekonani że tylko oni mają racje bo są doświadczeni życiem, poza tym wierzą w zabobony, do teraz słyszy się że jak kobieta poroni a nie jest mężatką to cierpi za swoje grzechy, że to nieszczęście zesłane przez Boga. Wiem coś o tym... Starsi ludzie w to wierzą, walczyć z tym moim zdaniem nie ma sensu, wpuścić jednym uchem, wypuścić drugim, poprostu być mądrzejszym!!!

    Aleksandra1988 udanych zakupów!!


    Dobrego Dnia Dziewczyny! :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś piatek 13-tego wiec z założenia powinien byc dla mnie szczęśliwy ;) równo za miesiąc mam urodzinki ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propos zabobonów... ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ