X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    to nieźle, sporo kaski :P jak w tym cyklu się nie uda to też sobie kupię te owulacyjne na allegro :D
    Ja tak samo :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ja tak samo :)
    mam jednak nadzieję, że nie będą nam już potrzebne :P

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to tak na 100% daje dokładny wynik ze tak jest? Wiem możecie się ze mnie śmiać ale ja nigdy nie uzywalam testów owulacyjnych..i tak ostatnio sie zastanawialam czy warto;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Czy to tak na 100% daje dokładny wynik ze tak jest? Wiem możecie się ze mnie śmiać ale ja nigdy nie uzywalam testów owulacyjnych..i tak ostatnio sie zastanawialam czy warto;)

    Niestety nie... Testy owulacyjne wykrywają czasem owulację wtedy gdy jej nie ma... A gdy jest to czasem jej i tak nie pokazują.

    czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto warto :) ja używałam i sie udało tylko że na krótko :(

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna teścik na jutro już kupiony? :D

    czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Warto warto :) ja używałam i sie udało tylko że na krótko :(
    ale 100% nie są...
    jeszcze się uda i to na całe 9 miesięcy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 21:19

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudem będzie Was nadrobić, 10 stron, oszalałyście :P

    U mnie dziś miesiąc od zabiegu. Eh. Odwiozłam męża na imprezę firmową i wzięłam się za porządki żeby zająć myśli. W dodatku pokłóciłam się z szefem bo dostałam ochrzan za coś czego nie zrobiłam i mu to powiedziałam więc dostałam ochrzan drugi raz że nie powinnam się odzywać. Do d. to wszystko.

    bree o grey mam takie samo zdanie jak Ty ;)

    karolajna nareszcie @ :D kurczę, ale to dziwnie brzmi :P Pobaw sie testami, mnie też pomogły

    kierzynko jakie piękne zdjęcie! Ja niestety nie mam żadnego. Może idź do jakiegoś innego gin? Faktycznie kontrola, nie ma co :/

    ola przykro mi że musiałaś do nas dołączyć

    aleksandra haha dobry ten Twój mąż :P Mój jak mi wyszedł pozytywny test owu powiedział "dobra choć, ale nie licz na czułości" :P Jak masz jeszcze chęci to seksik dziś też wskazany :P Domyslam się, że możesz nie miec siły, ale chcesz bobucha to marsz z meżem do łóżka :D

    czarna ale wredne babsko! skąd ona się wzięła?! Narzeczony już z nią pogadał? i co? Trzymam kciuki za teścior :)

    Aleksandra1988, czarna_ma, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    cudem będzie Was nadrobić, 10 stron, oszalałyście :P

    U mnie dziś miesiąc od zabiegu. Eh. Odwiozłam męża na imprezę firmową i wzięłam się za porządki żeby zająć myśli. W dodatku pokłóciłam się z szefem bo dostałam ochrzan za coś czego nie zrobiłam i mu to powiedziałam więc dostałam ochrzan drugi raz że nie powinnam się odzywać. Do d. to wszystko.

    bree o grey mam takie samo zdanie jak Ty ;)

    karolajna nareszcie @ :D kurczę, ale to dziwnie brzmi :P Pobaw sie testami, mnie też pomogły

    kierzynko jakie piękne zdjęcie! Ja niestety nie mam żadnego. Może idź do jakiegoś innego gin? Faktycznie kontrola, nie ma co :/

    ola przykro mi że musiałaś do nas dołączyć

    aleksandra haha dobry ten Twój mąż :P Mój jak mi wyszedł pozytywny test owu powiedział "dobra choć, ale nie licz na czułości" :P Jak masz jeszcze chęci to seksik dziś też wskazany :P Domyslam się, że możesz nie miec siły, ale chcesz bobucha to marsz z meżem do łóżka :D

    czarna ale wredne babsko! skąd ona się wzięła?! Narzeczony już z nią pogadał? i co? Trzymam kciuki za teścior :)
    No dziś jeszcze będziemy działać :) Ale śpiąca jestem że szok! Więc szybko zrobimy co do nas należy i idziemy spać :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    czarna teścik na jutro już kupiony? :D

    Ehh jeszcze nie,bo przez cala ta sytuacje z tym babsztylem to zajęła się rozmowa z moim i kupie juto ;) ale powiem Ci dziwnie się czuje caly tydzień bola mnie jajniki gdzieś w żołądku pokuje i stalam się dużym placzusiem hehe ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie wiem skąd,ale mogło by jej wgl nie być.. Tak jestem na nią nabuzowana ze masakra. Tak tyle co telefonicznie bo późno wrócił,ale jutro jedzie tam do rodziców i pójdzie jej powiedzieć w cztery oczy... Wiem ze Babsztyl się wypsze żeby tylko mnie upokorzyć ale każdy wie jaka jest... Obiecalam jej wczoraj ze nigdy(jak będę w ciąży)nie zobaczy prawnuków,nigdy...

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tych testów,to jednak narazie gdyby się nie udało tym razem to i tak nie będę chyba próbować ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    mi kazała brać kwas foliowy i powiedziałą że można sie juz starać.
    Mi ginka kazała brać Stymen 1x1 (biosteron), kwas foliowy 0,4 i Inofolic 2x1, biorę jeszcze Prenatal Probaby, ale muszę zmienić, bo mam po nim biegunki

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 14 marca 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki duzo napisalyscie a ja nie mam jak poczytac, jutro rano jade do lekarza... trzymajcie za mnie kciuki bo sie boje ze cos jest nie tak...

    Jak wroce i sie ogarne to nadrobie lekture... narazie bardzo sie boje :/

    dorbie, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Niestety nie... Testy owulacyjne wykrywają czasem owulację wtedy gdy jej nie ma... A gdy jest to czasem jej i tak nie pokazują.
    Co za bzdura:) Jak masz zaburzenia hormonalne,to Ci tak wykrywają.
    Testy owulacyjne z Allegro sa jak najbardziej wiarygodne-ja dzieki ten jestem drugi raz w ciazy-tylko na teście musza byc dwie kreski jednakowej barwy,nie podobne,a jednakowe.

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Spokojnie. Ile masz tych testów?
    50 ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree normalnie śniłas mi sie dziś w nocy ;)
    Mam nadzieję że na badaniu będzie wszystko dobrze ;)
    Ja muszę iść prywatnie na usg bo taka kontrola jaka przeszłam to nie wiem komu była bardziej potrzebna mnie czy szpitalowi.

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Mi ginka kazała brać Stymen 1x1 (biosteron), kwas foliowy 0,4 i Inofolic 2x1, biorę jeszcze Prenatal Probaby, ale muszę zmienić, bo mam po nim biegunki
    dorbie Ty masz pic inofolic dwa razy dziennie? Bo może ja pijąc raz ddziennie to piję za mało?;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Co za bzdura:) Jak masz zaburzenia hormonalne,to Ci tak wykrywają.
    Testy owulacyjne z Allegro sa jak najbardziej wiarygodne-ja dzieki ten jestem drugi raz w ciazy-tylko na teście musza byc dwie kreski jednakowej barwy,nie podobne,a jednakowe.

    ja czytałam co innego, więc w nie do końca nie wierzę :) czytałam o wielu przypadkach, gdzie testy owulacyjne owulacji nie wykrywały a ona i tak była i kobieta zachodziła w ciążę :) więc mam prawo w nie nie wierzyć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2015, 09:02

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 14 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Kobietki duzo napisalyscie a ja nie mam jak poczytac, jutro rano jade do lekarza... trzymajcie za mnie kciuki bo sie boje ze cos jest nie tak...

    Jak wroce i sie ogarne to nadrobie lekture... narazie bardzo sie boje :/
    Trzymamy kciuki i jesteśmy z tobą, wszystko będzie dobrze!

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ