Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No nie wiem.. Już nawet nie o to chodzi.. Smutno mi jest a on się w ogóle nie przejął.
    Olu faceci troszkę inaczej wszystko okazują. Jutro będzie działali :) a testy owulacyjne dziś robiłaś?

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zrobiłam pyszne late :) mleko spienilam mikserem, zachlapałam cała kuchnię i siebie :p ale jest pyszne :p
    Ekspres nam się zepsuł do kawy ale dałam radę ;)

    kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    No nie wiem.. Już nawet nie o to chodzi.. Smutno mi jest a on się w ogóle nie przejął.
    bo to jest facet...

    Bree lubi tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:10

    Bree lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zmierzyłam temperaturę i mam 37,8 a nie czuję się chora.
    Od owulacji mierzyłam temperaturę w ciągu dnia i miałam 37,4 lub 37,5 i tak od kilku dni a dziś aż tyle... Hmm...
    I te tkliwe piersi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 19:28

    papola, Bree lubią tę wiadomość

  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    308cox2.jpg

    tysiaa93, nick nieaktualny, Ola_45, kierzynka, Bree, monika_89 lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, trala lala! II krechy jak nic :)

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papola IDEALNY obrazek :D

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Aleksandra jest w ciąży! :)

    nick nieaktualny, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papola wrote:
    308cox2.jpg
    Luuubię to!

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze piersi są tkliwe i bolesne ale takie są podobno też przed @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 19:34

    papola, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra podobno tak ale nie u wszystkich kobiet tak jest... Ja przed @ mam normalne cyce, takie jak zawsze. A jak byłam w tej ciąży, to były większe i bardziej obfite. Więc moze u ciebie to fasolka

    Ola_45, papola, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Aleksandra podobno tak ale nie u wszystkich kobiet tak jest... Ja przed @ mam normalne cyce, takie jak zawsze. A jak byłam w tej ciąży, to były większe i bardziej obfite. Więc moze u ciebie to fasolka
    Aż se jutro zrobię fasolę po bretońsku na obiad :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 19:42

    tysiaa93, Ola_45, papola, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam fasolę po bretońsku, mniam, mniam :)

    nick nieaktualny, Ola_45, papola, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:10

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Video - wszystko jedno :) taką sobie słucham suuuuper piosenkę :)
    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=OUaRbA1fYSg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 19:54

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Ja zawsze przed @ miałam lekko wrażliwe ale takie jakie miałam przed pozytywnym testem i później cały czas to nigdy nie miałam :D Miałam takie fajniusie, mojemu też się podobały bardzo ale mial kategoryczny zakaz dotykania bo bolały okropnie :D Ale pełne były bardzooo :D
    Najbliższe dni pokażą...

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia moja mama ma brytyjczyka, raczej brytyjkę, terytorialna strasznie, drapie i gryzie jak się jej coś nie podoba. Mój ojciec często się pyta, "gdzie jest tysiąc pięćset? znowu śpi?" (bo tyle kosztowała) :) Nie mam fotki na kompie z którego piszę, jutro się przesiądę na swojego kompa to podeślę.
    Ja za to mam rybki :)

    Aleksandra1988 ta temperatura to dobry znak, coś czuję że się udało :) informuj na bieżąco, trzymam kciuki!

    Papola to sportowiec z Ciebie, ja od jutra przechodzę na dietę i będę ćwiczyć, taki mam plan :) Chcę zrzucić po zimie i poczuć się lekko. Minus u mnie taki, że mój jest mięsożercą i tylko mięcho i mięcho i mięcho, więc będę musiała zawsze 2 obiady robić :/

    Ola_45 niech te starania będą przyjemnością, a nie obowiązkiem, nie denerwuj się na swojego, to tylko facet :) Facet ma miliony i codziennie, a my jedną sztukę raz na miesiąc... i drażni jak akurat wtedy ich nie ma, no ale nerwy nic nie dadzą. Jak się zjawi, to tak go wykorzystaj żeby mu się odechciało... :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Video - wszystko jedno :) taką sobie słucham suuuuper piosenkę :)
    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=OUaRbA1fYSg

    Bardzo lubię ten zespół :) Kiedyś byłam na koncercie, bo akurat w klubie grali :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy rozbawił mnie tekst twojego taty, haha :D No i czekam oczywiście jutro na zdjęcie, chętnie popatrzę na mojego wymarzonego kotka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 20:18

    nick nieaktualny, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ