Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee no co Wy :P :P :P ja juz jak stara babcia, robotki reczne, bujany fotel, kominek :D

    browar, pornole i chlopy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 20:20

    Monkey, kierzynka, tysiaa93, Szalona CZARNA, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha masz Ty świetne poczucie humoru ;)

    Bree, Monkey, tysiaa93, Szalona CZARNA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia testujesz jutro?

    Bree, tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Tysia testujesz jutro?

    Nie, testu i tak nie mam :)
    Zaczekam kilka dni, jutro mam termin @ a przecież i tak się może spóźnić kilka dni :)

    Monkey, Szalona CZARNA, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Nie, testu i tak nie mam :)
    Zaczekam kilka dni, jutro mam termin @ a przecież i tak się może spóźnić kilka dni :)
    Ołki dołki :)
    Czyli jutro, bez spiny spotykamy się na rannej kawie :)

    tysiaa93, Szalona CZARNA, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree zdolna jesteś :)

    Ja uciekam Kochane, bo już padam na twarz
    Dobranoc :*

    Monkey, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak ;D
    Ja kawy nie piję, więc będę miała przy sobie malinową herbatkę :D

    Monkey, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papola dobrej nocki :) :*

    Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatki papola :)

    Bree lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam. Zdążyłam naczytać co tu już od 12 zdążyłyście napstukać i naprawe Was zostawić na kilka godzin to potem min 20 minut czytania....aleeeeeeeeee to cudowne, ze cały czas się coś tu dzieje :)

    Bree ja też robię na drutach :D Jak mialam 11 lat zrobiłam pierwszy szalik :D
    Babcia mnie nauczyła. Uwielbiam haftować (niekoniecznie po drinkach :) )

    Tysia trzymam kciuki mocno za Twój tescik bez względu za ile dni będziesz testować niech @ nie przychodzi :)

    Ps. Bocian zabłądził przez wiatry i ostatnie zaćmienie Słońca... ale wchodzi już na właściwy kurs i lada moment którąś z nas odwiedzi.


    :)

    kierzynka, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Dziekuje dziewczyny :* Jestescie kochane <3 Co ja bym bez was zrobila..
    Ola Twój facet ma po prostu "końską miesiączkę"
    Do psychiatry chodze po L4 i tak pogadac bo to super gość :)
    A może zamiast Bogny po prostu Koza ;)

    tysiaa93, Bree, Ola_45, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ja chce taką malutką do wózka :)

    tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza... :) Proponuję Mymłon :P

    nick nieaktualny, kierzynka, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona Czarna My do Nich w gości a One poszły spać

    tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda ja nie wiem nie wiem... Trzeba będzie standardowego focha walnąć. At co :)

    nick nieaktualny, Monkey, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek sie śpieszy dzieci karmi w locie ogarnia chałupe wreszcie siada i co ??? Dupa blada :(

    Szalona CZARNA, Monkey, kierzynka, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszkiety górą :)

    Mnie nie było bo byłam w Leśnej Górze ;)

    Szalona CZARNA, kierzynka, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa blada trzeba opalić:) Idzie wiosna potem lato :) Wywalimy poślady i będzie weselej. Bo solarium nie lubię :)

    nick nieaktualny, kierzynka, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey TWoje wpisy zawsze powoduję pojawienie się uśmiechu na mojej facjacie :)

    Monkey, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalona Czarna ja co tu wejdę to się szczerzę do monitora :D

    Szalona CZARNA, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ