Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoć jak się człowiek stara to lepiej nie bo ślina ma ph nie sprzyjające plemnikom ale co tam ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    To trzeba brać w usta :D
    znowu parsknęłam ww monitor ;D

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    ponoć jak się człowiek stara to lepiej nie bo ślina ma ph nie sprzyjające plemnikom ale co tam ;)

    Oj tma, oj tam, raz na jakiś czas nie zaszkodzi :D

    kierzynka, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    ponoć jak się człowiek stara to lepiej nie bo ślina ma ph nie sprzyjające plemnikom ale co tam ;)
    Mój lubi byc tak rozgrzewany więc noooo... najczęściej pod prysznicem ;)

    tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ooo a skąd wiesz?;) wczesniej miałam synka ;)
    Bo tak czuje i tak sobie pomyślałam jak zobaczyłam Twój test a i najważniejsze Ja sie urodziłam 7 grudnia :)

    tysiaa93, kierzynka, nick nieaktualny, Szalona CZARNA, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a myślałam że jakis horoskop czy cos masz ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Mój lubi byc tak rozgrzewany więc noooo... najczęściej pod prysznicem ;)
    Ale chyba bez odkręconej wody :) bo bym sie podtopiła :)no chyba że w stroju płetwonurka ale byłby super widok ja klęcząca w masce z butlą tlenową ....

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Oj tma, oj tam, raz na jakiś czas nie zaszkodzi :D
    Ty Tyśka zadaj to pytanie ekspertowi na forum ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    hehe a myślałam że jakis horoskop czy cos masz ;)
    A na kiedy masz termin ?

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Ale chyba bez odkręconej wody :) bo bym sie podtopiła :)no chyba że w stroju płetwonurka ale byłby super widok ja klęcząca w masce z butlą tlenową ....
    puszcza sobie wodę po plecach ;D

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    A na kiedy masz termin ?
    nie wiem nie sprawdzałam nawet ;)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    nie wiem nie sprawdzałam nawet ;)
    No wiesz Ty co sprawdzaj bo nie bedziemy wiedziały kiedy kwiaty i winko ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie jak wściekłe :D
    nie nadążam za wami hehe

    Umylam gary z wczorajszego obiadu haha az wstyd przyznac bo powinnam juz kolejny robic :D
    teraz sobie zjem trochę lodów mmmm :D

    Ola_45, tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:37

    nick nieaktualny, tysiaa93, kierzynka, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:37

    nick nieaktualny, tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmowy w toku :D :D

    Koles zdradzil dziewczyne, wrocili do siebie
    dziewczyna odegrala sie na nim i tez go zdradzila
    teraz sa znowu razem koles jej wypomina zdrade ale przyznaje ze jest hulakiem ( moze ja zdradzic) nie maja do siebie zaufania ale nadal sa razem bo sie bardzo kochaja :D

    O zezz jak ja to ogladam hahaha :D plakac czy smiac sie z takich ludzi :D chyba lepiej smiac :D

    tysiaa93, kierzynka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, rozmowy w toku potrafią być ciekawe :D

    Jakiś czas temu oglądałam odcinek, w którym kobieta żaliła się, że jej mąż się nie myje i jak próbują uprawiać seks to jego kuśka nie staje, bo nawet kuśka czuje jego smród, masakra hahaha :P Jak o takich rzeczach można opowiadać przed milionem ludzi... :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 16:09

    nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    I na układ krążenia :) i na szczęście i na pozytywne myślenie i na na na wszystko pomaga - jak bym tak powiedziała u mojego psychologa w pracy to wpisałby ALKOCHOLICZKA ;)

    Ktoś mnie wzywa? ;)

    kierzynka, tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Oj tak, rozmowy w toku potrafią być ciekawe :D

    Jakiś czas temu oglądałam odcinek, w którym kobieta żaliła się, że jej mąż się nie myje i jak próbują uprawiać seks to jego kuśka nie staje, bo nawet kuśka czuje jego smród, masakra hahaha :P Jak o takich rzeczach można opowiadać przed milionem ludzi... :P
    Widziałam to hahaha :D
    A ostatnio bylo cos żałuję ze mnie urodzilas, nie podobal mi sie ten odcinek jak ogladalam i tak sluchalam tych ludzi, powinni tak w domu rozmawiac a nie w tv wstyd to malo powiedziane, a prawda i tak zawsze lezy po dwoch stronach.

    Najlepsze odcinki o zdradach sa kiedys taki widzialam, dziewczyna mowila ze zdradza faceta ON O TYM NIE WIE haha a Drzyzga na to NO TO JUZ SIE DOWIE :D

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widziałyście ten o dziewczynach które szukają bogatych mężów? Jedna mówiła że chce za jego pieniądze zwiedzić jej wymarzone miasto...KANADE!! ;)

    nick nieaktualny, tysiaa93, kierzynka, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ