X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja zaś dzis odebrałam wyniki badań cytomegalia i toksoplazmoza ujemne IGG i IGM ale chlamydia IGG ujemne a IGM niejednoznaczne - co to oznacza? musze powtorzyc czy jak?

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk kochana sluchaj niewiem czy uwerzysz ale ja testo owulacyjnych nie robie, temp. niemierze(chociaz mnie korci niepowiem) od lutrgo tego nie robie...niby wyluzowalam i co?lipa:(
    ach mam nadzieje tak jak mowisz ze jest blizej niz dalej chcialabym w to wierzyc :)
    ale to zycie jest takie przewrotne...


    a proopos tych ziół ojca sroki kazdy moze je brac czy sa jakies przeciwskazania i jak ja mam owulacje to mozna je mimo tego brac?

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 29 marca 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania... termometr też mam nowy :D

    aniafk lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 29 marca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    A co to jest i w czym ma pomóc :) ?
    Kochana to ziołka kture wspomagają prace jajnikow mi juz w 1 cyklu pomogły duzo dziewczyn Zaszła odrazu po nich

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 29 marca 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka ja tez miałam wszystko ok byłam cykle ja w zegarku 28 dniowe owulka na 14 byłam pare razy na monitoringach wjec wszystko potwierdzone. Teraz w tym cyklu co zaszlam rownież byłam ginekolog zaproponował droznosc jajowodow bo
    Wszystko ze idealnie było u mnie.Ja powiedziałam ze poczekam jesxze 2 cykle bo pije ziołka i wierze ze pomoga i
    Udało sie:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 29 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia85 to ja teraz muszę jak najszybciej wyregulować tarczycę i zacząć pić zioła :)
    To kupuje się w takich eko kącikach?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 29 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w zielarskim sie kupuje składniki pitem ja sama mieszasz i bierzesz jedno łyzeczke zalewasz po pól godz odsaczasz i pijesz:) mi ziołka smakowaly jak taki rumianek :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ja nie lubię takich ziółek.. Ale jeśli po dostaniu zielonego światła nie uda nam się zajść w ciąże przez jakieś 3 miesiące to chyba jednak je zrobię :)
    Jutro wizyta u gina.. Mam nadzieję że okaże się że wszystko jest ok. Ale miałam dzisiaj dziwne sny i tak jakoś nie jestem pewna czy będzie ok.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, część z Was zna mnie z wcześniejszych wpisów. Poroniłam 2.02 w 6tyg - byłam po pierwszym usg, widziałam pęcherzyk, radość a za kilka dni ból, izba przyjęć, żal i strach...poroniłam samoistnie. Kiedy poszłam kilka dni po krwawieniu na usg kontrolne lekarz zasugerował że to za wrześnie, okazało się że wszystko się ładnie oczyściło, macica wraca do normy...zielone światło po @

    Tysiąc pytań... czekać, starać się czy nie... Czytałam wszystkie komentarze, każdy mówił nie martw się , staraj się, ciąże po poronieniu są silniejsze... Chciałam zacząć choć strach mocny... pierwszy cykl po poronieniu bezowulacyjny.

    Teraz jestem w 14dpo i są II krechy! Beta 206,2 w 12dpo - radość ale i strach czy będzie dobrze i czy się utrzyma - czekam na kolejny wynik bety.
    Są dni kiedy pękam z radości i pozytywnych myśli że musi się udać, że na pewno będzie dobrze a są dni takie jak dzisiejszy kiedy każde zakłucie w brzuchu to strach że się zaczęło. Śmieję się już że nie odczuwam częstomoczu tylko strachomocz bo za każdym razem przyglądam się czy oby na pewno wszystko ok :/

    Zmieniając na pozytywną stronę wierzę że Wam też się uda :) Trzymam mocno kciuki i wiruskuję :)

    Marlena, szpilka, peppapig, Rubi, moremi lubią tę wiadomość

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Cześć dziewczyny, część z Was zna mnie z wcześniejszych wpisów. Poroniłam 2.02 w 6tyg - byłam po pierwszym usg, widziałam pęcherzyk, radość a za kilka dni ból, izba przyjęć, żal i strach...poroniłam samoistnie. Kiedy poszłam kilka dni po krwawieniu na usg kontrolne lekarz zasugerował że to za wrześnie, okazało się że wszystko się ładnie oczyściło, macica wraca do normy...zielone światło po @

    Tysiąc pytań... czekać, starać się czy nie... Czytałam wszystkie komentarze, każdy mówił nie martw się , staraj się, ciąże po poronieniu są silniejsze... Chciałam zacząć choć strach mocny... pierwszy cykl po poronieniu bezowulacyjny.

    Teraz jestem w 14dpo i są II krechy! Beta 206,2 w 12dpo - radość ale i strach czy będzie dobrze i czy się utrzyma - czekam na kolejny wynik bety.
    Są dni kiedy pękam z radości i pozytywnych myśli że musi się udać, że na pewno będzie dobrze a są dni takie jak dzisiejszy kiedy każde zakłucie w brzuchu to strach że się zaczęło. Śmieję się już że nie odczuwam częstomoczu tylko strachomocz bo za każdym razem przyglądam się czy oby na pewno wszystko ok :/

    Zmieniając na pozytywną stronę wierzę że Wam też się uda :) Trzymam mocno kciuki i wiruskuję :)

    Gratulacje :* !
    Czytając takie wpisy jak Twój jestem pełna nadziei że i mnie w końcu się uda :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa - 26.03.14r. przeszłam łyżeczkowanie, był to 9 t. i 4 d. ciąży. Nasze maleństwo obumarło w 7 tygodniu ciąży. Dowiedziałam się o poronieniu zatrzymanym w dniu kolejnej wizyty, miałam wszystkie objawy ciąży nic nie wskazywało na coś złego, niestety stało się inaczej. Lekarze powiedzieli, że za 3 miesiące możemy z narzeczonym starać się na nowo. Póki co jest ciężko, ale mam nadzieję, że tak jak Wam i mi uda się zajść w ciąże i cieszyć się maleństwem.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 13:33

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Micia!
    Wiadomo że na początku zawsze jest ciężko, ale dobrze że trafiłaś na to forum. Znajdziesz tu ludzi którzy Cię rozumieją bo przeżyli to samo.
    Ja trafiłam tu dopiero jakieś dwa miesiące po poronieniu i żałuję że nie wcześniej.
    Dobrze jest wiedzieć że jest ktoś (choć "wirtualny") kto Cię wysłucha, nie osądzi i zawsze doradzi. W normalnym świecie nie każda z nas ma kogoś takiego, a ja jestem jednym z przykładów.
    Co do trzech miesięcy to nie traktowałabym tego jako takiej sztywnej granicy. Jeśli czujesz się na siłach i na kontroli lekarz stwierdzi wcześniej ze jest ok to czemu nie próbować wcześniej?

    Zaglądaj czasem na forum bo ja nawet po sobie widzę że warto :)

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie siłą tutaj są dziewczyny, które zaszły w ciążę po poronieniu :) mam nadzieję, że nam się uda również :) mamy zielone światło na już ;)

    Marlena, moremi lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    dla mnie siłą tutaj są dziewczyny, które zaszły w ciążę po poronieniu :) mam nadzieję, że nam się uda również :) mamy zielone światło na już ;)

    To szybciutko:)
    A miałaś robiony zabieg?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ;) To i ja dam Wam trochę pozytywnej energii ;) Straciłam ciążę 2 miesiące temu, teraz zaszłam w kolejną ciążę oczywiście radość niesamowita z 2 kresek na teście, ale i ogromny strach, który zawsze będzie pewnie już towarzyszył po tak dramatycznym przeżyciu... Proszę trzymajcie kciuki i pamiętajcie o nas w modlitwie. Ja wierzę, że każdej z nas tutaj w końcu będzie dane wziąć swoje dziecko w ramiona i nasze cierpienie zostanie wynagrodzone! nie poddawajcie się dziewczyny bo mamy o co walczyć! Ściskam mocno i pozdrawiam!

    Marlena, Mimi86, szpilka, Ewelcia, Malinowa Panienka lubią tę wiadomość

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia wrote:
    Witajcie kochane ;) To i ja dam Wam trochę pozytywnej energii ;) Straciłam ciążę 2 miesiące temu, teraz zaszłam w kolejną ciążę oczywiście radość niesamowita z 2 kresek na teście, ale i ogromny strach, który zawsze będzie pewnie już towarzyszył po tak dramatycznym przeżyciu... Proszę trzymajcie kciuki i pamiętajcie o nas w modlitwie. Ja wierzę, że każdej z nas tutaj w końcu będzie dane wziąć swoje dziecko w ramiona i nasze cierpienie zostanie wynagrodzone! nie poddawajcie się dziewczyny bo mamy o co walczyć! Ściskam mocno i pozdrawiam!

    Kolejne dobre wieści :) Gratulacje!
    Co do tego wzięcia w ramiona.. Polecam film "Niebo istnieje naprawdę". Wchodzi do kin 16 kwietnia. Ja czekam z niecierpliwością żeby zarezerwowac bilety do kina :)
    Czytałam książę na podstawie której nagrany jest film. Coś niezwykłego i poruszającego. Historia prawdziwa. Myślę że wiele mam Aniołków znajdzie po przeczytaniu tej historii wiele spokoju. Ja znalazłam.
    To link na zwiastun
    http://www.youtube.com/watch?v=_jNo11RTnnQ

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja też chce być już w ciąży...

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Looo ale duzo zafasolkowanych :)ja tez chce wlasnie takie wpisy mnie umacniaja. Nie wiem czemu, ale czuje ze teraz zajde szybko i bedzie wszytsko ok, ze musialam poroic po to zeby teraz wszystko bylo dobrze. - tak bardzo chce zeby to byl prawda...
    Marlena poplakalam sie na samym zwiastunie... ;)

    Marlena lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż ciężko jest uwierzyć że historia tego chłopca wydarzyła się naprawdę.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    To szybciutko:)
    A miałaś robiony zabieg?
    nie miałam zabiegu więc możemy już :)

    Marlena lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ