X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to nie wiem czego się boję bardziej - czy tego, że będąc w ciąży cały czas będzie strach, że coś może być nie tak. Czy kolejnych miesięcy bezowocnych starań. W kurza mnie to czekanie z miesiąca na miesiąc i ta bezsilność. Dlaczego to nie jest takie proste - chcę dziecko- robię- i mam?

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk dobrze wiem o co ci chodzi.. Ja gdy dowiedziałam się o ciąży to miałam 2 tygodniową siostrzenice. Szwagier zawsze chwalił się że gdy tylko zaczęli się starać to udało się za pierwszym razem.. Denerwuje mnie to że jednym przychodzi to tak łatwo a drudzy tyle muszą przejść zanim w końcu będą tulić maluszka. Ja w tej chwili mam dwa maluchy w bliskiej rodzinie: 3 miesięczną dziewuszkę i 10 dni młodszego od niej chłopaczka. I bratową w ciąży. Dobija mnie to wszystko.. Na początku choćby najmniejszy płacz siostrzenicy wywoływał u mnie lawinę płaczu.

    Wiecie ale najbardziej denerwuje mnie to że tyle kobiet zachodzi w niechciane ciąże i je usuwa. A gdy ja tak bardzo chciałam mojego Arka to musiałam się z nim pożegnać. Smutna jest ta niesprawiedliwość na świecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 17:05

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena mnie nic tak nie zabolało jak sytuacja gdy szukałam na necie jakichś leków na bóle stawów to pierwsze co wyskoczyło to tabletki właśnie na tą dolegliwość ale z właściwościami poronnymi...Na tym forum laski wypowiadały się o tym czy pomaga, ile trzeba czekać aż zaczną działać itd i najgorsze było to że nie było widać u nich żadnych wyrzutów sumienia ani zawahania przed ich użyciem :/

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda gadać... Jedni są w stanie wiele poświęcić by być w ciąży a inni traktują ją jak problem. Albo jako indywidualną decyzje czy chcą dziecko czy to raczej nie pora więc można przecież usunąć.
    Poza tym bardzo denerwuje mnie gadanie typu "mój brzuch, moja sprawa". Te biedne dzieciaczki w brzuchach nie mają jak się bronić...

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to juz niestety jest ze dookola pelno dziewczyn z dziecmi abo z brzuchami, większość tych dziewczyn wcale nie jest zadowolona ze jest w ciazy... Jak czegos sie bardzo chce to niestety nie przychodzi tak latwo. Ale dziewczyny to ze tak bardzo chcemy miec ten nasz brzuszek i patrzeć jak rośnie świadczy o tym jakimi dobrymi matkami będziemy:). Ja chyba jak nigdy czekam na moja pierwszy @ po poronieniu, zeby mogla zacząć dzialac, ale nie powiem obawiam sie ze nie będzie mi łatwo jak nie bedzie wychodziło...

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie minęły już dwa miesiące a nadal jest cholernie trudno. A starać się nie możemy bo miałam zabieg a jeszcze mam problemy z tarczycą.
    No ale co nam pozostaje jak nie pozytywne myślenie?
    Ja mam tylko nadzieję że mój Arek jest gdzieś w niebie i czeka na mnie..

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam juz szósty miesiac i nic :( jestem zalamana,poronilam w sierpniu i do tej pory lipa :( tak to sie dluuuży...
    bylam na oczyszczaniu jajowodow okazaly sie 2 zapchane ale juz mi odepchali rzekomo...w tym cyklu widze ze nic z tego niebedzie a w nastepnym bym chciala ale maz za granica:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tez sie obawiam teraz czy w ogóle kiedys zajde?pozniej bede sie martwic czy donosze do tych 3-4 miesiecy ktore sa zazwyczaj decydujace apozniej czy ciaza sie rozwija prawidlowo i czy z maluszkiem ok i tak oto tyle mysli bedzie sie klebic...ale dzieje sie tak po poronieniu... :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, najgorsze to staranie czekanie... Na samą myśl, że będę się rok starała jak ostatnio, doła łapie. Dzisiaj zaczęłam pierwszy cykl ze staraniami po poronieniu i na razie jestem optymistycznie nastawiona ale pewnie stracę ten optymizm razem z nadejściem @ .

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk a po poronieniu miałaś robiony zabieg?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA mam nadzieję, że jesteś bliżej końca niż początku ze staraniami, ja po 7 miesiącach się poddałam, przestałam mierzyć temperaturę, kupować testy owulacyjne no i właśnie wtedy się udało, nawet <3 było tylko dwa razy w całym cyklu. Pewnie to wyluzowanie pomogło zaciążyć, tylko nie wiem czy teraz bym tak potrafiła wszystko odstawić - pewnie z obawy, że przegapię ten "odpowiedni moment" a z drugiej strony boje się, że jeżeli znów będę myśleć w kółko o tym to nie będzie wychodzić.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk, a miałaś zabieg? i ile czekałaś cykli do pierwszych starań?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena tak miałam

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zabieg i lekarz kazał odczekać trzy miesiące, jak zapytałam a co jeśli nie wytrzymam tych trzech miesięcy? To powiedziała mi, żebym chociaż jeden cykl przeczekała- więc przeczekałam i sama sobie dałam zielone światło :)

    moremi lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzuewczyny mi sie udało w 6 cyklu po poronieniu zajsc w ciaze piłam w tym ostatnim cyklu zioła sroki i sie udało miałam mocno owulacje z plamieniami jak nigdy ziołka zadziały na moje jajniki :) teraz Jednak nie umiem sue cieszyć strach jest duży . Moja ostatnia ciaza zakończyła sie nie spodziewanie ponieważ nie Mialan krwawienia poszła na usg w 12 tyg okazało sue ze serduszko biło tylko do 9 tyg:( naszczescie dostałam tabletki na poronieniu i odbyło sie bez zabiegu.

    moremi lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia, musi się udać :)
    Ja właśnie dostałam pierwszą @ Miałam zabieg 27 lutego. Nie możemy się już doczekać tych starań i jesteśmy optymistycznie nastawieni. Przygotowaliśmy się jak do jakiejś wojny - inofolic, witaminy, zmiana żywienia, ćwiczenia, conceive plus i testy owulacyjne ;) a za kilka dni znowu działamy. To nawet nie chodzi o starania, ale mieliśmy zakaz seksu od momentu, gdy zaszłam w ciążę, czyli już ponad dwa miesiące :D

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kurcze też kazał czekać 2-3 cykle. No i teraz się boję. Chciałabym zacząć się starać ale boje się kolejnej straty. Poza tym mój M upiera się żeby jeszcze z miesiąc poczekać.
    No i mam wysokie tsh :(

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pijcie zioła sroki polecam !!

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    Kochane pijcie zioła sroki polecam !!
    A co to jest i w czym ma pomóc :) ?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi hahaha uśmiałam się z tej wojny, my też mamy wszystko, testy, conceive, witaminy, nawet termometr zmieniłam - jak wszystko nowe to nowe :) Jeszcze ziółka oliwia85 kupię i do boju :D

    oliwia85 wszystko będzie dobrze, w końcu poronienia jedno po drugim nie zdarzają się aż tak często.

    moremi, Ewelcia lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ