X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi endo powiedziała że mam zrobić pomiędzy 22-25 dc przy cyklach 32-35 dni

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin powiedział że prolaktynę niezależnie od dc zrobiłam wczoraj w 26 dc

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Ewelcia - progesteron się robi 7 dni po ovu. Mam dokładnie taki sam dylemat i nie wiem czy zrobić ten progesteron teraz czy jak już zobaczę II po prostu... A też chyba bym chciała zacząć się starać po 2@...
    Ojej czyli wiesz co czuję :/ Kurczę z jednej strony chcę już a z drugiej zastanawiam się czy rozsądniej nie byłoby po prostu poczekać do 2@.

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wiem Kochana, wiem... Ja na początku zakładałam 3@, ale chyba nie da rady.. sama rozumiesz :P
    Z drugiej strony te obawy - że za wcześnie, że lekarz kazał inaczej etc.
    Masakra jakaś.

    Tak właśnie patrzę, że zabieg miałaś 11 dni przede mną. To chyba 2@ nadchodzi już? Czy masz jakieś takie dłuższe cykle? Ja pierwszą @ dostałam po 27 dniach, czyli dokładnie tak jak miewał się mój cykl przed ciążą...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 21:49

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam poronienie samoistne więc na szczęście obyło się bez zabiegu. Cykle mi się rozciągnęły więc teraz jestem świeżo po 1@ pp. w sumie zaczynam płodne i mam dylemat :/

    Poprzednia ciąża też była od razu po 1@pp ale niestety hormony zaszalały i nic nie wyszło :/ Ah co za życie i co tu robić?

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem moja droga, co serce podpowie :-) mam koleżankę na innym forum, która po samoistnym nie doczekała sie nawet @ :-) teraz jest w 10tc!

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wychodziłam z założenia, ze jak organizm będzie gotowy to zajdzie w ciążę, dlatego w ogóle nie uważaliśmy..

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Tobie eva się udało. Ja po pierwszym poronieniu też miałam nie czekać ale 1 cykl był bezowulacyjny. W drugim sie udało ale tylko ja 6 tyg i kolejne poronienie. Gin po drugim poronieniu powiedziała żeby nie czekać bo endometrium jesk ok jajniki też... Teraz niby uregulowalam tez tsh. Trudno działamy jak sie nie uda będzie kolejna zżałoba, placze... Progesteron i tak zrobię nawet gdyhy sie okazalo ze jestem w ciazy to hede widziala czy przyrasta w normie czy nie. Avard i lutke od pozytywjego testu. Musi buc dobrze!

    gosia86, Eva lubią tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też coraz częściej myślę, że jeśli organizm doszedł do siebie, to przyjmie ciąże :) Dlatego od przyszłego cyklu wznawiam starania.
    A w tym miesiącu, to nie wiem czy nie zaliczam bezowulacyjnego właśnie. Patrząc na wykres jest jakiś mega dziwny, za to od wczorajszego wieczora pojawił się ból jajnika prawego więc sama już nie wiem o co tu chodzi...
    Musi i będzie dobrze! :) Niech moc będzie z Wami!

    ampoule, gosia86 lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta przejrzałam Twój i och będzie na pewno owulacja więc się nie zastanawiaj tylko do dzieła :) Rośnie temp po wcześniejszym spadku więc szykuje się jajeczko - i jeszcze ten ból no to musi być to :) Trzymam kciuki :*

    ampoule lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia chciałam zapytać dlaczego od pozytywnego testu musisz brać acard? ja poroniłam w lutym i gin nie zalecił mi żadnych leków oprócz kwasu foliowego i zastanawiam się czy nie zacząć brać acard bo zauważyłam że wiele dziewczyn go bierze po poronieniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia może to rzeczywiście wina tarczycy.. moja koleżanka sobie prewencyjnie też zrobiła i niby miała w normie, ale lekarka jej powiedziała, że może mieć problemy z zajściem w ciążę, na razie i tak sie nie stara, więc zostawiła to.

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka79 gin mi powiedziała że profilaktycznie po 2 poronieniu daje zawsze bo może to być (u moim przypadku) tarczyca ale może też być problem zakrzepowości żylnej.
    Znam sporo dziewczyn które przyjmowały acard i wszystko jest ok. Natomiast widzę na forum że dziewczyny przyjmują od samego początku cyklu (poza @). Mi gin powiedziała ze nie ma sensu tak wcześnie, poczekać na dwie kreski i dopiero bombardować lekami :)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka a który to u Ciebie już tydzień? Bo widzę tylko zieloność i masę "+". :)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja bym chciała znów sie starać :(
    ale męża nie przegadam zgodził się na lipiec a i tak było ciężko i pod warunkiem że lekarz nam pozwoli, ja chyba zwariuję z tego czekania :(
    Ewelcia myślę że podjęłaś słuszną decyzję że staracie się już od tego cyklu, tym razem wszystko musi byc już dobrze :*
    ja zapytam swojego o ten acard, chyba sobie zrobię listę pytań żeby nie zapomnieć o co chcę zaopytać

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi test pozytywny wyszedł kilka dni temu i od dzisiaj zacznę brać acard 75 jedną tabetke,tylko nie wiem czy codziennie czy co drugi dzień

    Eva lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 5 tydzień

    Maluszek lubi tę wiadomość

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po przeczytaniu wielu postów na forum też postanowiłam se łykać acard :) Raczej nie zaszkodzi, a pewnie tylko pomoże jak coś. Poza tym nie wiem czy to o to chodzi, ale jakoś czuje ostatnio że mniej się męczę niż zwykle...

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia a Tobie jaką dawkę gin. zalecił?

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka, gratulacje ogromne! :) Spokojnych 9ciu miesięcy

    Maluszek lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ