X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej do mnie przyszła @ chociaż dziwna nie wyglądająca na @? Życzę wam abyście szybko zaszły i nie musiały juz nigdy przez to przechodzić dla aniołków [*]

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 17 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem zła na siebie... wydawało mi się że już znam mój organizm po tych miesiącach kiedy zapisywałam wszystkie "objawy". Teraz praktycznie na 95% byłam pewna że się udało. Do dziś boli mnie brzuch inaczej niż na okres, a podobnie do tych cykli kiedy byłam w ciąży tyle że bardziej intensywnie. Nie mogąc się doczekać (a wiedząc że muszę szybko wiedzieć żeby dołączyć ważne leki) poszłam dziś na betę i co, i nic. Nic nie wyszło :(. Dziś mam 28dc a cykle mam ok 30-31dni, jak faktycznie przyjdzie @ to idę do fryzjera i robię w końcu kolor!
    pozdrawiam

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 17 października 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mi przykro :-( do mnie niestety też już idzie :-( jeszcze od wczoraj spotykają mnie same przykre rzeczy i ryczeć mi się chce. Poczytałam o hsg i padłam, nie wytrzymam tego bólu :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 18 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada ja miałam hsg, w cyklu z hsg zaszłam w pierwszą ciążę. Ciążę poroniłam i zastanawiałam się czy przez to hsg, ale lekarz nie łączy tych dwóch spraw. Ja miałam hsg z solą fizjologiczną -nie z kontrastem, a ból był podobny do silnych bóli na @ ale przez chwilę. Ja mogę powiedzieć że nie ma się co bać, ale wiem też że niektóre dziewczyny bardzo źle to wspominają.
    A robiłaś test czy wiesz już że nie ma sensu?

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 18 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jestem na nie. Rozpłakałam się bo czuje, że już nadchodzi :-( uświadomiłam sobie, że jeśli teraz nie zajdę w ciąże to znowu będę czekać..Podobno przy hsg trzeba mieć czysty wymaz a mnie wyszły pierwotniaki i od jakiegoś czasu nie mogę się ich pozbyć.
    Chyba to,że aż tak bardzo pragnę być w ciąży wieczne mam pod górkę. Takie to wszystko trudne i ciężkie :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 18 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak sie zapytam co to jest HSG?

    Nie martwcie się - czekolada i ola.321 - jak przyjdzie czas to i Wy będziecie w ciąży.
    Czekolada ja w pierwszym cyklu jak tak bardzo starałam o dziecko że zaszłam w ciąże, ale urojoną, aż mi siara z piersi leciała. Potem okazało się że mam za wysoki progesteron. Teraz się z tego śmieje ale wtedy wydawało mi się to tragiczne. Po tym urojonym cyklu odpuściłam i za 2 miesiące już w ciąży byłam.

    Więc wiem że łatwo się mówi, ale jeżeli jest wszytko OK to warto odpuścić bo im bardziej chcemy to nic z tego nie wychodzi.

    Olu po poronieniu też mi się wszystko pochrzaniło z organizmem. W cyklu w którym zaszłam w ciąże na 100% byłam przekonana że okres dostane.

    03.02.2014
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 19 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HSG jest to badania które służy ocenie macicy i jajowodów sprawdza się czy jajowody są drożne np. po zabiegu mogły zrobić się zrosty i przez to uniemożliwiają zajście w ciąże więc trzeba je odblokować.
    Czytałam że trochę bolesne jest to badanie ale trwa kilka minut ale sam sposób jego wykonania mnie przeraża i stresuje. Zreszta co ma być to będzie muszę trochę odpuścić bo zwariuje.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada, faktycznie trzeba mieć wszystkie badania, jeżeli coś będzie nie tak to nie zrobią HSG :(.
    Z tymi gorszymi dniami doskonale Cię rozumiem :( miałam taki dzień po piątkowej becie. Niby @ jeszcze nie dostałam ale termin mam na jutro max wtorek wiec czekam. Na dodatek dalej mam przeczucie że może się udało, ale jeżeli nic z tego nie będzie to mam nadzieję że nic się nie przyplątało złego...

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 19 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja tez póki co nie mam okresu dziś 26 dc testy negatywnie a w czwartek odstawiłam duphaston to wydawało mi się że powinnam już mieć @...a objawy i sa i ich nie ma.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 19 października 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam dziś 30dc a duphaston odstawiłam po piątkowej becie, jutro zmierzę tempkę i może coś mi się wyjaśni-mam nadzieję, pozdrawiam!

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 20 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że łatwo się mów ale naprawdę trzeba do tego podejść na luzie - jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań medycznych.

    Moja przyjaciółka miała to badanie wyszło że ma w rozsypce jajowody.
    3mam za was kciuki :))

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiM mi wyszła mutacja MTHFR a1298c, czyli ogólnie słaba przyswajalność kwasu foliowego, dostałam teraz dawkę 15mg i zobaczymy.
    Ja też mam koleżankę która się starała chyba ze 3 lata i aż brzucha dostała - wtedy się z niej śmiałam, ale teraz bardzo dobrze ją rozumiem..

    MiM lubi tę wiadomość

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 20 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny skąd te poronienia, mutację, niedrożne jajowody, torbiele, tarczyce, endometriozy itp??
    Dlaczego to wszystko przydarza się dziewczyną które pragną maleństwa, są w stanie je utrzymać, wychować.
    A patole tylko "wejdą i wyjdą" i już maluch na świecie no i jeszcze 2tyś becikowego zgarną.
    Ja miałam problem z przedszkolem dla Córki - jedna z dyrektorek powiedziała mi szczerze że gdybym była pod opieką MOPS-u albo bezrobotna, ewentualnie samotną matką to przyjmują dziecka bez problemu.
    A tak że oboje z mężem pracujemy... Dobrze że jako 4-latka się dostała.

    Eh zła jestem na ten świat.

    03.02.2014
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 20 października 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIM ...cos jest w tym co piszesz ,bo chyba dobrze zrozumialam "patole"-chodzilo ci o patologiczne rodziny?...wiesz co taka para,zyjaca bez stresu (oczywiscie nie wszyscy,zeby nikogo nie urazic),nie przejmuja sie i nie planuja,o ciazy kobieta dowiaduje sie jak juz ma duzego brzucha,wiedze maja jakka maja,nie czytaja nie pytaja,ni bierze w ciazy lekow,bo nie ma pieniedzy albo nie interesuje sie tym....i rodza zdrowe dzieci....moze tu jest sedno sprawy,bo ten wredny STRES to i zmarszczek przyprawia,choroby przywoluje,na psyche siada i takze bezplodnosc powoduje (chwilowa ;) ),no ale w takim razie jak sie odstresowac?...tak wogole,starajac sie o Dzidzie,bojac sie o zdrowie Dziecka,swoje,o przyszlosc,o to co akurat nas dopada...kurcze.....jakies pomysły? :O

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 20 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem skąd się to bierze...?? I co najdziwniejsze u zdrowych kobiet. Które dbają o siebie są zdrowe a zawsze się coś przypałęta.
    U mnie 27 dc @ brak test negatywnie objawów też brak :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem.
    Wielm tylko tyle, że jak ma się dzidzia urodzić zdrowa to czy kobieta będzie piła, paliła, brała leki, próbowała usunąć, w ogóle do lekarza nie będzie chodzić, będzie przeklinać i płakać to i tak urodzi zdrowe dziecko.

    A druga część kobiet będzie robiła wszystko aby ciąże utrzymać i figa z makiem.

    Nie wiem dlaczego tak jest.
    Być może zycie nam chce coś pokazać, podpowiedzieć czy nauczyć, bo nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu. Ja tego szukam odpowiedzi cały czas.

    MiM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam filozoficzną wenę coś dzisiaj :D

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 20 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patole to patologia. Może coś w tym jest że żyją bez stresu, nie martwią się o to czy starczy im na rate kredytu hipotecznego ;). A tak poza tym kurde kredyt na 100 lat - moje dzieci będą spłacać a obok w bloku 3 mieszkania komunalne zanim się rodziny wprowadziły Miasto zrobiło remont, nowe okna itp. Teraz z tych mieszkań została ruina...

    Kurde roszczeniowa jestem dzisiaj - bo nikt mi w życiu nic nie dał za darmo - do wszystkiego człowiek doszedł własną pracą...

    Dobra nie truję już. Jutro będzie nowy dzień :)

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na 30 lat bierzemy, też nie kolorowo. :(

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 20 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zostało tylko 26 lat do spłaty :) Będę wtedy miała 56 LAT :)

    03.02.2014
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ