X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jaka tu cisza, kiedys w ciagu kilku godzin tu bylo pare stron nagryzmolone :D Ale w summie to i lepsze od czytania przez pol dnia kto co robi na obiad zanim dotrze sie do jakiegos wartosciowego postu :)

    Madoks, s1985, Ediii, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 27 lipca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks przykro mi... Wiadomo czemu stracilas kolejna ciaze?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 27 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiadomo jeszcze nic ... w niedziele byłam na usg gdzie wszystko było dobrze (podejrzane dla mnie było tylko ze wiek ciązy wg ostatniej miesiączki był o 2 tyg starszy niż pokazywało usg) wieczorem zaczęłam delikatnie plamić ale nawet nie krwią po prostu taka kawa z mlekiem ale w znikomych ilościach w poniedziałek zaczęły mnie boleć plecy a we wtorek już miałam zabieg.
    Jak odbiore wyniki badania histopatologicznego może coś będzie wiadomo, dopiero z wynikami mam się zgłosić do lekarza. Za pierwszym razem mówili mi ze tak się zdarza i nie zleca się badań teraz mam nadzieje ze będzie inaczej i dowiem się co poszło nie tak.

    Bree lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks wrote:
    nie wiadomo jeszcze nic ... w niedziele byłam na usg gdzie wszystko było dobrze (podejrzane dla mnie było tylko ze wiek ciązy wg ostatniej miesiączki był o 2 tyg starszy niż pokazywało usg) wieczorem zaczęłam delikatnie plamić ale nawet nie krwią po prostu taka kawa z mlekiem ale w znikomych ilościach w poniedziałek zaczęły mnie boleć plecy a we wtorek już miałam zabieg.
    Jak odbiore wyniki badania histopatologicznego może coś będzie wiadomo, dopiero z wynikami mam się zgłosić do lekarza. Za pierwszym razem mówili mi ze tak się zdarza i nie zleca się badań teraz mam nadzieje ze będzie inaczej i dowiem się co poszło nie tak.
    w jakim tc miałaś poronienia?

    Bree lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks, przykro mi, ale badanie hist pat nie odpowiada zazwyczaj na to pytanie. Powiedza ze to wada zarodka, czasem tak bywa i zeby dzialac dalej.
    Ale nie trac nadziei, bo bylo nas tutaj bardzo duzo i miesiac po miesiacu przybywalo fasolek, wiec na kazda z nas przychodzi pora :-)
    Bree <3 to prawda, cisza tutaj, bo wiekszosc przerzucila sie na fejsa, inne zalozyly swoj watek a tutajnie trzeba juz nadrabiac po 10 stron.

    Bylam u gina, zestresowana bardzo, ale podlaczyl mnie do czegos i sluchalismy serducha, wiec mi troche ulzylo. Jakos tak strasznie dlugo od 12 tyg do 20 zeby zrobic kolejne usg.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu chyba wielu dziewczyn nie znam, to mam zadanie domowe. ;) Jakis czas temu dalam sie skusic na taka fejsowa grupe ale uwazam ze to byl blad. Nie czulam sie komfortowo od czasu jak sie zaczely dziac "dziwne" rzeczy ;) nie lubie pyskowek i przepychanek wiec sie stamtad wymiksowalam tak jak i kilka innych dziewczyn ale nie bede o tym tu pisac bo kto wie czy sie zaraz tu nie zleca i mnie nie napadna ;) Jeszcze zarobie tysiac unlajkow i co wtedy :D

    Dla tych ktore nie wiedza to powiem ze w tym roku koncze 42 lata, ostatnio zaszlam w ciaze przy pierwszym podejsciu, ale poronilam samoistnie niestety w marcu, (8tc) termin mialam na 4 pazdziernika. Od tamtego czasu staramy sie ale narazie bez efektu...

    Pozdrawiam wszystkie Aniolkowe Mamy <3 te ktore juz znam i te nowe :)

    hiacynta99, unadarcy, Mysia 15, Ediii, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 30 lat w tym roku skończyłam dwójkę dzieci dziewczynka 11 lat i syna 5 w grudniu 2014 zobaczyłam na teście dwie kreseczki, niestety w styczniu na wizycie kontrolnej dowiedziałam się że moje dziecko nie żyje z wyników histo nic się nie dowiedziałam. Ze względu że mąż pracuje za granicą mamy ograniczone możliwości ale mam przeczucie ze teraz jak był na dwa tygodnie w domu to coś zaskoczyło ;D ale to narazie moje przeczucie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 19:17

    Bree lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 a gdzie pracuje Twoj maz? jak mozna wiedziec ;) Bo my mieszkamy w UK od 6 lat :) ciekawe ktora z nas tu teraz jest najstarsza a ktora najmlodasza, serio chyba zrobie maly rekonesans ;)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe w Holandii ;]

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam 28 lat i staramy sie od czerwca 2013... poczatkiem 2014 poszlam sie przebadac (szukalam gina bo w październiku 2013 wyjechalismy na stale za granice) i cale szczęście bo po 2 powtornych cytologiach wyszla obecnosc komorek rakotworczych i trzeba bylo wylyzeczkowac macice i zrobic konizcje szyjki... od grudnia 2014 jestesmy pod opieka kliniki leczenia niepłodności z racji na moje pcos i braki owulacji naturalnej... Biore zastrzyki bo po konizacji lekarz powiedzial ze clo absolutnie wykluczone... beta pozytywna wyszla mi w 5 stymulowan cyklu i ostatnim przed iui po dokladnie 2 latach i tygodniu staran... Niestety mimo wysokiej bety pecherzyk byl pusty... poczatkowa mysl puste jajo-odstawic progesteron i poronie sama, ale za tydzień powtorka bety... zamiast zmalec urosla... znow usg pecherzyk pusty... opcje dwie zarodek wypadl z pecherzyka na samym poczatku i jest w macicy lub ciaza pozamaciczna bo beta przy bezzarodkowej nie rośnie az tyle... w klinice gdzie mialam zabieg po badaniach ta sama diagnoza... jestem tydzień po lyzeczkowaniu... w czwartek oddalam krew na bete dzis tez w srode lekarz... jak bedzie caly czas spadac to ok jesli skakac lub rosnac to laparoskopia w poszukiwaniu zarodka... no i czekam na histopatologiczne... maja przrfaxowac do mojego gina... moze w srode juz beda...

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Cześć Bree :)

    Bree ja też się dałam skusić na pewną fb grupę, jest mi poprostu wstyd przed samą sobą! :(

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouuu Helouuu ;) Paznokietek co tam u ciebie bo nic nie piszesz ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jednak byłaś ;) nie doczytałam ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Cześć dziewczyny, Cześć Bree :)

    Bree ja też się dałam skusić na pewną fb grupę, jest mi poprostu wstyd przed samą sobą! :(
    No ja tak samo ... Ale za to pożegnanie bylo przepiękne :P warte uwagi

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przewidzialam z tym ze dziewczyny usiada na mnie za to tylko ze mialam na tyle cywilnej odwagi aby wspomniec tutaj o problemach w grupie. Nie chcialam wracac do tematu ale niestety zaistniala sytuacja zmusila mnie do tego. Moze Wy tez spotkalyscie sie z sytuacja, gdzie czesc dziewczyn przenosi sie z OF na fb, i tam czasami dyskutuje o tych co zostaly na OF? Nie bede jednak taka jak one i nie bede tu wklejac ich rozmow chociaz one wkleily linka z OF z moim postem i rozpetala sie pod nim straszna burza burza :) Pewnie z tym bedzie tak samo ;)

    Tak to juz jest... uderz w stol a nozyce sie odezwa ;) Unadarcy tez byla ze mna w tej grupie na fb ale odeszla jak i kilka innych dziewczyn.... Ja jeszcze tam jestem dla kilku wartosciowych osob ale nie wiem jak dlugo wytrzymam, mysle ze kwestia czasu jest jak mnie wyrzuca bo ludzie ktorzy mowia prawde w oczy nie sa mile widziani ;)

    hiacynta99, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i Hiacynta tez tam byla, moze potwierdzic ze nie opowiadam bzdur, Staraczka tez tam byla, moze sie wypowie jakie miala doswiadczenia, jak tutaj jej dziewczyny jazdy robily, i jeszcze kilka innych dziewczyn ale nie chce juz do tego wracac, chociaz to nie ja wracam, gdyby moje fejsbukowe kolezanki nie wklejaly postow z OF na swojej grupie i nie zaczynaly klotni to ja nie pisalabym teraz tego postu a jakis inny ktory dotyczy ciazy po poronieniu. Dam dobry przyklad i skoncze z tematem majac nadzieje ze link do tego postu nie wyladuje jutro na fejsbukowej grupie jako atrakcja dnia ;)

    hiacynta99, unadarcy lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno wyląduje i to jeszcze dzis:P mnie tez zabolało jakie teksty sie sypały po moim odejściu !!!!! No przykre

    Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa a Wy gdzie mieszkacie? tez w Holandii?

    My w Uk mamy kiepska opieke medyczna, praktycznie zerowa... Moj problem polega na tym ze tydzien przed @ zaczynaja mi sie plamienia, i kilka dni po @ tez jeszcze mam ten problem, lekarz przepisal mi luteine, ale ona tylko przenosi te plamienia w czasie bo jak odstawiam lutke przed @ to one sie wtedy pojawiaja ale trwaja dokladnie tak samo dlugo, robilam rozne badania w tym hormony i wszystko mam w normie. Poprzednio zaszlam za pierwszym podejsciem ale w 8 tyg serduszko przestalo bic, prawdopodobnie wada genetyczna ze wzgeldu na moj wiek. myslalam ze jak wtedy sie tak szybko udalo to i teraz sie szybko uda ale niestety nie, staram sie byc dobrej mysli ale czasami mam slabsze dni jak kazdy ;) pozdrawiam Was i zycze duzo zdrowia :)

    unadarcy, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree nie my mieszkamy w Niemczech...

    Co do opieki lekarskiej u ciebie to mam kilka znajomych i to jest dla mnie nie do ogarnięcia jak tam wygląda leczenie a co dopiero jak się traktuje kobiety w ciąży... w sensie, że się tak naprawdę pozostawia je samej sobie, bo położna zależy jaka się trafi a opieke lekarską pozostawię bez komentarza...

    hiacynta99, Bree, unadarcy lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie jest tak jak piszesz.... po poronieniu nawet nie ma wizyty kontrolnej nawet jaby sie blagalo na kolanach, generalnie wszystko jest zostawiane matce naturze, ja sie lecze w polskich prywatnych klinikach ale i tak nie jestem zadowolona bo lekarze sa dostepni tylko 2 razy w tygodniu i w razie czego jak sie cos dzieje to czasami trzeba czekac tydzien na wizyte a w razie krwawien to kazda minuta sie liczy....

    unadarcy, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 866 867 868 869 870 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ