X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka tam zostalo juz tylko 11 osob nie liczac mnie :) Ja uciekam narazie bo mi w domu dzrwi wymieniaja, mam remont ale bede wpadac w wolnej chwili. Trzymajcie sie :)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na priv Ci napisze

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Podobno jestem jeszcze gorsza od Primy hahahah ale mnie zaszczyt spotkał :)

    dobra koniec tematu nich sobie tam obradują przy okrągłym stole mam to gdzies !!!!!


    THE END :P

    Nie skomentuje tego ani nie polubie :D :D :D Powiedzcie gdzie jest Prima i co sie z nia dzieje?

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bre ale wiesz ze testy czasami po dniu @ wychodzą jak u mnie było pierw plamienia 2 dni i testy owu pozytywne a potem ciążowy dopiero.
    Ja na koleżankę czekam bo zaraz ma być ze swoim półtora miesięcznym synkiem :)

    Miłego dnia

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, zalatwiajmy takie rzeczy na priv, po pierwsze tu nie temat na sprzeczki a po drugie trzeba miec oczy i uszy dookola glowy :D

    Dobra spadam, nara :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka no masz racje z tymi testami, ja narazie sie trzymam tego co lekarz powiedzial a ze objawow ciazowych mialam zero to odstawilam lutke z czystym sumieniem :) Jak sie uwine z przeprowadzka to wpadne znowu do lekarza prywatnie, dobra serio mnie nie ma, milego dnia :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam ci wiadomosc pod wykresem odczytaj " staraczka "

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Pisałam ci wiadomosc pod wykresem odczytaj " staraczka "
    Załaduje pierw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Pisałam ci wiadomosc pod wykresem odczytaj " staraczka "
    Musisz dodać do znajomych :D
    Mi się nie pokazuje ta opcja.

    Też uciekam bo kumpela w drodze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jest tak, że od dnia po owu biorę utrogest 2x2 (łącznie 400mg progesteronu dobowo) i w 14 dzień od owu muszę jechać na HCG do kliniki i popołudniu do mnie dzwonią czy negatywna i mam odstawić progesteron i zadzwonić jak zacznie się @ bo w 1dc jeżdżę zawsze oddać krew na kontrolę hormonów i muszą wiedzieć, że przyjadę to juz mają dla mnie gotowy plan cyklu i receptę na zastrzyki... no a jak pozytywna to mówili, że brać dalej i zrobili termin na kolejną wizytę, bo do ok 10tc jeszcze musiałabym byc pod opieką kliniki i dopiero później przechodzę pod opiekę mojego zwyklego gina...
    Nigdy nie zażyło mi się mieć plamień czy dostać @ w czasie brania utrogestu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Musisz dodać do znajomych :D
    Mi się nie pokazuje ta opcja.

    Też uciekam bo kumpela w drodze

    Dodałam cie do znajomych przyszło zaproszenie?

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa masz tyle dobrze ze gina masz dostepnego w dzien kiedy potrzebujesz zrobic badania a u nas lekarze przyjmuja tylko w piatki i soboty... tez nigdy nie mialam plamien jak biore lutke, dopiero jak ja odstawiam to sie zaczynaja plamienia, tak 3 dni zanim okres sie rozkreci... prolaktyne i tsh mam w normie, zrobie sobie w tym miesiacu progesteron, zobaczymy co mi wyjdzie :) cykle mam 28 dniowe normalnie ale od czau jak biore lutke to sie zrobily 30 dniowe :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W wieku 41 lat zaszlam w ciaze za pierwszym razem, bez jakichkolwiek wspomagaczy, nawet witamin nie bralam.... myslalam ze po poronieniu tez mi sie uda szybko zajsc no ale.... w sumie staramy sie od 4 miesiecy to jeszcze nie ma tragedii, niektore staraja sie i po pare lat tyle ze ja juz nie mam za wiele czasu na staranka bo koncze 42 lata w tym roku :) 2 dzieci juz mam, corke 22 lata i syna 16 ale chcilismy jeszcze jedno tak na starosc :D

    Madoks lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree tak zadzwonić mogę zawsze do kliniki jak i do Praxis mojego normalnego gina i też jak coś się dzieje to termin wizyty dostane z dnia na dzien a czesem nawet tego samego dnia... Jak miałam robiony zabieg to w dzień zabiegu dostałam numer prywatny lekarki, która mi go robiła, a wieczorem do mnie dzwoniła zapytać czy wszystko u mnie dobrze... Tak więc naprawdę na lekarzy narzekać nie mogę bo nawet do rodzinnego mogę iść "z ulicy" jesli cos mi dolega, bez zadnej rejestracji itp i też mnie przyjmie...

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah no widzisz, a u nas do gina to nawet w ciazy sie nie chodzi tylko do poloznej. I trzeba byc w 12 tygodniu zeby sie zalapac na pierwsza wizyte bo wczesniej dla nich to nie ciaza... nawet nikt bety nie robi - taka jest opieka z kasy... jak sie o tym dowiedzialam to myslalam ze spadne z krzesla, pierwsze badanie jakie robia ciezarnej to - test na ciaze, taki zwykly z moczu, paskowy jak kazda moze sobie w domu zrobic :D No parodia, czuje sie tu jak w sredniowieczu, tyle dobrze ze do prywatnego moge jeszcze isc, szkoda tylko ze 2 razy w tyg przyjmuje... o takim czyms jak wejscie z ulicy nawet nie ma mowy, nawet jakby mi krew po nogach leciala to bez skieroania mnie nie przyjma... szkoda gadac bo to temat rzeka... Wole o tym nie myslec bo cisnienie mis ie podnosi. Wiem ze w niemczech opieka medyczna jest bardzo dobra i na poziomie w a UK niestety jedna z najgorszych w Europie... no ale wszystko ma swoje plusy i minusy... ja powoli odpliczam dni do ovu i jazda na nowym mieszkanku w nowym lozeczku damy czadu :D I oby nam sie poszczescilo :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że forum odżyło :) No to Bree to nowe łóżeczko długo Wam nie posłuży, zajeździcie w pierwszym cyklu ;)

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wiem, wiem jak u was przewalone... Znajoma jak mi powiedziała, że u niej potwierdzenie ciąży było na zasadzie "robiłam test wyszedł pozytywny" , "w takim razie gratulacje jest pani w ciąży" koniec wizyty, to myślałam że z krzesła spadnę... I właśnie jak słyszę te pierwsze usg po 12tc i wizyta ze 3 razy w ciągu całej, a dodatkowo położna człowieka zlewa kiedy jest problem, to aż mi słabo...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej paola :D ja sie czuje jakby mnie nie bylo kope lat, co u Ciebie? W ogole to teraz strasznie glupio sie czuje ze stad odeszlam bo myslalam ze na fejsie bedzie fajnie a okazalo sie srednio no ale o tym cichosza ;)
    Obys miala racje z tym co mowisz ze zajdziemy w pierwszym cyklu ;) ale ja nie wiem czy on na straty nie pojdzie bo chcialam lutke odstawic zeby progesteron zbadac :) zobaczymy...

    roxa to fakt, jest dokladnie tak jak piszesz, test z moczu na dziendobry, no sredniowiecze jak nic, zero bety nawet na prosbe i za kase jakbym chciala... moja znajoma z plamieniami wyladowala w szpitalu i blagala lekarza o luteine to powiedzieli ze nie maja prawa jej podac bo prawo tego zabrania, jedynie ratuje sie dzieci z invitro.... nie mam slow... dlatego sporo dziewzcyn chodzi do polskich lekarzy prywatnie tu w UK albo lataja samolotem do PL no ale w razie naglej potrzeby samolotem nikt nie poleci do Polski bo liczy sie kazda godzina...a polski lekarz na miejscu jest te cholerne 2 razy w tygodniu... i jak tu nie oszalec?

    ...ale dobra juz nie marudze, staram sie myslec pozytywnie, po mimo wszystko :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u mnie:)? Że tak powiem dziecko w drodze ;) hihi
    W czerwcu, 2 miesiące po poronieniu dostaliśmy zielone światło od gina, no i udało się od razu :D W dodatku byłam wtedy na monitoringu przed spodziewaną owulacją a okazało się że już po, więc uznałam że plemniczki się nie załapały ;) A tu taka niespodzianka :D Jestem w 9 tygodniu, słyszałam już serduszko, co nie było mi dane za pierwszym razem, więc jestem pozytywnie nastawiona :)

    A zmiana miejsca podobno sprzyja rozmnażaniu, więc przy okazji urządzania Ty już łóżeczko tam wstawiaj powoli ;)

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree jak zmienicie miejsce to jeszcze bliźniaki będą :P haha

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ