X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez obstawiam Bree ze w nowym otoczeniu, w nowym lozku to dacie czadu nawet na spontanie i bez wyliczanek sie fasol machnie! Oby tak bylo! Z drugiej strony tak jak mowisz. 4 miesiace to nie jest dlugo i nie ma czym sie stresowac.

    Paola, gratuluje serducha! Teraz bedzie juz z gorki!

    Roxa, to Ci powiem ze pozazdroscic takiej opieki medycznej! Wazne ze jestes w dobrych rekach, to napewno niedlugo sie uda!

    Hiacynta, a ty? Jak twoje sprawy?

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta już zaakceptowalam.

    Dopiero koleżanka pojechała, kolejne odwiedziny jak będę pojedyncza hehe

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Które tam zostały wogóle?
    Trzeba wiedzieć kogo omijać ba forum
    Ja jestem na fb ale mnie na prawdę omijać nie trzeba.

    Ediii, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola gratuluję ciazy i serducha ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak tylko napisałam bo w sumie wiem kogo omijać a ty i tak tu się udzielasz i normalnie piszemy :)

    Teraz mam mobilizacje do przygotowania torby :D wczoraj na moim wątku przyszedł na świat maluszek, a ja w czarnej dupie z torba która jak by nie patrzeć mogła by być gotowa, muszę na zakupy wybyc :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to masz miesiąc chyba jeszcze, to już malutko ;)
    W ogóle to nigdy nie wiadomo kiedy dziecko nagle stwierdzi ze juz czas i trzeba matkę zaskoczyć Hehe

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak półtora zostało :D
    Ją z nienacka wzięło, wystarczyło że wody odeszły, sądzę że mogę przed terminem wykluc małą bo od tygodnia mdłości mam i jak byl zastój tak teraz do kibla 2x dziennie biegam

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj mialam pierwszy dzien @ i takie srednie krwawienie a dzisiaj wyglada jakby sie juz konczyla... no nie wyrabiam... juz nawet badali mi hormony pod katem menopauzy ale wyszlo ze wszystko jest ok... nie ogarniam... poltora tygodnia plamien i jeden dzien okresu...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    w jakim tc miałaś poronienia?

    za pierwszym razem prawie 12 a obumarło w 8
    za drugim razem wg kalendarzyka byl 7 wg usg 5
    paola87 wrote:
    Co u mnie:)? Że tak powiem dziecko w drodze ;)

    A zmiana miejsca podobno sprzyja rozmnażaniu, więc przy okazji urządzania Ty już łóżeczko tam wstawiaj powoli ;)

    Gratuluje i zycze szcześliwej ciązy !!
    jak remont czy przeprowadzka pomaga to też musze o tym pomysleć :P


    Bree lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Ja jestem na fb ale mnie na prawdę omijać nie trzeba.

    Kierzynka fajnie sie znowu spotkac po tej stronie :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    wczoraj mialam pierwszy dzien @ i takie srednie krwawienie a dzisiaj wyglada jakby sie juz konczyla... no nie wyrabiam... juz nawet badali mi hormony pod katem menopauzy ale wyszlo ze wszystko jest ok... nie ogarniam... poltora tygodnia plamien i jeden dzien okresu...
    Oby to plamienie zwiastowalo zagnieżdżanie :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dopiero 11 dni po zabiegu i dzisiaj u gin nic sie nie dowifzialam masakra zla jak nibj w dodatku za 2 miesiaczki mam do niego przyjsc pojebalo go. Na 9 wrzesnia mam do innego gin mam nadzieje zdm mi pomorze bo mam juz dosyc juy bym chciala sie starac

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja mam plamienia zamiast @ :/ okres mialam dostac w sobote a od soboty mialam plamienia, okres we wtorek jeden dzien i koniec, znowu plamienia... popieprzone to jest, juz bylam u 3 lekarzy prywatnie i wszystkie badania mam w normie tylko progesteron niski, dlatego mi dali lutke, ale te jednodniowe albo dwudniowe okresy mnie wkurzaja.... i wez tu czlowieku sie nie napij z nerwow :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jestem ciekawa kiedy ja dostane 1 @ po zabiegu.

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii nie znam Twojej historii ale znam wiele dziewczyn co pozachodzilo w pierwszym cyklu zaraz po poronieniu. Ja sama tez nie czekalam bo lekarz powiedzial ze niema przeciwskazan do czekania i jak sie czuje psychicznie na silach to do dziela, ale ja mialam samoistne bo nie chcialam isc na zabieg i nie chcialam brac tabletek. Poronilam w 8 tc a serduszko przestalo bic w 6tc. Ale co dziewzcyna to inna historia, czasami trzeba zeby organizm doszedl do siebie chociaz z tego co lekarze mowia te 3 miesiace to jest takie ksiazkowe zalecenie dlatego tak mowia pacjentkom nawet bez badan ze lepiej poczekac tak na wszelki wypadek, czasami tez po zabiegu nie mozna uprawiac sexu bo moze dojsc do zakarzenia...

    najgorsze jest to czekanie :P

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostalam pierwsza @ chyba w 3 tyg po zabiegu

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks wrote:
    Gratuluje i zycze szcześliwej ciązy !!
    jak remont czy przeprowadzka pomaga to też musze o tym pomysleć :P

    Ja mam remont i przeprowadzke, zobaczymy co z tego wyniknie :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obym ja tez tak szybko dostala. Ja juz wspolzylam bo lekarza sie pytalam to mowil ze po 2 3 dniach mozna

    Bree lubi tę wiadomość

  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Hej ja dopiero 11 dni po zabiegu i dzisiaj u gin nic sie nie dowifzialam masakra zla jak nibj w dodatku za 2 miesiaczki mam do niego przyjsc pojebalo go. Na 9 wrzesnia mam do innego gin mam nadzieje zdm mi pomorze bo mam juz dosyc juy bym chciala sie starac

    Natalii00 nie myśl że na Ciebie naskakuje ale jestem 8 dni po drugim zabiegu wiec na pewno wiem co czujesz.
    Lekarze to nie cudotwórcy, po pierwszej stracie byłam dwa tygodnie po zabiegu u lekarza sprawdził ze wszystko jest ok i powiedział ze mam sie starac po pierwszej miesiączce a do niego zgłosić od razu jak zobacze 2 kreski też pomyslałam ze zwariował bo co: mam czekać?? ja chce już !! Pierwsza myśl taka sama jak Twoja i poszlam do innego lekarza który zdołował mnie jeszcze bardziej bo kazał czekać minimum pół roku, a badań też nie zlecił bo za pierwszym razem "tak się zdarza" Wróciłam jeszcze bardziej zła na cały świat, z mętkiliem w głowie czy mam słuchać "swojego" lekarza i starać się po @ czy rzeczywiscie czekać pół roku oraz z poczuciem winy ze skoro ten któremu ufam mówi mi ze mam się zjawić gdy coś się bedzie działo albo zobacze pozytywny test to powinnam go słuchać. Natury nie przeskoczymy nawet jakbyśmy mocno chciały - niestety.
    Życze powodzenia przy kolejnych staraniach i mam nadzieje ze tym razem nam się uda !

    Bree lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale od tego nic sie nie dowifzialam tak bylo od poczatku wiem musze zmienic. Ja zamierzam po mies sie starac mam nadzieje ze z wynikow hist bedzie wszystko dobrze

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 870 871 872 873 874 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ