X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 dzieci (22 i 16 lat) na basen chodzilam czesto, nikt wtedy o zadnych tamponach nawet nie wspomnial, a ja zadnyh infekcji przez to nie mialam, o tamponach dowiedzialam sie stosunkowo niedawno :P kiedys w czasach kiedy ludzie nie mieli w domu komputerow i internetu chyba bylo troszke mniej stresu w ciazy bo z tego co czytam i czego nie wolno ja robilam chyba 90 procent a ciae mialam zdrowe i 0 problemow przez caly ich czas :) teraz jak czasami czytam czego nie wolno to az bym sie bala niekiedy z domu wyjsc ;0) jasne ze lepiej sie zabezpieczyc ale nie mozna tez popadac w panike ;)

    Ediii, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ale tez trzeba wziąć pod uwage zanieczyszczenia wody w jeziorze . Np
    Kiedyś była mietka woda a teraz nawet po ugotowaniu jest twarda . Ja się tak załatwiłam bo kwiaty podlewam przegotowana wodą i wlałam na zapas do dzbanka , po dwóch dniach kamień był na dnie .
    To samo badania w ciąży , jak ja mamie mówiłam jakie mam zrobić to za głowę się złapała a jest ciut starsza od ciebie bo w listopadzie kończy 45 lat

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę sie co mama kupila z siostrą dzisiaj :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb2e17c36654.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/447e406d19f7.jpg

    s1985, Justine M, Madoks, Bree, hiacynta99, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 30 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moooozna chodzic na basen, trzeba nawet, bo swietnie wspomaga miesnie kregoslupa i dziala rozluzniajaco.
    Ja nie moglam w pierwszym trymestrze, od drugirgo gin dal zuelone swiatlo. Te tampony sa pakowane po 12 szt i kosztuja 40zl. Nie pamietam nazwy, cos na E...
    A mozna tez stosowac po prostu probiotyk dopochwowy dzien przed i po basenie. Ja mam lactovaginal.
    Teraz jak bede jechac nad morze to tez kupie.

    Natalii00 w zasadzie jak patrze na moj wykres to widze ze poronienie 2 kwietnia a 12 juz serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 10:20

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Bree ale tez trzeba wziąć pod uwage zanieczyszczenia wody w jeziorze . Np
    Kiedyś była mietka woda a teraz nawet po ugotowaniu jest twarda . Ja się tak załatwiłam bo kwiaty podlewam przegotowana wodą i wlałam na zapas do dzbanka , po dwóch dniach kamień był na dnie .
    To samo badania w ciąży , jak ja mamie mówiłam jakie mam zrobić to za głowę się złapała a jest ciut starsza od ciebie bo w listopadzie kończy 45 lat

    hehe no to ja podobnie jak Twoja mama - lapie sie za glowe, wiem ze czasy sie zmieniaja i wszystko idzie do przody, technika, medycyna itd i nie jestem absolutnie przeciwna temu zeby sie lepiej zabezpieczyc przed ewentualnymi niebezpieczenstwami niz pozniej zalowac, ale jak czytam niektore dziewczyny co wypisuja to od samego czytania robi mi sie slabo bo okazaloby sie ze przez te 9 miesiecy nalezaloby lezec plackiem przed wentylatorem i patrzec w sufit najlepiej nie mrugajac bo od tego wysilku tez mozna poronic ;)

    Dobrze jest dbac o siebie tyle zeby z tym nie przeginac. Wiele razy juz pisalam ze mi gin w ciazy kazal wino pic bo jest dobre na krew i ja pilam te wino przez 9 miesiecy - lampka dziennie, teraz to by takiego gina chyba pozbawili wykonywania zawodu a mnie by wyzwali od patologii, a kiedys tak bylo i dzidziusie sie rodzily piekne rozowe i pachnace :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka fajne ubranko :) Ja mam w sklepie ubranka upatrzone tylko fasolki brak. Okres tez mi sie skonczyl, trwal az cale poltora dnia... nie wiem co o tym sadzic, nie znam przyczyny a badania mi wychodza w normie, szukalam juz na necie czy ktos tak nie mial podobnie ale nic nie znalazlam i nie wiem co mam z tym robic, lekarze powysylali mnie na badania i wiecznie mam wszystko w normie tylko z 5 dniowych okresow mam poltoradniowe...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 30 lipca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree a jest w UK cos takiego jak minitoring cyklu?
    No wtedy lekarz wiedzialby dokladnie co z tym okresem, kiedy owulka. Bo progesteron tez potrafi skutecznie blokowac owulke. I czasami dzialac jak antykoncepcja.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii w tym problem ze lekarze przyjmuja tylko 2 dni w tygodniu, a dwa dni to troche malo na dokladny monitoring no i musialabym czekac kiedy ovu przypadnie mi akurat na piatek sobote tak jak oni przyjmuja... i to prywatnie w 3 przychodniach jest tak samo... a tacy z kasy w ogole tego nie robia :P Czytalam ze niewydolnosc cialka zoltego moze to powodowac. W tym cyklu nie bede brac luteiny i zrobie sobie badanie na progesteron.

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak robie testy ovu to wychodza mi ciemne 2 kreski, skok tempki tez jest taki jak trzeba, ale na jednym usg wyszly mi 2 niepekniete pecherzyki a w nastepnym cyklu jak bylam to gin powiedzial ze PRAWDOPODOBNIE (uwielbiam te slowo jezeli chodzi o diagnostyke :D ) ovu byla bo CHYBA widzi plyn w zatoce Douglasa....

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree szczerze powiem ze gdybym byla na twoim miejscu to dala bym sobie pol roku gora rok na starania po poronieniu , moze byc tak ze ten wiek jaki masz miesza w hormonach i dlatego masz plamienia bo moze za rogiem menopauza , moze woesz kiedy twoja mama i babcia ją mialy ?
    Inaczej by bylo gdybus wcale nie byla matką a masz juz dwójkę dzieci , moze tez psychika robi swoje i tak duze parcie na malucha .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba myślicie o tamponach probiotycznych Ellen? One nie są jedynie typowo na basen, ale w ogóle jak ktoś ma często powracające infekcje, zeby w trakcie @ jednego dziennie np wsadzić, żeby ryzyko było mniejsze...
    Ja zostałam ostatnio nawet oświecona, że są tampony do uprawiania sexu jak masz @...

    Staraczka cudne ubranko dla mojej imienniczki <3

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka w tym problem ze ja robilam badania hormonalne i mam wszystko w idealnej normie - az mi dziewczyny zazdroscily, jedynie progesteron byl nie taki jak trzeba, cala reszta tez w normie, mialam badania pod kontem menopauzy i tego tez nie mam. Co do babc to one juz nie zyja od ponad 20 lat wiec nie wiem jak to u nich bylo a moja mama iala wyciete "wszystko" jak miala 38 lat tak ze nie przechodzila menopauzy. Ja znam wiele kobiet ktore zachodza pierwszy raz w ciaze dopiero po 40tce, na zachodzia malo kto spieszy sie z macierzynstwem ;) Podejrzewam ze u mnie jakis maly szczegol stanowi problem tylko trzeba go ustalic, ostatnio przy pierwszym podejsciu zaszlam to liczylam ze po poronieniu tez bedzie podobnie a nie jest jednak :P Jak sie ogarne nowym domu to moze polece do PL na jakas bardziej szczegolowa diagnostyke i tym samym dowiem sie czegos wiecej :)

    A co do parcia to nie jestem taka ze musze i mysle o tym ze spedza mi to sen z powiek, podchodze bardziej na luzie bo wiem ze jak czlowiek bardzo chce to zazwyczaj jest odwrotnie ;) Aczkolwiek na dziecku mi zalezy bo dwoje wprawdzie juz mam ale z ex mezem ;) No i chcielibysmy miec z obecnym jakiegos wspolnego maluszka :) Wczesniej nie myslelismy o tym bo byla praca ktora nas bardzo pochlaniala, no zobaczymy, co ma byc to bedzie, losu nie przeskocze ;)

    Ediii lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tampony do uprawiania sexu? kurka a myslalam ze juz nic mnie nie zaskoczy :P ;)

    kierzynka, paznokietek lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Tampony do uprawiania sexu? kurka a myslalam ze juz nic mnie nie zaskoczy :P ;)
    też tak myślałam a jednak ;-P

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o dbanie o siebie w ciaży i zamartwianie sie że cos może zaszkodzic to owszem no u niektórych jest tak że przesadne dbanie o siebie to konieczność bo lekarz kazał i lepiej za bardzo dbać niż by potem tego miało sie żałować. Każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, jedna może góry przenosić, biegać skakać i robic fikołki a druga nie koniecznie i najlepiej jak duuużo odpoczywa. Na to nie ma reguły. W ogóle jest tak że kiedys kobiety mogły dużo więcej w ciąży i było ok a teraz, nie wiem może przez te chemię która jest wszędzie czy przez ten Czarnobyl no jest inaczej i z każdym rokiem coraz mniej można jak sie okazuje ;)

    Bree, paznokietek, anjaaa lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 lipca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    W sumie od początku sie tam dziwnie czułam :) jak bym do ekranu pisała, dopiero po odejsciu mnie zauważyły ze byłam hahaha i jestem ta zła .
    Hiacynta akurat z tym sie nie zgadzam ;) byłaś od poczatku zauważana ;) ale może sie tak czułas, no masz prawo ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 30 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Jeśli chodzi o dbanie o siebie w ciaży i zamartwianie sie że cos może zaszkodzic to owszem no u niektórych jest tak że przesadne dbanie o siebie to konieczność bo lekarz kazał i lepiej za bardzo dbać niż by potem tego miało sie żałować. Każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, jedna może góry przenosić, biegać skakać i robic fikołki a druga nie koniecznie i najlepiej jak duuużo odpoczywa. Na to nie ma reguły. W ogóle jest tak że kiedys kobiety mogły dużo więcej w ciąży i było ok a teraz, nie wiem może przez te chemię która jest wszędzie czy przez ten Czarnobyl no jest inaczej i z każdym rokiem coraz mniej można jak sie okazuje ;)

    Mimo wszystko najgorsze jest to ze te które piją palą i wcale o siebie nie dbają nie maja problemów :(

    Bree, paznokietek lubią tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wracajcie do tematu o grupie z fb ...

    Bree myslalam ze z tym samym facetem ale ok .
    Ja mialam zapowiedziane ze jak po cp nie zajde w ciagu pol roku to trudno , a zaszlam i mysle roznica wieku zeby byla to jakies 2 lata i kolejne bedzie :D
    Na dwójce przystane chyba ze jakis suprise sie trafi haha jedno tez wystarczy jak później nie da rady :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chcialam dwojke a teraz sie modle zeby chociaz z jednym sie udalo!

    kierzynka, Bree, wiola0912 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ja zawsze chcialam dwojke a teraz sie modle zeby chociaz z jednym sie udalo!
    I to samo u mnie było :)

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 872 873 874 875 876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ