X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to znaleźć lekarza któremu się ufa i trzymać się go.
    Ja z badań hist niestety nic się nie dowiedziałam :(
    Pierwszy @ dostałam też jakies 3-4 tyg po zabiegu.

    Bree, Natalii00 lubią tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Kierzynka fajnie sie znowu spotkac po tej stronie :)
    Ja tu jestem w zasadzie cały czas bo zawsze wpadam i zaglądam czy coś nowego się dzieje.

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u gina...
    Wszystko ładnie się goi, a co najważniejsze beta spada... Wynik z poniedziałkowego pobrania krwi 61! W poniedziałek muszę kolejny raz oddać krew, żeby sprawdzić czy jest na zero... nie było jeszcze histopatologii ale lczę że tam też wszystko ok skoro beta tak porządnie spada... Muszę jutro zadzwonić i skonsultować to wszystko teraz z moim ginem z kliniki, ale dzisiaj ginka powiedziała, że jeśli tylko będę się czuła psychicznie na to gotowa to ona nie widzi przeciwwskazań, żeby zacząć ponowne starania już po pierwszej @!!! :-D Oby mój z kliniki miał takiesamo zdanie i zgodził się na stymulację zaraz po pierwszej @ Bylam dzis nie u mojego gin bo ma urlop ale trafilam do cudownej lekarki, ktora pytala tez jak sie psychicznie czuje itp..

    Co do sexu mi powiedziala ze jesli chcemy to mozemy delikatnie probowac ale do pierwszej @ z gumka zeby zminimalizować ryzyko infekcji

    Bree, Ediii lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, ile lekarzy tyle opinii.
    Ja przy pierwszym poronieniu mialam zabieg w 7 tygodniu i moj lekarz powiedzial ze 6 tygodni nie wspolzyjemy ( za późno ;-)) a po 2 @ mozna sie starac. Inna lekarka powiedziala ze absolutnie pol roku nie zachodzimy w ciaze.
    Posluchalam siebie, wspolzylismy od razu i w trzecim cyklu sie udalo.
    Nie na dlugo, bo w 6 tygodniu poronilam ale samoistnie bez zabiegu. I w szpitalu i moj lekarz powiedzial mozna dzialac od razu.
    No to zdzialalismy i nie doczekalam @
    Wydaje mi sie ze po zabiegu chca czekac, bo endomentrium musi sie zregenerowac, zagoic no i infekcje.
    A po samoistnym, to jest tak jakbys po prostu dostala spozniony okres, jakbym nie zrobila testu i nie pilnowala cyklu to w zyciu bym nie wiedziala ze to ciaza.

    Wiec uszy do gory, trzeba byc tylko dobrej mysli!

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    ... I w szpitalu i moj lekarz powiedzial mozna dzialac od razu.
    No to zdzialalismy i nie doczekalam @

    Ediii widze ze masz 2 poronienia za sobą a teraz jestes w 16 tyg, powiedz mi proszę czy tą ciąze masz już od samego początku na lekach ?? Mi lekarz powiedział ze tym razem będe od samego poczatku na heparynie i L4 zeby jak najwiecej leżeć.
    udało się zajść przed 1 @ ?? wow gratuluje !!

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa bardzo dobre wiadomosci (y) jeszcze troche i beda pierwsze staranka, pierwsze fasolki :) jeszcze swiat i szczescie sie usmiechnie do wszystkich z nas :)wazne jest tez by miec lekarza ktoremu sie ufa :)

    Ediii ma racje! Uszy do gory piers do przodu a dobra mysl do glowy ;) Wiem ze czekanie jest kiepskei ale czasami warto troszke poczekac, no a i dobry zaufany lekarz to podstawa... tez sie wkurzam jak wychodze z gabinetu a mam w glowie wiele pytan bo lekarz jest kiepski i zamiast wszystko wytlumaczyc i uspokoic i tchnac w czlowieka dobrego ducha to traktuje pacjenta przedmiotowo i zbywa... cudow od nich i cackania nie oczekuje ale za te kase co im place to mogli by sie przylozyc ;)

    Ediii lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, od samego początku brałam duphaston i acard.
    Druga niby tez byla na lekach, na luteinie i duphastonie, ale nuc nie wyszlo z tego.
    Wiez moj lekarz powiedzial ze dwa poronienia nie oznaczaja wcale ze trzecia ciaza bedzie zagrozona. W drugiej plamilam od poczatku dkatego dal mi L4 i kazal duzo lezec.
    Teraz poki co jest wszystko w porzadku, wiec np teraz pozwolil mi chodzic na basen, joge, ale np leciec samolotem nie.
    Dobrze ze twoj lekarz bedzie podchodzil ostroznie do tego tematu i od poczatku da Ci wspomagacze.
    Z tego co wiem duzo dziewczyn juz odstawialo duphaston po 15 tygodniu, moj powiedzial ze nam nie zaszkodzi brac do 20 tygodnia, a biore trraz juz jedna dziennie.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks wrote:
    Ediii
    udało się zajść przed 1 @ ?? wow gratuluje !!


    Hehe, wiecie jak to jest? Nie bez powodu ludzie mowia ze jak tylko odpuscisz starania to zaraz zachodzi sie w ciaze.
    My serduchowalismy, ale bez wielkich nadziei, bo to przeciez zaraz po poronieniu, to na bank nie ma szans.
    I prosze.
    Z tego co pamietam to Kierzynka chyba tez od razu zaskoczyla :-)

    Takze wiecie, wszystko do nas wroci, grunt to nie zalaczac masowej produkcji zamiast super seksu i nie katac z termometrem i testami jako oparzona. I od razu prostuje, tak ja tez mierzylam tempke i robilam testy, mowie tutaj o nadmiernym mysleniu i produkowaniu dziecka ;-)

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytanie takich postów podnosi na duchu a przy "masowej produkcji zamiast super seksu" az parskłam śmiechem a nie zdarza mi się to ostatnio.
    Zapas testów owulalcyjnych i ciążowych mam już w szafce ale rzeczywiscie coś w tym nadmiernym myśleniu jest ... bo w cyklu kiedy dałam sobie spokój z temperaturkami się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 14:18

    Ediii, Bree lubią tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks a czy ty masz już dzieci? Czy wyczekujesz pierwszego tak jak ja?

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyczekuje pierwszego dopiero tak samo jak Ty.

    Bree lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co lekarz to inna opinia ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też kazali pół roku czekać a już w drugim cyklu się udało, strach był ogromny a teraz mała fika koziolki :D

    Ediii, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madoks wrote:
    Czytanie takich postów podnosi na duchu a przy "masowej produkcji zamiast super seksu" az parskłam śmiechem a nie zdarza mi się to ostatnio.
    Zapas testów owulalcyjnych i ciążowych mam już w szafce ale rzeczywiscie coś w tym nadmiernym myśleniu jest ... bo w cyklu kiedy dałam sobie spokój z temperaturkami się udało.
    no nie ma co produkować, trzeba po prostu się kiziać i miziać ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii a tak się zastanawiałam jak to jest z basenem. Czy w ciąży można czy nie ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna ale lepiej kupic jakis tampon lub cospodoobnego w aptece zeby bakterii nie było

    matylda08, Bree, Ediii lubią tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    A dziewczyny, ile lekarzy tyle opinii.
    Ja przy pierwszym poronieniu mialam zabieg w 7 tygodniu i moj lekarz powiedzial ze 6 tygodni nie wspolzyjemy ( za późno ;-)) a po 2 @ mozna sie starac. Inna lekarka powiedziala ze absolutnie pol roku nie zachodzimy w ciaze.
    Posluchalam siebie, wspolzylismy od razu i w trzecim cyklu sie udalo.
    Nie na dlugo, bo w 6 tygodniu poronilam ale samoistnie bez zabiegu. I w szpitalu i moj lekarz powiedzial mozna dzialac od razu.
    No to zdzialalismy i nie doczekalam @
    Wydaje mi sie ze po zabiegu chca czekac, bo endomentrium musi sie zregenerowac, zagoic no i infekcje.
    A po samoistnym, to jest tak jakbys po prostu dostala spozniony okres, jakbym nie zrobila testu i nie pilnowala cyklu to w zyciu bym nie wiedziala ze to ciaza.

    Wiec uszy do gory, trzeba byc tylko dobrej mysli!
    To czyli po ilu od poronienia wspolzyliscie ze nie doczekalas sie @? I udalo sie

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam że na basen w ciazy wlasnie tampon dobry ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten tampon dla ciężarnych ma swoją nazwę ale nie pamiętam jaką.
    Ide spac dobranoc

    Bree lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie zalamie sie jak teraz czytam o txch tamponach ze nj basen a ja nad jeziorem kapalam sie bez niczego i dzisiaj cos mowil o infekcji ze wyszlo z krwi ale mowil o katarze przeziebieniu itp a ja nic takiego nie mialam normalnie zalamie sie jak przez moja glupote moglam bakterie jakas zalapac i stad ta infekcja :'(

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ