X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Jak sraczka Staraczka mi życzy poronienia to chyba mam prawo napisać co o niej myślę... I mam gdzieś co kto sobie pomyśli

    Życzę przyjemnego picia wina i palenia fajek aż do samego porodu

    Właśnie zgasilam , a tobie widocznie zal dupe sciska

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Bree pewnie na allegro sie znajdzie bo u mnie w mieście sa sklepiki z niemieckimi slodyczami i chemią a angielskie to z zabawkami , raz weszlam do takiego to miałam wrażenie ze są to rzeczy z wystawki po naprawach :D
    Bo to nie tylko zabawki ale i jakies rtv agd itp .

    Mi się wydaje ze teraz troche z nudy zaglądam na forum tu czy na wrześniowe a urodze to przestane sie udzielać bo co wam bede pisac o kupkach a tam co by ktoras nie napisala np kolka to "zlotw rady" dostaje , ja info nie bede chciala szukac na forach , mam mamę i ciotki i babki ktore beda wiedzialy w razie co jak reagować

    no u nas co jakis czas jezdza samochody i zbieraja rozne niepotrzebne graty od ludzi po domach to moze pozniej ktos to dalej sprzedaje i tak trafiaja do tych sklepow? czasami ludzie sami przed dom wystawiaja bo nie maja z tym co zrobic, ja w zeszlym roku wywlilam na smieci pralke, lodowke, dwa dzialajace telewizory i kilkumiesieczna szafe bo nie mialam z tym co zrobic a nikt nawet tego za darmo nie chcial...

    Staraczka no to przynajmniej raz na jakis czas zajrzyj jak urodzisz bo bedziemy ciekawe co tam u Ciebie :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia wrote:
    Bree był jeden taki post o jedzeniu, to jakbym czytała o sobie. Chyba, że to nie o mnie a zbieg okoliczności :P. Zresztą w ciąży nie będę się denerwować. Kończę temat. Gratuluję ciąży i już mnie nie ma.

    Nie byl o Tobie, nie mam nawet bladego pojecia co Ty jesz :)

    Masz racje nie ma sie co denerwowac wiec lepiej tu nie zagladac bo tu tylko patologia jest picie, palenie, serki plesniowe i surowy tatar i sex :)

    Fejsbukowa grupa jest zdecydowanie bardziej przyjaznym miejscem dla ciezarnej kobiety :)

    Wszystkiego dobrego, niech Ci sie wiedzie :)

    Staraczka23, Ediii lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie co dzisiaj robicie na obiad, ja mam ruskie pierogi od wczoraj, ale lubie je polewac smietana tylko ze mi braklo i musze isc na miasto zeby kupic a za drzwiami jest zimno :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie przy okazji zajrzenia będę coś pisać a nie jak inne hieny :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Napiszcie co dzisiaj robicie na obiad, ja mam ruskie pierogi od wczoraj, ale lubie je polewac smietana tylko ze mi braklo i musze isc na miasto zeby kupic a za drzwiami jest zimno :D
    U mnie gulasz z wczoraj bo nie chce mi sie gotować codziennie to robie dwudniowe :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu gorrąco...

    Ja już w domku, niestety nie zrobiono mi usg na wyjście, ale mam nadzieję że z maluszkiem wszystko okej. Już nie plamię, tylko po tej lutce mam troche upławy ;/;/ No ale czego się nie robi dla maluszka :) Dwa tygodnie zwolnienia i oszczędzania się :)

    Ediii, Bree lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziuś miał dwa dni temu 4,6 mm crl i pięknie biło mu serduszko :)

    Bree, paznokietek, wiola0912 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mdłości mnie męczą od jakiejś 3 w nocy... Jezu nie mogłam spać przez to... Obrzydliwie się czuję... Teraz sobie zamówiłam pierogi i zupę(tak, zamówiłam, nie zrobiłam sama z ekoproduktów) i mam nadzieję że mi to pomoże bo zaraz rzygnę :(

    Bree lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak profesjonalnie nie jezdzilam, choc bardzo bym chciala.
    Tak rekreacyjnie kilka razy mi sie zdarzylo. Mojego meza siostra hoduje konie i chca za kilka lat zalozyc takie ranczo.
    To cos cudownego, tez mkglabym pracowac z konmi, chociaz teraz to juz stara jestem i bojazliwa. A obok domu, blisko spacerkiem mam stadnine, czesto odwiedzam, chodze z psiakami na padok pogapic sie i psiaki skacza po drzewach :-)
    Konie są wspaniałe.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Ale tu gorrąco...

    Ja już w domku, niestety nie zrobiono mi usg na wyjście, ale mam nadzieję że z maluszkiem wszystko okej. Już nie plamię, tylko po tej lutce mam troche upławy ;/;/ No ale czego się nie robi dla maluszka :) Dwa tygodnie zwolnienia i oszczędzania się :)


    O boze jaka ulga, tak bardzo sie ciesze <3

    pucek lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek <3 jak sie ciesze!
    Najwazniejsze ze z Pucusiem wszystko dobrze i plamienia minęly! Ale oszczedzaj sie.

    Mam wrazenie ze lutka ma wplyw na rzyganko. No w sumie to progesteron, a zanim organizm sie orzyzwyczaja do wyzszego poziomu to podobno tak wariuje.

    Bree, wiola0912 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Dzidziuś miał dwa dni temu 4,6 mm crl i pięknie biło mu serduszko :)
    Super wiadomosc!!! nareszcie jakies pozytywne wiesci :D :D :D gratuluje :)

    no a tu goraco, oj gorrrraco ;) ale niektorzy tak z nudow maja ;)

    Staraczka23, pucek lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek super ze juz wyszlas , lez dużo jak masz krwiaka , kiedy wizyta następna ?
    Lutka czasami wyplywa , wkładki noś :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    A mdłości mnie męczą od jakiejś 3 w nocy... Jezu nie mogłam spać przez to... Obrzydliwie się czuję... Teraz sobie zamówiłam pierogi i zupę(tak, zamówiłam, nie zrobiłam sama z ekoproduktów) i mam nadzieję że mi to pomoże bo zaraz rzygnę :(

    Na eko produkty tez stety niestety trzeba brac poprawke, wiem bo pracuje w spozywce i czasami eko to jest tylko naklejka na opakowaniu ;)

    paznokietek lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))

    Staraczka23, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Chyba coś masz nie tak z mózgiem... A już wiem, chodzi o jego brak. Szkoda ze ty znowu nie poroniłaś głupia pizdo
    Staraczka, Lenka Czy Wy jesteście normalne?!!!! To jest CIAZA po PORONIENIU!!!! Każda z Was przezżyła stratę, a teraz sobie wzajemnie takich rzeczy życzycie? Miałam się nie wtracać, ale czytam i buzię otwieram ze zdziwienia...

    Po pierwsze nikt tu personalnie do nikogo nie pisał, po drugie watek przez chwilę umarł właśnie przez takie teksty i pyskówki! Zrobiło się znów miło, fajnie zaglądać , pisać i czytać co u Was i co chwilę tu wchodzę , ale te teksty znów połowę z nas wystraszą!

    Jak chcecie się kłócić to róbcie to najlepiej na priv , bo ciągle ktoś bierze cos do siebie!To ja powinnam ryczeć w poduszkę jak plamiłam i nie pojechałam początkowo na pogotowie, bo byłam już u 2 lekarzy i któraś z dziewczyn (nie pamiętam która) zarzuciła mi, ze mam gdzieś tą ciążę i mi na niej nie zależy. Uderzyło mnie to cholernie, zwłaszcza, ze jak tylko zaczęłam plamić to oda razu zamiast na egzaminy pojechałam do gina. Ale nie miałam wyrzutów i chamskich tekstów do tej dziewczyny!

    Laski proszę Was ogarnijcie się! I kłótnie to na priv!

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Nigdy tak profesjonalnie nie jezdzilam, choc bardzo bym chciala.
    Tak rekreacyjnie kilka razy mi sie zdarzylo. Mojego meza siostra hoduje konie i chca za kilka lat zalozyc takie ranczo.
    To cos cudownego, tez mkglabym pracowac z konmi, chociaz teraz to juz stara jestem i bojazliwa. A obok domu, blisko spacerkiem mam stadnine, czesto odwiedzam, chodze z psiakami na padok pogapic sie i psiaki skacza po drzewach :-)
    Konie są wspaniałe.

    Ja tez tak amatorsko tylko sobie jezdzilam chociaz bralam udzial w skokach ale to tez amatorsko, konie mam chyba we krwi, dziadek byl ulanem i w rodzinie mialam tez 2 kowali wlasnie takich od koni :) Ostatnio mnie ciagnie w strone polo :) w UK to sporo ludzi ma swoje wlasne konie, taka jakas moda :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))
    Hehe przyjdzie na ciebie kolej :)

    Bree, Aska84 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))

    Ja Ci wyslalam i ja Cie wspieram!!!

    PS kto mi pojdzie po smietane do sklepu? :D

    Aska84 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 902 903 904 905 906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ