X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Jak sraczka Staraczka mi życzy poronienia to chyba mam prawo napisać co o niej myślę... I mam gdzieś co kto sobie pomyśli

    Życzę przyjemnego picia wina i palenia fajek aż do samego porodu

    Właśnie zgasilam , a tobie widocznie zal dupe sciska

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Bree pewnie na allegro sie znajdzie bo u mnie w mieście sa sklepiki z niemieckimi slodyczami i chemią a angielskie to z zabawkami , raz weszlam do takiego to miałam wrażenie ze są to rzeczy z wystawki po naprawach :D
    Bo to nie tylko zabawki ale i jakies rtv agd itp .

    Mi się wydaje ze teraz troche z nudy zaglądam na forum tu czy na wrześniowe a urodze to przestane sie udzielać bo co wam bede pisac o kupkach a tam co by ktoras nie napisala np kolka to "zlotw rady" dostaje , ja info nie bede chciala szukac na forach , mam mamę i ciotki i babki ktore beda wiedzialy w razie co jak reagować

    no u nas co jakis czas jezdza samochody i zbieraja rozne niepotrzebne graty od ludzi po domach to moze pozniej ktos to dalej sprzedaje i tak trafiaja do tych sklepow? czasami ludzie sami przed dom wystawiaja bo nie maja z tym co zrobic, ja w zeszlym roku wywlilam na smieci pralke, lodowke, dwa dzialajace telewizory i kilkumiesieczna szafe bo nie mialam z tym co zrobic a nikt nawet tego za darmo nie chcial...

    Staraczka no to przynajmniej raz na jakis czas zajrzyj jak urodzisz bo bedziemy ciekawe co tam u Ciebie :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia wrote:
    Bree był jeden taki post o jedzeniu, to jakbym czytała o sobie. Chyba, że to nie o mnie a zbieg okoliczności :P. Zresztą w ciąży nie będę się denerwować. Kończę temat. Gratuluję ciąży i już mnie nie ma.

    Nie byl o Tobie, nie mam nawet bladego pojecia co Ty jesz :)

    Masz racje nie ma sie co denerwowac wiec lepiej tu nie zagladac bo tu tylko patologia jest picie, palenie, serki plesniowe i surowy tatar i sex :)

    Fejsbukowa grupa jest zdecydowanie bardziej przyjaznym miejscem dla ciezarnej kobiety :)

    Wszystkiego dobrego, niech Ci sie wiedzie :)

    Staraczka23, Ediii lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie co dzisiaj robicie na obiad, ja mam ruskie pierogi od wczoraj, ale lubie je polewac smietana tylko ze mi braklo i musze isc na miasto zeby kupic a za drzwiami jest zimno :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie przy okazji zajrzenia będę coś pisać a nie jak inne hieny :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Napiszcie co dzisiaj robicie na obiad, ja mam ruskie pierogi od wczoraj, ale lubie je polewac smietana tylko ze mi braklo i musze isc na miasto zeby kupic a za drzwiami jest zimno :D
    U mnie gulasz z wczoraj bo nie chce mi sie gotować codziennie to robie dwudniowe :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu gorrąco...

    Ja już w domku, niestety nie zrobiono mi usg na wyjście, ale mam nadzieję że z maluszkiem wszystko okej. Już nie plamię, tylko po tej lutce mam troche upławy ;/;/ No ale czego się nie robi dla maluszka :) Dwa tygodnie zwolnienia i oszczędzania się :)

    Ediii, Bree lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziuś miał dwa dni temu 4,6 mm crl i pięknie biło mu serduszko :)

    Bree, paznokietek, wiola0912 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mdłości mnie męczą od jakiejś 3 w nocy... Jezu nie mogłam spać przez to... Obrzydliwie się czuję... Teraz sobie zamówiłam pierogi i zupę(tak, zamówiłam, nie zrobiłam sama z ekoproduktów) i mam nadzieję że mi to pomoże bo zaraz rzygnę :(

    Bree lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak profesjonalnie nie jezdzilam, choc bardzo bym chciala.
    Tak rekreacyjnie kilka razy mi sie zdarzylo. Mojego meza siostra hoduje konie i chca za kilka lat zalozyc takie ranczo.
    To cos cudownego, tez mkglabym pracowac z konmi, chociaz teraz to juz stara jestem i bojazliwa. A obok domu, blisko spacerkiem mam stadnine, czesto odwiedzam, chodze z psiakami na padok pogapic sie i psiaki skacza po drzewach :-)
    Konie są wspaniałe.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Ale tu gorrąco...

    Ja już w domku, niestety nie zrobiono mi usg na wyjście, ale mam nadzieję że z maluszkiem wszystko okej. Już nie plamię, tylko po tej lutce mam troche upławy ;/;/ No ale czego się nie robi dla maluszka :) Dwa tygodnie zwolnienia i oszczędzania się :)


    O boze jaka ulga, tak bardzo sie ciesze <3

    pucek lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek <3 jak sie ciesze!
    Najwazniejsze ze z Pucusiem wszystko dobrze i plamienia minęly! Ale oszczedzaj sie.

    Mam wrazenie ze lutka ma wplyw na rzyganko. No w sumie to progesteron, a zanim organizm sie orzyzwyczaja do wyzszego poziomu to podobno tak wariuje.

    Bree, wiola0912 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Dzidziuś miał dwa dni temu 4,6 mm crl i pięknie biło mu serduszko :)
    Super wiadomosc!!! nareszcie jakies pozytywne wiesci :D :D :D gratuluje :)

    no a tu goraco, oj gorrrraco ;) ale niektorzy tak z nudow maja ;)

    Staraczka23, pucek lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek super ze juz wyszlas , lez dużo jak masz krwiaka , kiedy wizyta następna ?
    Lutka czasami wyplywa , wkładki noś :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    A mdłości mnie męczą od jakiejś 3 w nocy... Jezu nie mogłam spać przez to... Obrzydliwie się czuję... Teraz sobie zamówiłam pierogi i zupę(tak, zamówiłam, nie zrobiłam sama z ekoproduktów) i mam nadzieję że mi to pomoże bo zaraz rzygnę :(

    Na eko produkty tez stety niestety trzeba brac poprawke, wiem bo pracuje w spozywce i czasami eko to jest tylko naklejka na opakowaniu ;)

    paznokietek lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))

    Staraczka23, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Chyba coś masz nie tak z mózgiem... A już wiem, chodzi o jego brak. Szkoda ze ty znowu nie poroniłaś głupia pizdo
    Staraczka, Lenka Czy Wy jesteście normalne?!!!! To jest CIAZA po PORONIENIU!!!! Każda z Was przezżyła stratę, a teraz sobie wzajemnie takich rzeczy życzycie? Miałam się nie wtracać, ale czytam i buzię otwieram ze zdziwienia...

    Po pierwsze nikt tu personalnie do nikogo nie pisał, po drugie watek przez chwilę umarł właśnie przez takie teksty i pyskówki! Zrobiło się znów miło, fajnie zaglądać , pisać i czytać co u Was i co chwilę tu wchodzę , ale te teksty znów połowę z nas wystraszą!

    Jak chcecie się kłócić to róbcie to najlepiej na priv , bo ciągle ktoś bierze cos do siebie!To ja powinnam ryczeć w poduszkę jak plamiłam i nie pojechałam początkowo na pogotowie, bo byłam już u 2 lekarzy i któraś z dziewczyn (nie pamiętam która) zarzuciła mi, ze mam gdzieś tą ciążę i mi na niej nie zależy. Uderzyło mnie to cholernie, zwłaszcza, ze jak tylko zaczęłam plamić to oda razu zamiast na egzaminy pojechałam do gina. Ale nie miałam wyrzutów i chamskich tekstów do tej dziewczyny!

    Laski proszę Was ogarnijcie się! I kłótnie to na priv!

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Nigdy tak profesjonalnie nie jezdzilam, choc bardzo bym chciala.
    Tak rekreacyjnie kilka razy mi sie zdarzylo. Mojego meza siostra hoduje konie i chca za kilka lat zalozyc takie ranczo.
    To cos cudownego, tez mkglabym pracowac z konmi, chociaz teraz to juz stara jestem i bojazliwa. A obok domu, blisko spacerkiem mam stadnine, czesto odwiedzam, chodze z psiakami na padok pogapic sie i psiaki skacza po drzewach :-)
    Konie są wspaniałe.

    Ja tez tak amatorsko tylko sobie jezdzilam chociaz bralam udzial w skokach ale to tez amatorsko, konie mam chyba we krwi, dziadek byl ulanem i w rodzinie mialam tez 2 kowali wlasnie takich od koni :) Ostatnio mnie ciagnie w strone polo :) w UK to sporo ludzi ma swoje wlasne konie, taka jakas moda :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))
    Hehe przyjdzie na ciebie kolej :)

    Bree, Aska84 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A pewnie...idźcie wszystkie:( ja jedna jeszcze nie zaciazyam i kto mnie bedzie tutaj wspierać?:))) wirusy miałyście przesyłać a sie nie ulatniać:))

    Ja Ci wyslalam i ja Cie wspieram!!!

    PS kto mi pojdzie po smietane do sklepu? :D

    Aska84 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 902 903 904 905 906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ