X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Bree a co robisz z z zupa ze śmietaną jak Ci zostaje? Chodzi mi to co zrobić, żeby nie zmarnować ;)

    Aska nie mierzy tempki? ;)


    Paznokietku juz nie mierze. Musiałam wyluzować bo oszalalabym od ilości metod które stosowałam. Jak mi tylko spadała temp to zaraz ryczałam:) może zostawmy termometr dla tych kobiet które posiadają do niego odpowiedni dystans:)))

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze, moze bedziesz miala podobnie jak Hiacynta i ja, przestalysmy mierzyc i.... sie udalo :)

    Aska84, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Lenka, można oczywiście że tak.
    Nam chodzi tylko i wyłącznie o zachowanie Anjii która tutaj wpadła nawrzucać Bree i Hiacyncie.
    NIE ROBI SIE TAKICH RZECZY I KONIEC KROPKA.

    No tak bo lepiej jak Bree po cichu i ogólnie nawrzucac na nas! Z jakiej racji ona może a ja nie? Bo jest w ciąży? Takich rzeczy jak Bree również się nie robi! Koniec kropka!

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    I dobrze, moze bedziesz miala podobnie jak Hiacynta i ja, przestalysmy mierzyc i.... sie udalo :)


    Tak sobie myśle ze skoro raz sie udało....to uda sie kolejny. A od wczoraj zmawiam paciorek zeby sie trafiło w tym miesiącu, ponieważ dostałam skierowanie do szpitala na sprawdzenie drożności jajowodów. Podobno uczucie mega nieprzyjemne i dość bolesne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 13:36

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Tak sobie myśle ze skoro raz sie udało....to uda sie kolejny. A od wczoraj zmawiam paciorek zeby sie trafiło w tym miesiącu, ponieważ dostałam skierowanie do szpitala na sprawdzenie drożności jajowodów. Podobno uczucie mega nieprzyjemne i dość bolesne.

    Nie mialam nigdy tego badania, ale przypuszczam ze to przyjemnych nie nalezy... ja juz bylam na etapie bukowania biletu na lot do PL zeby sie konkretnie przebadac u jakiegos lekarza w Polsce bo u nas w UK prywatne badania majatek kosztuja a na takie z kasy nie ma co liczyc, no a tymczasem sie udalo, oby i w Twoim wypadku bylo podobnie :)

    Aska84 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:38

    Bree, tysiaa93, kierzynka lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Tak sobie myśle ze skoro raz sie udało....to uda sie kolejny. A od wczoraj zmawiam paciorek zeby sie trafiło w tym miesiącu, ponieważ dostałam skierowanie do szpitala na sprawdzenie drożności jajowodów. Podobno uczucie mega nieprzyjemne i dość bolesne.

    Ja miałam przy laparoskopii robiona drożność w znieczuleniu ogólnym ale nie wiem czy hsg nie zrobili by w krótkim znieczul ogoln.

    Bree lubi tę wiadomość

  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Staraczka no ja sie telepie jakbym febre miala :D a jak zmierzylam temp. pod pacha to mam tylko 37,2 :)

    Wiola male dzieciaczki to sa takie fajne jesli chodzi o szkole i tak sie ciesza przezywaja kazdy zeszyt i ksiazke czy nowe kredki, jak sie temu przygladam to az sama chcialabym pojsc do szkoly :)

    Lenka jak nie wiesz o co chodzi to zajrzyj na watek majowych mam to sie dowiesz :) To nie my tam piszemy o tysi, anji i matyldzie, za to anja zaczyna a te dwie lajkuja jej wpisy... czy nie wydaje Ci sie to dziecinne? dorosle baby a zamiast zajac sie swoim brzuchem i dzieckiem to sie zajmuja pyskowkami :) Widac niektorzy maja za duzo czasu i za malo obowiazkow :)


    Ale ja ci przypominam że to ty zaczęłaś to wszystko! Pisanie ogólnie to myślisz że jest ok? Myślisz że nie domyslimy się o kogo chodzi? Po cichu pisanie ok ale jawnie to już nie?

    Bree lubi tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz? czy jeszzce cos bo nie chcialabym przerywac twojego monologu anjaaa :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska masz rację. Ja średnio umiałam zachować dystans do termometru. W sumie mierzyła chyba tylko dwa cykle.

    Bree, hiacynta99, Aska84 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie mierzenie spodobalo na poczatku bo myslalam ze jak sie bede starac i przykladac to szybciej zajde, a tu guzik prawda :)

    hiacynta99, paznokietek, Aska84 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:39

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Aska masz rację. Ja średnio umiałam zachować dystans do termometru. W sumie mierzyła chyba tylko dwa cykle.
    Ja tez nie mierzyłam i zdrowsza bylam !!! Czasem lepiej troche odpocząć

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:39

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:42

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończył juz ? Czy ktos ma młotkiem przypieprzyc??

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha :D

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    juz? czy jeszzce cos bo nie chcialabym przerywac twojego monologu anjaaa :)


    Ja w przeciwieństwie do Ciebie wyrzuce publicznie i jawnie moje żale. Widzę intensywnie czytasz, cieszę się że mam fana ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego dnia dziewczyny, ja sie powoli zbieram do pracy :) Do skliknia pozniej ;)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:40

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ