X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:40

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:40

    Bree, hiacynta99, Staraczka23 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83a0f508d13e9303med.png

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 września 2015, 17:40

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaaa wrote:
    Ja w przeciwieństwie do Ciebie wyrzuce publicznie i jawnie moje żale. Widzę intensywnie czytasz, cieszę się że mam fana ;)

    Fanką to jesteś ty bo tylko po to przeczytalas ze 20 stron wstecz zeby wyluskac te cytaty. Ktos ma duzo czasu.
    Zle trafilas. Ja tez go niestety mam.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Żenada. Połóż sie bo ciąża to nie choroba. Co znaczy to zdanie bo za glupia na to jestem?

    Edi to.w sumie moje słowa. Bo na fb stękały wiecznie jak to się zle czują itp

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 21:42

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaaa wrote:
    Co już Cię wysypalo? Zbyt dużo komentujesz jak wyluzujesz to alergia zniknie ;)


    Ooooooo, kurde, załapałas że miałam na myśli ciebie?
    Gratuluję.

    hiacynta99, Bree lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem teraz w ciazy i nie leze i nie zdycham, nie stekam, nie narzekam cieszę się z każdego dnia z fasolka chodzby to miały byc ciężkie dni dla mnie!!

    Bree, Ediii lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Edi to.w sumie moje słowa. Bo na fb stękały wiecznie jak to się zle czują itp
    Ja rozumiem ze to Twoje slowa. Tylko logiki nie widze w tym akurat zdaniu.
    Skoro nie choroba to po co się kłaść.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widze doskonale roznice, chociaz moze juz jestem stara i mam skleroze oraz niedowidze, siedzialam cicho bo myslalam ze jak sie kogos ignoruje to sobie wreszcie pojdzie ale widze ze niedocenialam tu poziomu czyjejs bezczelnosci i chamstwa :P myslalam ze moze lajkami znechece te osobe do pisania tutaj no niestety, mam nadzieje ze administrator forum zrobi z tym porzadek.

    Ediii, Staraczka23 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    A ten post powtórzę, bo powinien być tutaj, na końcu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 21:41

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Ja rozumiem ze to Twoje slowa. Tylko logiki nie widze w tym akurat zdaniu.
    Skoro nie choroba to po co się kłaść.

    Bo niektóre laski jak tylko uslysza o ciazy kładą sie jak by dostał wyrok!! NP siora mojego męża nic jej nie jest a nawet kubka po sobie nie umyje, jej trasa to kibel kuchnia i lóżko. Bez jaj!! :P

    Mi tu nie chodziło o każdy przypadek
    Ps: Dobrze jej napisalas popieram cie w 100%!!!

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ja wchodze na ich grupe, nie ja czytam co pisza i nie ja dyskutuje o tym na jakiejs tajnej grupie na fb, wiec zrozumiec niemoge dlaczego ja jestem caly czas o to posadzana, udzielam sie tylko tutaj i napisalam zaledwie kilka postow na majowkowych mamach, nigdzie ani razu o nikim nie wspomnialam wiec nie kumam tych zarzutow pod moim adresem ze to ja wyciagam i ja wywlekam jakies rzeczy, to nie ja ukrywam sie na tajnej grupie do ktorej nikt nie ma wstepu, nie ja tam przynosze nowiny z OF i belly zeby je z reszta kolezanek przedyskutowywac za czyimis plecami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 14:30

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 4 września 2015, 21:41

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • anjaaa Autorytet
    Postów: 252 672

    Wysłany: 3 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Anjaa napiszę krótko. Spierdalaj żmijo.

    To moje ostatnie słowo w Twoim przedszkolnym przedstawieniu zakompleksiona suko.

    Jestem wręcz wzruszona twoim wywodem :) brawo! Brawo! Twoja wypowiedź była na podobnym poziomie ;)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    Kropeczka * 4 listopada 2014 <3
    Ktosiek * 8 maja 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Wlasnie o to mi chodzi Bree.
    Zniknelam z tej grupy troche pred Toba, ale tutaj na tym wątku byłam cały czas. I niestety nie pamiętam ani jednego Twojego postu, w którym pisałabyś cokolwiek o fb, albo jeździła po tych dziewczynach!!
    Dlatego mnie to tak wkur.wia.
    Bo wpada jedna z ryjem że niby tak bylo. Pokaż gdzie, daj cytat. Cokolwiek. A nie pojazd po wszystkich nas po kolei. Bo co, ja nie moge napisać że jej zachowanie mi sie nie podoba?
    Smuteczek jest taki, ze kilka z nas tam bylo i sie nie udzielalo i wie co tam sie wyprawia. To co tu jest teraz to pikus.
    Awanti z Lenka tez bez sensu, Lenka zaczela glupim stwierdzeniem do Staraczki, ta sie wkur.wila i popłynęła, za bardzo, ale odpowiedz Lenki to jest ....... Nie wiem jak to nazwac.
    Anjaa pluje sie do mnie. Nigdy sie z nia nie sprzeczalam, nigdy po niej nie pojechalam. Wspieralam jak ronila swoja ciaze na kanapie oatrzac na swoje pierwsze dziecko.
    A to co tu zachodzi to tylko reakcja na ich przybycie i awantury.

    Edii;
    Widzę ze szkoda naszych postów!!!,za tępa jest żeby zrozumiała co kolwiek!!! Taka jej natura lubi siać ZLO !!! I ludzi zarażać tym ...

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaaa wrote:
    Jestem wręcz wzruszona twoim wywodem :) brawo! Brawo! Twoja wypowiedź była na podobnym poziomie ;)

    Na nic innego wspólnie nie wpadłyście?
    Teraz będziemy się obrażać na zmianę?

    Bree, hiacynta99, Staraczka23 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Wlasnie o to mi chodzi Bree.
    Zniknelam z tej grupy troche pred Toba, ale tutaj na tym wątku byłam cały czas. I niestety nie pamiętam ani jednego Twojego postu, w którym pisałabyś cokolwiek o fb, albo jeździła po tych dziewczynach!!
    Dlatego mnie to tak wkur.wia.
    Bo wpada jedna z ryjem że niby tak bylo. Pokaż gdzie, daj cytat. Cokolwiek. A nie pojazd po wszystkich nas po kolei. Bo co, ja nie moge napisać że jej zachowanie mi sie nie podoba?
    Smuteczek jest taki, ze kilka z nas tam bylo i sie nie udzielalo i wie co tam sie wyprawia. To co tu jest teraz to pikus.
    Awanti z Lenka tez bez sensu, Lenka zaczela glupim stwierdzeniem do Staraczki, ta sie wkur.wila i popłynęła, za bardzo, ale odpowiedz Lenki to jest ....... Nie wiem jak to nazwac.
    Anjaa pluje sie do mnie. Nigdy sie z nia nie sprzeczalam, nigdy po niej nie pojechalam. Wspieralam jak ronila swoja ciaze na kanapie oatrzac na swoje pierwsze dziecko.
    A to co tu zachodzi to tylko reakcja na ich przybycie i awantury.

    Ja z tamtej grupy sama nie odeszlam chociaz zle sie dzialo i wiele rzeczy mi sie nie podobalo ale razu pewniego opowiedzialam tam o tym glosno co mi sie nie podoba i mnie wyrzucily - dlatego jestem tutaj. nigdy w zadne konflikty staralam sie nie mieszac bo nie jest mi to absolutnie do szczescia i zdrowia potrzebne, Ania jak ronila i byla w szpitalu to tak samo pocieszalam ja i podziwialam ze tak dobrze sie trzyma, wspolczulam straty a po wszystkim staralam sie pocieszyc, a ona teraz z ryjem do mnie zarzuca mi rzeczy ktorych nigdy nie zrobilam i ma jeszcze czelnosc pisac ze karma sie wraca. Glowe mam jedna a daje ja sobie uciac ze nie kto inny a ona z kilkoma kolezankami mialaby pewnie niemala satysfakcje gdybysmy mialy jakies problemy w ciazy, bo juz zdazylam poznac jakimi osobami one sa, pewnie gdybym niedaj boze poronila to one by mialy powod do swietowania i tego w duszy mi zycza. Ja nie wiem jak podlym czlowiekiem trzeba byc zeby z czyjej ciazy robic karte przetargowa, i pozostaje mi tylko wspolczuc takim osobom i ich bliskim ze zyja z osoba wyzuta z jakiejkolwiek empatii...

    Tobie Ediii dostalo sie przy okazji bo ich nie poparlas w tym linczu na nas, wiec automatycznie stajesz w opozycji do nich... Jak osoby z takim mysleniem beda w stanie wychowac dzieci ? nie wiem.... i chyba nie chce wiedziec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 14:48

    Ediii lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree z każdym Twoim postem jestem coraz bardziej zdumiona albo Twoją tępotą albo doskonałym manipulatorstwem.
    To co miałam Ci do powiedzenia to Ci powiedziałam na grupie ale widzę, że dalej nie możesz przeboleć pewnych rzeczy.
    Jak na kobietę w wieku 42 lat to jak się teraz zachowujesz jest jedną wielką komedią.
    Zarzucasz nam brak klasy?
    To może powiesz nam gdzie podziała się Twoja kiedy znawyzywałaś nas najpierw na grupie, potem tutaj robiąc sobie wielki come back a jednoczenie siedziałaś dalej w naszej grupie?
    Po tym wszystkim co między nami padło?
    Po tym jak kilka dziewczyn pytało a nawet prosiło abyś z klasą odeszła?
    Chciałaś dalej u nas siedzieć by mieć się z czego nabijać na swojej grupie?
    Jesteś jedną, wielką, żałosną kupą nieszczęścia....
    Już od dłuższego czasu próbowałaś nas sprowokować i w końcu postanowiłyśmy zrobić Ci tę przyjemność.
    Żal mi tylko reszty nieświadomych dziewczyn które muszą czytać te wszystkie wywody ale może i dobrze się stało.
    Wszystko co tutaj piszesz Bree trzeba brać przez grube sito bo nijak Twoje słowa ię mają do rzeczywistości.
    Piszesz, że taka fe ta nasza grupa, że wcale nie chciałaś do niej dołączać a zapomniałaś już jak na Twoje życzenie zakładałyśmy drugą grupę bo w tej pierwszej nie chciałaś koleżanki swojej córki?
    Bo jak to ujęłaś - nie chcesz by zaglądała Ci do łóżka?
    Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem szczera i potrafię powiedzieć komuś co myślę prosto w oczy.
    Ty za to jesteś zakłamaną i fałszywą kobieciną.

    A Ciebie staraczko podziwiam za odwagę. Sama jeszcze nie urodziłaś, nie tulisz swojego maleństwa a innej kobiecie życzysz poronienia.
    Większym dnem już nie będziesz....

    tysiaa93, Bree, kierzynka, matylda08 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
‹‹ 905 906 907 908 909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ