X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 3 września 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę wiedzieć wszystkiego najlepiej i na całe szczęście nie wiem, nie jest mi to do niczego potrzebne ;)

    Napisałam co miałam napisać i mogę sobie stąd iść :)

    Papa, zdrowej ciąży życzę WSZYSTKIM bez wyjątku, żeby nie było :) :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Edii skoro tak bardzo Cię to ciekawi to wróć się prosze do czasu wielkiego powrotu Bree.
    Dlaczego ja mam to robić za Ciebie?

    Myślisz, że to wszystko wysałyśmy sobie z palca?
    Nawet staraczka wtedy zwróciła Bree uwagę by juz skończyła temat grupy fb bo to nikogo tutaj nie interesuje.
    Do tego dochodzi mnóstwo insynuacji między jej postami ale tego akurat nie masz prawa widzieć bo to Cie osobiście nie dotyczy.
    Poza tym zerknij na jej pierwszy post w majówkach.
    Oczywiście musiała paść wzmianka o grupie na fb jakby to tam w ogóle kogoś interesowało.
    Dla mnie to jest chore

    Ok, rozumiem i faktycznie napisała że została wyrzucona z fb. Tylko wiesz Monkey, ja jako osoba patrząca na to jednak spoza konfliktu nie widze w tym prowokacji. Bo i Ty i Ania napisalyscie ze juz nie mozecie zniesc tego jak Bree o Was pisze.
    Przeciez doskonale wiemy ze czytacie forum kazdego dnia, tak jak ja, no jest to dla mnie normalne.
    Ale nie potrafie zrozumiec tego linczu, przyjdzmy wszystkie razem i zrobimy zadyme- tak to odbieraja osoby postronne.
    Ja też popłynęłam dzisiaj w tym konflikcie jak głupia, a wątek był stworzony w zupełnie innym celu.
    I akurat teraz kiedy zdąrzyłyśmy napisać ze troche sie pozbieral i podniósł zaczelo sie od nowa.
    Ja tez bylam ciekawa co u Ciebie Monkey i u Tysi, tak jak Paznokietek. Ciekawi mnie tez co u Toxey i innych osob ktore pamietam czasami tylko z nickow.
    Po to jest ten wątek.

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weszłam tu i się załamałam...
    Staraczka... czy Ty kobieto jesteś normalna???? Jak możesz tak pisać do dziewczyny, która raz juz poroniła??? Do tego na wątku "Ciąża po poronieniu"? Sama przeszłaś poronienie i piszesz w taki sposób? To wszystko świadczy tylko i wyłącznie o TOBIE. Jesteś w ciąży, jeszcze nie urodziłaś i to wcale nie znaczy że będzie zajebiście dobrze albo źle, nie wiesz co może sie jeszcze wydarzyć i życzysz komuś innemu poronienia.

    Lenka odpowiedziała jak odpowiedziała... ja też bym tak napisała gdyby ktos walnął mi takie zdanie jak Staraczka Lence..
    Ciekawa jestem czy reszta dziewczyn słysząc takie zdanie, czy czytając, jakby nie było o sobie, czy każda byłaby taaaka spokojna...
    Ja w każdym razie gdybym miała Staraczke obok to bym jej przywaliła w łep jakimś garem... sorrry ale tak sie nie robi.

    Lenka87, tysiaa93, Monkey, anjaaa, matylda08 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Tak sie sklada ze mam pojecie co sie u niej dzieje ale domniemam ze Ty wiesz wszystko najlepiej jak i reszta Twoich kolezanek z grupy :)

    Co do papa to miejcie pretyensje same do siebie, trzeba mnie bylo wczesniej wyrzucic skoro tak bardzo wam przeszkadzalam, potrafilyscie wyrzucic inne dziewczynt to trzeba bylo tak samo postapic ze mna, nie rozumiem skad te skrupuly, ale skoro i tak definitywnie sie rozstalysmy to ja mam propozycje, nie zasmiecajcie tematu tutaj swoimi zalami bo to jes watek o poronieniu a nie o tym co sie dzialo kilka miesiecy temu, miejcie szacunek jak nie do nas to do tych dziewczyn nowych co tu doszly w miedzyczasie, o one o tym co siedzialo nie maja pojecia a i przypuszcam ze nie chca o tym czytac....

    BREEE, SORRY ALE TY NA SERIO NOTORYCZNIE WSPOMINASZ O GRUPIE FB I O FAKCIE WYRZUCENIA, TAK JAKBYŚ NIE MOGŁA TEGO PRZEBOLEĆ.
    Ja się z Wami nie kłóciłam bo kurde dobrze mi sie z Wami gadało, ale anjaaa ma rację..

    Lenka87, monika_89, paznokietek, anjaaa, matylda08 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Kazdy moze pisac co chce, tylko niektorzy z tego nie korzystaja bo sa cokolwiek obyci towarzysko :)... a to nie Ona tylko Ty stawiasz slowo pi*zda i Bog obok siebie... dlatego zwrocilam na to uwage :)
    Bree ciekawe jakbyś Ty zareagowała na takie zdanie w Twoim kierunku..

    Lenka87, anjaaa, matylda08 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    BREEE, SORRY ALE TY NA SERIO NOTORYCZNIE WSPOMINASZ O GRUPIE FB I O FAKCIE WYRZUCENIA, TAK JAKBYŚ NIE MOGŁA TEGO PRZEBOLEĆ.
    Ja się z Wami nie kłóciłam bo kurde dobrze mi sie z Wami gadało, ale anjaaa ma rację..

    caps lock chyba chyba Ci sie wlaczyl :) chyba ze jestem taka stara ze juz drukowanymi do mnie piszesz :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie bylam spokojna jak usłyszałam ze po huj sie staram !!!!!! Przykro mi bylo i od początku mnie nienawidziła tylko udawała ze jest ok.

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Bree ciekawe jakbyś Ty zareagowała na takie zdanie w Twoim kierunku..

    gdybym byla bogiem to byloby mi przykro ze ktos pisze boze pomoz a wczesniej wyzywal kogos od pi*zd :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Paznokietku bardzo dobrze :)
    na szczęście czas teraz jakby trochę przyśpieszył i juz się tak to nie ciągnie jak flaki z olejem.
    A Wy jak?
    Rośniecie?
    Płeć już znasz? :)
    Tysia, Monkey ciesze się, że u Was wszystko ok. Ja niestety nie poznałam jeszcze płci :/ wizytę mam za 3 tygodnie i mam nadzieje, ze wtedy w końcu się dowiem! ;) mi czas tez przyspieszył, a przyspieszy jeszcze bardziej, bo będę pisała prace mgr i terminy będą gonił na oddanie różnych części pracy. Monkey a Ty znasz plec?

    Monkey, Aska84 lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Ok, rozumiem i faktycznie napisała że została wyrzucona z fb. Tylko wiesz Monkey, ja jako osoba patrząca na to jednak spoza konfliktu nie widze w tym prowokacji. Bo i Ty i Ania napisalyscie ze juz nie mozecie zniesc tego jak Bree o Was pisze.
    Przeciez doskonale wiemy ze czytacie forum kazdego dnia, tak jak ja, no jest to dla mnie normalne.
    Ale nie potrafie zrozumiec tego linczu, przyjdzmy wszystkie razem i zrobimy zadyme- tak to odbieraja osoby postronne.
    Ja też popłynęłam dzisiaj w tym konflikcie jak głupia, a wątek był stworzony w zupełnie innym celu.
    I akurat teraz kiedy zdąrzyłyśmy napisać ze troche sie pozbieral i podniósł zaczelo sie od nowa.
    Ja tez bylam ciekawa co u Ciebie Monkey i u Tysi, tak jak Paznokietek. Ciekawi mnie tez co u Toxey i innych osob ktore pamietam czasami tylko z nickow.
    Po to jest ten wątek.

    Edii wierz mi, że to, ze tu dzisiaj przyszłyśmy i zrobiłyśmy ten "lincz" nie sprawia nam dzikiej satysfakcji.
    Po protu po pewnym czasie jak czytasz te wszystkie żale i insynuacje to coś w Tobie pęka....

    anjaaa, matylda08 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Anjaa napiszę krótko. Spierdalaj żmijo.

    To moje ostatnie słowo w Twoim przedszkolnym przedstawieniu zakompleksiona suko.
    Ediii zastanów się co piszesz...

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Edii wierz mi, że to, ze tu dzisiaj przyszłyśmy i zrobiłyśmy ten "lincz" nie sprawia nam dzikiej satysfakcji.
    Po protu po pewnym czasie jak czytasz te wszystkie żale i insynuacje to coś w Tobie pęka....

    Pokaz mi chodź jeden moj post o was ostatnio no gdzie ?? Ja mam swoje życie i swoje problemy nie jesteście kłębkiem świata !!!!

    Bree lubi tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Tysia, Monkey ciesze się, że u Was wszystko ok. Ja niestety nie poznałam jeszcze płci :/ wizytę mam za 3 tygodnie i mam nadzieje, ze wtedy w końcu się dowiem! ;) mi czas tez przyspieszył, a przyspieszy jeszcze bardziej, bo będę pisała prace mgr i terminy będą gonił na oddanie różnych części pracy. Monkey a Ty znasz plec?
    Tak :) Płeć poznałam w 12 tygodniu na prenatalnych a na ostaniej wizycie ją potwierdzono.
    Będzie synek :)

    Trzy tygodnie to całkiem sporo, ja też mam dopiero 20-ego...
    Oby to jakoś leciało :)

    matylda08 lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Edi to.w sumie moje słowa. Bo na fb stękały wiecznie jak to się zle czują itp
    kurde Hiacynta! akurat mówiły to dziewczyny które MUSIAŁY o siebie zadbać i wiecej odpoczywać! To zalecenia lekarza, bo może zapominasz ale wiele z nich miały krwawienia, plamienia i inne rzeczy przez które nie będą zapierdzielać jak motorki bo ciąża to nie choroba... owszem ciąża to nie choroba ale zdrowa ciąża... ZDROWA!

    anjaaa, Monkey, matylda08 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We mnie tez cos peka jak slysze ze po tym jak juz mnie wywalilyscie z tej grupy to nadal jestem temtem waszych dyskusji ktore sie tam odbywaja, ja i moja ciaza w ktora nie wierzycie bo jak to moze byc ze Hiacynta i ja zaszlysmy jednoczesnie i w Waszych chorych glowach rodza sie pomysly ze te ciaze sa zmyslone zeby wam na zlosc zrobic.... jak trzeba miec zryty beret zeby wymyslic tak niedorzeczna historie???? :D

    ja narazie sobie robie przerwe w forum bo szkoda mi czasu na te brednie.... jak sie tu unormuje i skoncza sie te podiazdowe wojny to wroce :)

    Narazie wszystkim pa <3

    hiacynta99, Staraczka23 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czyta te niektóre teksty to człowiek zastanawia się czy to piszą dorosłe kobiety po przejściach czy dzieci z gimnazjum... przestańcie juz sobie wszystko zarzucać i zacznijmy normalnie pisać, bo tempo pyskowek jest szybsze niż tempo normalnych postów. .. samymi Pyskowkami dojdziemy do 1000 strony!

    Bree, hiacynta99, Aska84, wiola0912 lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Edii wierz mi, że to, ze tu dzisiaj przyszłyśmy i zrobiłyśmy ten "lincz" nie sprawia nam dzikiej satysfakcji.
    Po protu po pewnym czasie jak czytasz te wszystkie żale i insynuacje to coś w Tobie pęka....

    Wierzę Ci, bo mnie dzisiaj też właśnie po pewnym czasie czytania tych różnych postów między Wami coś pękło.

    Dlatego jeszcze raz zachęcam do zamknięcia tej dyskusji i połknięcia naszego jadu.
    Może zaczniemy od nowa?
    Zapomnimy o fb, kłótniach i bedziemy wspierac nowe dziewczyny ktore ciagle niestety dochodza do tego wątku?
    Jestem tylko za tym.

    paznokietek, Bree, hiacynta99, Lenka87 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ja z tamtej grupy sama nie odeszlam chociaz zle sie dzialo i wiele rzeczy mi sie nie podobalo ale razu pewniego opowiedzialam tam o tym glosno co mi sie nie podoba i mnie wyrzucily - dlatego jestem tutaj. nigdy w zadne konflikty staralam sie nie mieszac bo nie jest mi to absolutnie do szczescia i zdrowia potrzebne, Ania jak ronila i byla w szpitalu to tak samo pocieszalam ja i podziwialam ze tak dobrze sie trzyma, wspolczulam straty a po wszystkim staralam sie pocieszyc, a ona teraz z ryjem do mnie zarzuca mi rzeczy ktorych nigdy nie zrobilam i ma jeszcze czelnosc pisac ze karma sie wraca. Glowe mam jedna a daje ja sobie uciac ze nie kto inny a ona z kilkoma kolezankami mialaby pewnie niemala satysfakcje gdybysmy mialy jakies problemy w ciazy, bo juz zdazylam poznac jakimi osobami one sa, pewnie gdybym niedaj boze poronila to one by mialy powod do swietowania i tego w duszy mi zycza. Ja nie wiem jak podlym czlowiekiem trzeba byc zeby z czyjej ciazy robic karte przetargowa, i pozostaje mi tylko wspolczuc takim osobom i ich bliskim ze zyja z osoba wyzuta z jakiejkolwiek empatii...

    Tobie Ediii dostalo sie przy okazji bo ich nie poparlas w tym linczu na nas, wiec automatycznie stajesz w opozycji do nich... Jak osoby z takim mysleniem beda w stanie wychowac dzieci ? nie wiem.... i chyba nie chce wiedziec...

    BREE KŁÓTNIA ZACZĘŁA SIE O TO ŻE DO CIEBIE NIE NAISAŁY ŻEBYS SIĘ ZŁOZYŁA NA KWIATY.. NO I WTEDY SIE ZACZĘŁO BO ZACZĘŁAŚ PISAĆ JAKA TA GRUPA JEST ZŁAAAA.

    Bree, anjaaa, matylda08 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Tak :) Płeć poznałam w 12 tygodniu na prenatalnych a na ostaniej wizycie ją potwierdzono.
    Będzie synek :)

    Trzy tygodnie to całkiem sporo, ja też mam dopiero 20-ego...
    Oby to jakoś leciało :)
    monkey gratuluję synka ;) sporo chłopców się teraz urodzi. Ja tez mam nadzieje, ze zleci do 20 tego bo wszyscy wkoło znają plec swoich dzieci tylko nie ja!:/ buuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Tak :) Płeć poznałam w 12 tygodniu na prenatalnych a na ostaniej wizycie ją potwierdzono.
    Będzie synek :)

    Trzy tygodnie to całkiem sporo, ja też mam dopiero 20-ego...
    Oby to jakoś leciało :)
    monkey gratuluję synka ;) sporo chłopców się teraz urodzi. Ja tez mam nadzieje, ze zleci do 20 tego bo wszyscy wkoło znają plec swoich dzieci tylko nie ja!:/ buuu

    Monkey lubi tę wiadomość

‹‹ 907 908 909 910 911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ