X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynko.
    Jedna sprawa.

    Lena napisała " głupia pizdo" nie somentowałaś tego a wrecz usprawiedliwialas, ze to reakcja.
    Ja napisałam "spierdalaj żmijo i suko" a kazalas mi sie zastanowic co pisze.
    Masz racje, przesadzilam i mam nadzieje ze widac to w kolejnych moich postach.

    A teraz przedstawie wam watek poronienia

    Lena straszy Staraczke, uwazaj bo urodzisz.
    Staraczka straszy Lene, uwazaj bo poronisz
    Odpowiedz Leny " szkoda ze to ty nie poronilas tej ciazy"

    I apropo Tysi postu powyzej, uwazam ze slowa Leny dokladnie tak brzmialy. Szkoda ze nie poronilas, bo powinnas. Wiec dla mnie padly takie słowa.

    Kierzynko Ty akurat zawsze bylas w tym watku i na fb, nie przypominam sobie zebys kiedykolwiek napisala zlego, wiec nie chce sie z Toba kłócić, ale w czym anjaa miała dziś rację. W tym ze wpadla tu zrobic awanture i jeszcze na inny watek, majowki?
    Teraz napisalas cos o jakiejs akcji z kwiatami, nikt spoza fb nie wie o co chodzi.
    Czyli to jest sprzeczka z fb, to niech tam wróci. Bo dlaczego ja mam w niej uczestniczyć a musze, bo lubie ten watek.

    Skoro cisnienie juz zeszlo, to czy mozemy serio zapomniec o tych sprzeczkach i nie cytowac i nie powracac do fb?

    hiacynta99, Bree lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję rozejm , pisanie z dystansem i tyle .
    A nie wywlekanie tego co było , czytałam co pisalyscie az kilka stron przepychanek slownych , podzielone jestesmy na jakies dwie grupy i same widzicie co sie dzieje .
    Jak nie rozejm to wroccie na fb albo na belly do swoich wątków ciazowych i tyle .

    Wyobraźcie sobie teraz jak ten wątek wygląda w oczach dziewczyn które są po stracie , widzą aktywność wchodzą czytają i nie mają komu sie wygadać bo tu wiecznie COŚ .

    Nie powiem że jestem jakas święta bo też źle pisałam ale po prostu niektóre z was prowokowaly do tego .

    Zdecydujcie co robimy i dajcie znać , później zerkne czy nadal chcecie pluć jadem .
    Jak dla mnie to za długo ta "wojna" trwa

    Ediii, hiacynta99, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Ty mi nie mów co ja mam robić! ;)
    A to jak cue to bawi i czerpiesz z tego przyjemność to rob tak dalej :P

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Trzymasz z fałszywkami lepiej nie pisz do mnie nic!!! ok? będę zdrowsza zrobiłyście mi ładną stype bo co napisałam cos nie tak że wam się nie spodobało ??? wystarczy tego !!! która następna odeszła ?? hmm a jutro kto będzie kolejny ??
    PROSZĘ HIACYNTA... nie napisałaś o którą osobę Ci chodzi konkretnie tylko wyszło że cała grupa "bo jak ktoś jest w grupie to trzyma z fałszywkami"..

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 3 września 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii ja nikogo nie straszyłam tylko zażartowałam. Nie wiesz co miałam na myśli.Z resztą wybacz, ale to chyba nie dotyczyło ciebie

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edii mi sie tu zawsze dobrze pisało ale jak widzę niesprawiedliwe osądy to niestety ale muszę napisać.. TYLE

    Ja juz kończę i nie zamierzam sie tu dalej kłócic bo to i tak sensu nie ma.

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widac lubicie robic zadyme te typy tak maja . A co nie fałszywe to jest. Jestem z wami jest ok a jak tylko poszłam.oo taka owaka jestem szkoda powtarzać słów jakie padły na mnie !!! Czy to jest normalne zachowanie ile wy macie lat?? 10 ?? Odrazu trzeba bylo napisać ze jestem głupi Cipa i bym nie siedziala tam gdzie mnie nie chca !; a nie udawać mile i troskliwe

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, czyli wszystkie zgodnie zamykamy temat kłótni, ok?

    hiacynta99, Bree lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Dobrze, czyli wszystkie zgodnie zamykamy temat kłótni, ok?
    Jak do mnie to tak bo dość nerwów zjadłam przez ta grupę ! Dowidzenia

    Bree lubi tę wiadomość

  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 3 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było by tematu gdyby nie Bree i Hiacynta ciągle wspominające o grupie fb. Teraz też nie omieszkała i dodała swoje trzy grosze o grupie.
    Hiacynta "Jak do mnie to tak bo dość nerwów zjadłam przez ta grupę ! Dowidzenia".
    Ile można dziś miarka się przelała. Też tu swego czasu wchodziłam i dodawałam otuchy innym dziewczynom. Ale nic miłego wchodzić i czytać o sobie złe rzeczy i grupie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 16:12

    matylda08 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta Ty nie potrafisz prowadzić dialogu i mało co rozumiesz.
    Myślę, że na tym powinnaś zaprzestać i cieszyć się teraz swoim stanem i swoją fasolką.
    Ja na dzień dzisiejszy kończę dyskusję ale piszę otwarcie, że tego wątku nie mam zamiaru opuszczać i jeśli kiedykolwiek znowu poczuję, że ktos po mnie sobie dla zabawy jeździ to nie popuszczę :)

    Micia, kierzynka, matylda08 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 3 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Widac lubicie robic zadyme te typy tak maja . A co nie fałszywe to jest. Jestem z wami jest ok a jak tylko poszłam.oo taka owaka jestem szkoda powtarzać słów jakie padły na mnie !!! Czy to jest normalne zachowanie ile wy macie lat?? 10 ?? Odrazu trzeba bylo napisać ze jestem głupi Cipa i bym nie siedziala tam gdzie mnie nie chca !; a nie udawać mile i troskliwe
    Szczerze się ucieszyłam z twojej ciąży ale niestety nie zdążyłam ci pogratulować. Jedyne co pomyślałam po twoim odejściu z grupy to że może dobrze ci zrobi odpoczynek od wszystkiego. Nie rozumiem dlaczego piszesz o całej grupie skoro ja nigdy złego słowa na ciebie nie powiedziałam. Dlatego właśnie wychodzą takie akcje jak dzisiaj...

    kierzynka, matylda08 lubią tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Szczerze się ucieszyłam z twojej ciąży ale niestety nie zdążyłam ci pogratulować. Jedyne co pomyślałam po twoim odejściu z grupy to że może dobrze ci zrobi odpoczynek od wszystkiego. Nie rozumiem dlaczego piszesz o całej grupie skoro ja nigdy złego słowa na ciebie nie powiedziałam. Dlatego właśnie wychodzą takie akcje jak dzisiaj...

    Ja do Ciebie nic nie miałam i nic nie mam !!! Tal ze wiedz o tym:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Hiacynta Ty nie potrafisz prowadzić dialogu i mało co rozumiesz.
    Myślę, że na tym powinnaś zaprzestać i cieszyć się teraz swoim stanem i swoją fasolką.
    Ja na dzień dzisiejszy kończę dyskusję ale piszę otwarcie, że tego wątku nie mam zamiaru opuszczać i jeśli kiedykolwiek znowu poczuję, że ktos po mnie sobie dla zabawy jeździ to nie popuszczę :)

    To co twierdzisz ze jestem jakas nie teges?? Oj dzieki bo nikt mi tego Nigdy nie napisał!!! Jestes poprostu wyrocznia wszystko wiesz najlepiej!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam napisac ze dostalam wkoncu @ po zabiegu wracam wlasnie z kliniki i poki co jest super pozytywnie... ale wpadne jak sie teoche rozluzni bo narazie widze ze geste powietrze a ja nie wiem i nie chce wiedziec nawet o co chodzi...

    Lenka87, Staraczka23, pucek, Aska84, Bree lubią tę wiadomość

  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 3 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A ja chcialam napisac ze dostalam wkoncu @ po zabiegu wracam wlasnie z kliniki i poki co jest super pozytywnie... ale wpadne jak sie teoche rozluzni bo narazie widze ze geste powietrze a ja nie wiem i nie chce wiedziec nawet o co chodzi...
    To super że wszystko w porządku :-) Kiedy wracacie do starań?

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    To super że wszystko w porządku :-) Kiedy wracacie do starań?
    Jesli badania ze spuszczonej mi dzis krwi wyjda dobrze i nie zadzwonia jutro ze zmiana planow to od soboty zaczynam robic zastrzyki :-D

    Lenka87, pucek, Bree lubią tę wiadomość

  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 3 września 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Jesli badania ze spuszczonej mi dzis krwi wyjda dobrze i nie zadzwonia jutro ze zmiana planow to od soboty zaczynam robic zastrzyki :-D
    To super :-D

    roxa lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, to trzymamy kciuki!

    Bree, roxa lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa min. zaglądam tu dla Ciebie <3
    Ogromne kciuki dla Ciebie!!!

    roxa lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
‹‹ 909 910 911 912 913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ