X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A ja chcialam napisac ze dostalam wkoncu @ po zabiegu wracam wlasnie z kliniki i poki co jest super pozytywnie... ale wpadne jak sie teoche rozluzni bo narazie widze ze geste powietrze a ja nie wiem i nie chce wiedziec nawet o co chodzi...
    Będzie dobrze , twoja imienniczka zaczęła terror jak czytałam twoj wpis :)

    Bree, roxa lubią tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 3 września 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Jesli badania ze spuszczonej mi dzis krwi wyjda dobrze i nie zadzwonia jutro ze zmiana planow to od soboty zaczynam robic zastrzyki :-D
    Aaaaale super ::D:D:D:D

    Bree, roxa lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Hiacynta, ja to wiem. Że nie ma sensu. Ale ona powinna wiedzieć że mam racje i dlatego tak reaguję.

    Nieważne, teraz już wiadomo że od czasu do czasu ktoś wpadnie zrobić zamieszanie.

    Aśka ja pytałam kiedy Ty testujesz;-)


    Ja pierdziele...musiałam sie przebić przez tyle stron aby odczytac Twoja wiadomość Ediii:))) a poszłam tylko na zakupy:) ja testuje 15.09 we wtoreczek, chyba że nie usiedzę na dupencji i kupie test juz jutro:)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 17:43

    hiacynta99, Ediii, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Ja mu to samo powtarzam, ale baran nie chce mnie słuchać :-P
    Jak lekarz nic nie widział to może będzie dziewczynka :-)
    Tez żyje taka nadzieja hihi ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja pierdziele...musiałam sie przebić przez tyle stron aby odczytac Twoja wiadomość Ediii:))) a poszłam tylko na zakupy:) ja testuje 15.09 we wtoreczek, chyba że nie usiedzę na dupencji i kupie test juz jutro:)))

    Trzymam kciuki za pozytywny test <3

    Aska84, Bree lubią tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 3 września 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałam się nie wtrącać.

    tak, przekazujemy sobie info, żeby tu wjechać. Sporo z nas czyta wątek, żeby wiedzieć co u innych, ja zaglądam dla paznokietka (cieszę się, że u Ciebie wszystko ok)

    Starczko jak zwykle pokazałaś się z tragicznej strony, od dawna jesteś mi obojętna, ale... KOLEJNEJ osobie życzysz poronienia! Jak tak można?! Pamiętasz, jak zaczęłam plamić na początku a Ciebie to bardzo bawiło? Nie wiem, tak Cie to cieszy że ktoś może stracić ciążę?!

    Hiacynta wiesz dlaczego Ania na Ciebie wsadziła? Przypomnij sobie tekst ze ciąża to nie choroba a my pouciekałyśmy na l4, i proszę. Ty na l4. Ja nie miałam wyboru, MUSIAŁAM leżeć, ale nieeee Ty wiesz lepiej.
    Chciałam to załatwić z Tobą dawno temu prywatnie ale nie dałaś mi szansy.

    Bree serio, daj spokój, że wszystkie mają dupy obsmarowane, już Ci to pisałam PW. Nikt nic nie pisał ani o Toxey że odeszła ani o Edi. Przynajmniej ja nic takiego nie pamiętam.


    Nie dziwię się, że dziewczyny się odezwały bo też zauważyłam sporo aluzji co do grupy. Osoby zainteresowane doskonale wiedzą, że o nich mowa. Dla mnie specjalna prowokacja.
    Same wyciaganie staroci i po co?

    kierzynka, matylda08 lubią tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa ciesze się, że pozytywnie wszystko idzie.
    Aska trzymam kciuki za testowanie ;)

    Aska84, Bree, roxa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika a myślałam o Tobie ;) co u ciebie? Jak się czujecie?:*

    Ja trochę nie kumam podziału na dwie grupy tutaj, bo ja szczerze mówiąc do żadnej z grup nie należę i nie kumam która dziewczyna należy do której grupy :p Szanuje wszystkie dziewczyny tutaj ;)

    Aska84, kierzynka, Bree, matylda08 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika czy to zdjęcie Twojego maleństwa? ;) super :*** który to już u ciebie tydzień?

    Monkey lubi tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 3 września 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mój maluszek na zdjeciu, też jeszcze nie znam płci. Jestem tydzień do tyłu za Tobą ;)

    Monkey, matylda08, wiola0912 lubią tę wiadomość

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 3 września 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietek pokaż swojego szkraba i brzuszek :)

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz nie ma mnie w domu i pisze z telefonu ;) jak będę w domu to pokaże ;) a Wy laski pochwalcie się brzuszkami; )

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 3 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja pierdziele...musiałam sie przebić przez tyle stron aby odczytac Twoja wiadomość Ediii:))) a poszłam tylko na zakupy:) ja testuje 15.09 we wtoreczek, chyba że nie usiedzę na dupencji i kupie test juz jutro:)))

    Hehe, testuj blisko @ żeby się niepotrzebnie nie smucić jak negatyw wyjdzie bo za wczesnie zrobiony.
    Ja tak mialam, jednego dnia negatyw i smuteczek a za dwa dni pozytyw. A w sumie po co sie stresowac.
    Ale z drugiej strony zawsze napalona na to testowanie bylam i nie moglam usiedziec na dupencji jak mówisz.
    Czuje ze bedzie dobrze, bo wiele z nas jak troszke wyluzowalo to byly fasole :-)
    Tego Ci życzę i wyglądam wieści od Ciebie.

    Już niedługo się dowiecie dziewczyny, też jestem ciekawa bo obserwuję jakiś wysyp chłopaków ostatnio.

    Aska84, Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wierzycie w te zabobony czy też stare gadania to zrobcie test z sodą , ja robiłam i się sprawdziło

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 września 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 testuj w terminie @ bo wtedy najlepiej a w ogóle to już byłoby super gdybyś wytrzymała dwa dni po terminie ale wiem że to nie zawsze możliwe heh :) życzę dwóch kresek :)

    Aska84, matylda08, Ediii lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz po pracy :) od sniadania nic nie jadlam bo na nic nie mialam ochoty, teraz wmusze w siebie jaka bułe bo nie moze byc tak ze nic nie jem, ale jakos wszystko mi rosnie, i w dodatku ten przeszywajacy ziąb :P Kupilam ser na sernik amerykanski ale chyba zostawie sobie pieczenie na jutro bo teraz juz nie mam sily a jeszcze do stajni jade osiolki nakarmic :)

    hiacynta99, Ediii lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 3 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia trzymam kcikuki za Twoj test :)

    hiacynta99, Aska84 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Hehe, testuj blisko @ żeby się niepotrzebnie nie smucić jak negatyw wyjdzie bo za wczesnie zrobiony.
    Ja tak mialam, jednego dnia negatyw i smuteczek a za dwa dni pozytyw. A w sumie po co sie stresowac.
    Ale z drugiej strony zawsze napalona na to testowanie bylam i nie moglam usiedziec na dupencji jak mówisz.
    Czuje ze bedzie dobrze, bo wiele z nas jak troszke wyluzowalo to byly fasole :-)
    Tego Ci życzę i wyglądam wieści od Ciebie.

    Już niedługo się dowiecie dziewczyny, też jestem ciekawa bo obserwuję jakiś wysyp chłopaków ostatnio.

    Ja jestem jeszcze przed terminem hahaha

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    A ja juz po pracy :) od sniadania nic nie jadlam bo na nic nie mialam ochoty, teraz wmusze w siebie jaka bułe bo nie moze byc tak ze nic nie jem, ale jakos wszystko mi rosnie, i w dodatku ten przeszywajacy ziąb :P Kupilam ser na sernik amerykanski ale chyba zostawie sobie pieczenie na jutro bo teraz juz nie mam sily a jeszcze do stajni jade osiolki nakarmic :)


    Dzięki Bree...oj ale mi,zrobiłaś smaka tym sernikiem:)))

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak za mna ciasto chodzilo to kupilam sobie drozdzowke hahaha mało bylo to bitą śmietaną sie zapchalam :D :D

    Mój robi golonke , jadlam czasami a teraz tak mi wali ze okna pootwieralam :D

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ