X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta super wiesci! Oby tak dalej!

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Jestem po ciaza w macicy :) pęcherzyk 6 mm jest ok wszystko <3
    Pięknych kolejnych miesięcy :)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 10 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Jestem po ciaza w macicy :) pęcherzyk 6 mm jest ok wszystko <3

    Bardzo się cieszę! Zaczyna sie odliczanie do serducha :-)

    hiacynta99 lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak jak myślałam...negatywny test...trudno, powalczymy w przyszłym miesiącu

    Zastanawia mnie tylko czy w cyklu w ktorym była sprawdzana drożność jajowodów można starać sie o ciaze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 09:19

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 11 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mowilas ze testujesz za tydzien?
    Ktory to dzien po ovu, albo dzien cyklu.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    A nie mowilas ze testujesz za tydzien?
    Ktory to dzien po ovu, albo dzien cyklu.


    Mówiłam:)) ale jutro idę na wesele i chciałam sprawdzić czy mogę sie troszkę zalkoholizowac:)

    To dopiero 24 dc ale martwią mnie plamienia. Nigdy dobrze nie wróżyły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Mówiłam:)) ale jutro idę na wesele i chciałam sprawdzić czy mogę sie troszkę zalkoholizowac:)

    To dopiero 24 dc ale martwią mnie plamienia. Nigdy dobrze nie wróżyły.

    Ejj za szybko test robilas , a alkoholizowac sie mozesz , zobacz ja w sylwestra dużo wypilam a 12 stycznia mialam pozytywny test :)

    Aska84, hiacynta99 lubią tę wiadomość

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 11 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeehh zazdroszczę Wam tego testowania! ja czekam na pierwszą @ po poronieniu

    a potym.. bydymy sie miziać z chopym! :D ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    eeehh zazdroszczę Wam tego testowania! ja czekam na pierwszą @ po poronieniu

    a potym.. bydymy sie miziać z chopym! :D ;)
    Będzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    eeehh zazdroszczę Wam tego testowania! ja czekam na pierwszą @ po poronieniu

    a potym.. bydymy sie miziać z chopym! :D ;)
    Ja też myślałam, że się mojej @ po zabiegu nie doczekam... a tu już 9dc ;-)

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 11 września 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo ta pierwsza jest tak wyczekiwana.
    Ja swojemu az smsa wyslalam, ze przyszla a on mi odpisal "chyba pierwszy raz sie z tego ciesze"

    A Starczka dobrze prawi, test za wczesnie i nas tu denerwuje bez sensu. Alkoholizowac sie mozesz, nie wpadajmy w paranoje, rzadko kto wie od trzeciego tygodnia ciazy ze jest w ciazy. Na tym etapie to chyba wiekszosc jeszcze wali ;-) ;-)

    Bomblica, to kciuki za to mizianie!

    Aska84, Staraczka23 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to bym pomyslala tak " trzeba sie naj3bac bo kolejne miesiące będą abstynencja " :D :D
    Pij i se nie żałuj :)

    kierzynka, hiacynta99, Aska84, Ediii, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień dobry!:)
    Jestem 5 tyg po poronieniu chybionym (8-9tydz.) okres po 22 dniach od zabiegu. Po okresie wizyta kontrolna - 'endometreium śliczne' , wszystko super po zabiegu. Jajnik prawy z hipoechogenną gladkoscienną torbielą o wymiarach 53x35 mm ' - ponoc jak pęcherzyk nie pęknie to sie tworzy torbiel - z tego co zrozumialam z słów Pani doktor. Przepisala mi luteine 2 razy dziennie pod język powiedziala ,że dziecko to minimum za 2 mies.(ona tak by chciała) :( Nie rozumiem skoro tak super super i czuje sie świetnie to czemu tak? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 17:53

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edi o tak ta pierwsza to wyczekiwana jak zadna inna... Ja tez jak dostalam i napisalam mezowi to stwierdzil "nie myslales ze to powiem no ale wkoncu!" I odrazu pytal czy dzwonilam juz do kliniki...

    Staraczka ja tak teraz robie hehe... przywiozlam sobie z pl Somersby i normalnie to mi sie zdarzy raz w miesicu cos wypic a teraz sobie tak popijam bo przeciez zaraz bede w ciazy i sie zmarnuja bi juz nie bede mogla! O takie mam nastawienie!

    kierzynka, Staraczka23, Ediii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu ale mnie zaparcia mecza sie zaczyna ... Jutro mam wesele w Katowicach Boże 3 godz drogi autostrada jak ja przeżyję tyle w aucie i powrót o 12 w nocy kolejne 3 godz:/...

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Softkitty nie wiem co ginka miała na myśli że chce abyście zaczęli starania dopiero za 2 miesiące, ale w sumie to wielu lekarzy tak mówi i im chodzi chyba głównie o psychikę po poronieniu.

    Jeśli chodzi o alkohol to teraz raczej nie szkodzi więc Aska84 pij i się nie stresuj a test przecież za wcześnie to i tak ci by jeszcze nic nie wyszło :)

    Hiacynta życzę Ci żeby fasola była zdrowa i ciąża bardzo nudna, żeby wszystko było ok.

    hiacynta99, Aska84 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    No bo ta pierwsza jest tak wyczekiwana.
    Ja swojemu az smsa wyslalam, ze przyszla a on mi odpisal "chyba pierwszy raz sie z tego ciesze"

    A Starczka dobrze prawi, test za wczesnie i nas tu denerwuje bez sensu. Alkoholizowac sie mozesz, nie wpadajmy w paranoje, rzadko kto wie od trzeciego tygodnia ciazy ze jest w ciazy. Na tym etapie to chyba wiekszosc jeszcze wali ;-) ;-)

    Bomblica, to kciuki za to mizianie!

    Jest mega wyczekiwana :) cieszyłem się jak dziecko :)

    Ediii lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    softkitty wrote:
    Dobry dzień dobry!:)
    Jestem 5 tyg po poronieniu chybionym (8-9tydz.) okres po 22 dniach od zabiegu. Po okresie wizyta kontrolna - 'endometreium śliczne' , wszystko super po zabiegu. Jajnik prawy z hipoechogenną gladkoscienną torbielą o wymiarach 53x35 mm ' - ponoc jak pęcherzyk nie pęknie to sie tworzy torbiel - z tego co zrozumialam z słów Pani doktor. Przepisala mi luteine 2 razy dziennie pod język powiedziala ,że dziecko to minimum za 2 mies.(ona tak by chciała) :( Nie rozumiem skoro tak super super i czuje sie świetnie to czemu tak? :(

    Ja poronilam w marcu końcem i starałam się odrazu!! Organizm musiał wrócić do formy trwało to do sierpnia :P

    U mnie wogole zdziwienie ze przy endometrioze i PCOS Udalo się bez pomocy lekarza :D.

    Życzę powodzenia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Softkitty nie wiem co ginka miała na myśli że chce abyście zaczęli starania dopiero za 2 miesiące, ale w sumie to wielu lekarzy tak mówi i im chodzi chyba głównie o psychikę po poronieniu.

    Jeśli chodzi o alkohol to teraz raczej nie szkodzi więc Aska84 pij i się nie stresuj a test przecież za wcześnie to i tak ci by jeszcze nic nie wyszło :)

    Hiacynta życzę Ci żeby fasola była zdrowa i ciąża bardzo nudna, żeby wszystko było ok.


    I chyba będzie nudna hehehe juz głupieje w domu, juz nie mam co sprzatac w domu. Dzieki za życzenia, również życzę ci wytrwałości i lekkiego porodu, no i zdrówka dla was!!!

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja w sobotę sie nawaliłam, co prawda juz 2 piwo mi cos nie wchodziło, a test w poniedziałek pozytywny :P i narazie jest ok i mysle ze będzie tak dalej :-)

    Aska84, Ediii lubią tę wiadomość

‹‹ 919 920 921 922 923 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ