X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 13 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaaa te tragedie mam przez ta krzepliwosc dlatego branie heparyny i witamin oraz 15 mg kwasu foliowego pomoże mi ze donosze ciążę. Radzę Ci abyś zajęła się swoimi emocjami bo ja jakoś zbieram się po tym wszystkim i nie poddaje się nie użalam się nad sobą tylko dążę do celu...
    Co do badań nadal będę robiła ale znam już odpowiedz śmierci 2 córek.

    s1985, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 marca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22 wrote:
    Niebieskaaa te tragedie mam przez ta krzepliwosc dlatego branie heparyny i witamin oraz 15 mg kwasu foliowego pomoże mi ze donosze ciążę. Radzę Ci abyś zajęła się swoimi emocjami bo ja jakoś zbieram się po tym wszystkim i nie poddaje się nie użalam się nad sobą tylko dążę do celu...
    Co do badań nadal będę robiła ale znam już odpowiedz śmierci 2 córek.
    Popieram ;)

    Aga22, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 13 marca 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 dzięki kochana za wsparcie! :*

    s1985, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, działać! Tzn, jezeli sa jakies przeciwskazania, jakies leczenia to ja sie nie znam, ale jezeli to byly poronienia jsk u mnie, bez przyczyny, działajcie!! Nie ma zasady. Po pierwsym poronieniu troche poczekalam ( 4 miechy) i poronilam drugi raz. Po tym drugim nie doczekalam @ i prosze, mam synka. Nievwolno sie poddawac.

    Roxa, to faktycznie hmm. Nie doradze, nie znam sytuacji, ale tak zależało ci na bobasku...

    Katarzyna, co z tą wagą? Dlaczego tak?

    S1985 trzymam moooocno za Ciebie kciuki 1 kwietnia.

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edii a jakies leki bralas za trzecim razem?

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Dziewczyny, działać! Tzn, jezeli sa jakies przeciwskazania, jakies leczenia to ja sie nie znam, ale jezeli to byly poronienia jsk u mnie, bez przyczyny, działajcie!! Nie ma zasady. Po pierwsym poronieniu troche poczekalam ( 4 miechy) i poronilam drugi raz. Po tym drugim nie doczekalam @ i prosze, mam synka. Nievwolno sie poddawac.

    Roxa, to faktycznie hmm. Nie doradze, nie znam sytuacji, ale tak zależało ci na bobasku...

    Katarzyna, co z tą wagą? Dlaczego tak?

    S1985 trzymam moooocno za Ciebie kciuki 1 kwietnia.
    Prima aprilis ;D

    Ediii lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia powodzenia przy testowaniu <3

    Edi co do mojej wagi to nie wiem :-\ ? Może to ja schizuje :P zapytam jutro położnej bo przychodź w każdy poniedziałek.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Sysia powodzenia przy testowaniu <3

    Edi co do mojej wagi to nie wiem :-\ ? Może to ja schizuje :P zapytam jutro położnej bo przychodź w każdy poniedziałek.
    A nie dziękuję ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 14 marca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22 wrote:
    Dziewczyny dostałam @ wiec będziemy działać po niej co będzie to bedzie co myślicie?

    Myślę, że to wspaniale, że dostałaś @ teraz tylko czekać na płodne i brać się do roboty (jesli nie ma przeciwsskazań) ;) powodzenia!

    s1985, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza wrote:
    Edii a jakies leki bralas za trzecim razem?

    Tak, duphaston do okolo 35 tyg, acard do chyba 20, kwas foliowy i magnez.

    Katarzyna to wogole nie przytylas w tej ciąży dobrze rozumiem? Co położna powiedziała?

    Dobra, to kto jeszcze testuje?

    My testujemy mleko o obniżonej zawartości laktozy, bo niestety ataki płaczu się ciągle zdarzają. Mleko comfort, espumisan do kazdego karmienia, biogaja i debridat na poprawe motoryki jelit. :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 19:24


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 15 marca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin mi powiedział, że teraz też będę brała acard.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Tak, duphaston do okolo 35 tyg, acard do chyba 20, kwas foliowy i magnez.

    Katarzyna to wogole nie przytylas w tej ciąży dobrze rozumiem? Co położna powiedziała?

    Dobra, to kto jeszcze testuje?

    My testujemy mleko o obniżonej zawartości laktozy, bo niestety ataki płaczu się ciągle zdarzają. Mleko comfort, espumisan do kazdego karmienia, biogaja i debridat na poprawe motoryki jelit. :-(


    Nie no aż tak zle nie jest cos Przytylam w porównaniu do pierwszej ciąży 25 kg. To teraz z 8kg spadło na 7 :P znajoma mówiła ostatnio ze marnie wyglądam na buzi blada i chuda :P a zawsze miałam rumieńce :-)
    Ważne żeby Mikus dobrze sie miał i rósł
    !!!

  • Kasiamyd Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 16 marca 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_d jak to robisz ze tm mało przytyłaś ?;) ale na szczescie wszystko dobrze prawda? Ja kończę 16 tydz i juz mam 5kg do przodu ;)
    Czekam na wizytę gin . Bo wyniki morfologii troche za niskie ;( ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiamyd wrote:
    Katarzyna_d jak to robisz ze tm mało przytyłaś ?;) ale na szczescie wszystko dobrze prawda? Ja kończę 16 tydz i juz mam 5kg do przodu ;)
    Czekam na wizytę gin . Bo wyniki morfologii troche za niskie ;( ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

    Czy ja wiem na poczatku ciąży mdłości do 14 tyg to schudłam, od poczatku jem regularnie rano śniadanie kolo 9-10. Obiad 13-14. I kolacja góra do godz 19-18 i tym z jedzienia. I miedzy tym jakiś owoc lub cos słodkiego . Mecza mnie bole jelit np teraz złapał mnie atak tzn bol całego brzucha klucie bol krzyża i gazy:/ potworna zgaga tez mnie nie ominęła i przez to nie objadam sie wieczorami .

    Tak sie przyzwyczaiłam ze po tej 19 juz nie czuje głodu :-) i mój apetyt w tej ciąży kiepski :-\ zero zachcianek!!! Na nic nie mam ochoty .. Jem bo poprostu musze. Może po ciąż minie bo zawsze jadłam dużo :P obecnie waze 62 kg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 02:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wszystko dobrze mam nadzieje, wizyta dopiero za tydz.

    2 tyg temu było ok :-) u mnie tez morfologia wyszła średnia! Biorę żelazo ale chyba mi sie nie wchłania bo mam w saszetkach :) ta bladość cery mnie troche martwi i samoloty które mam coraz częściej :P

    anusiaczek11 lubi tę wiadomość

  • Kasiamyd Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 17 marca 2016, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chudzinka z Ciebie ;) bedzie napewno wszystko dobrze . Ja to jem cały czas bo jak nie jem to wtedy mi niedobrze ;(

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło rety, chcialabym tyle wazyc bez ciąży :-)

    katarzyna_d, Kasiamyd lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • anusiaczek11 Koleżanka
    Postów: 64 15

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, gratuluje tym, którym się udało:)
    Ja pierwsze poronienie miałam w 2010, wyszło Haschimoto i po uregulowaniu tsh zaszłam za 8 miesięcy. Ciąża książkowa, poród też. Potem druga ciąża, też ok, tylko hormony brałam-wiadomo. Na porodówce mi powiedzieli, że ja mam takie ciąże i porody, że nic tylko dzieci rodzić:).
    Teraz we wrześniu 2015 zaszłam w ciąże, były plamienia, ale gin mówił, że wszystko ok.Na wizycie w 12tyg. dowiedziałam się, że od 2 tygodni serce nie bije...Łyżeczkowanie, rozpacz..wiadomo.
    Teraz mam 5 cykl po poronieniu, tarczyca ok. Zobaczymy czy przyjdzie @ w poniedziałek.Z jednej strony bym chciała z drugiej się panicznie boje.Sama już nie wiem co jest większe-lęk czy pragnienie.
    Widzę po sobie i po Was, że nie ma reguły, jedna zachodzi zaraz po poronieniu i jest ok, druga czeka i tak poroni.Mi też się wydawało, że to pierwsze poronienie to, tak jak mi mówili- przypadek-albo haschimoto, tym bardziej, że potem urodziłam bez problemu dwójkę.Nie chce się zagłębiać w jakieś badania specjalistyczne,a endo mówił że od tarczycy się odczepić bo była unormowana.Mówią, że przy następnej obowiązkowo acard i heparyna.Acard ok, ale jakoś nie czuje, że powinnam brać heparyne - profilaktycznie.Gdzieś czytałam,że na kościach może się to odbić potem.Zobaczymy- wole myśleć, że to wada genetyczna, bo wszystko na to wskazuje.A Wy jak tam bierzecie heparynę po dwóch poronieniach?

    15.10.2010❤ Aniolek 6 tc
    20.03.2012 szczesliwy porod Coreczki
    06.02.2014 szczesliwy porod Synka
    04.11.2015❤ Aniolek 10/12 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę, po drugim poronieniu dostałam heparyne po pozytywnym teście, teraz heparyne biorę przed staraniami

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiaczek, ja tę heparynę kojarzę z problemami z krzepliwością, miałaś badania w tym kierunku, czy to było przyczyną poronienia? Na jakiej podstawie taka informacja od lekarzy?

‹‹ 986 987 988 989 990 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ