X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 18 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Sung ale w pierwszej ciazy nic nie bralas? Chodzi mi o donoszona ciaze zwykly kwas? Sung po cp unika sie tego jajowodu w ktorym byla cp dlatego chodzi sie na monitoring majac dwa jajowody. Teraz musisz zaryzykowac bo masz jeden tylko. 50 procent kobiet ma mutacje wiec bardzo duzo niektore rodza na zwyklym kwasie mysle ze czesto kluczowe sa tez inne leki nie tylko metyle np przeciwzakrzepowy. Odczekaj troche i probuj dalej mysle ze u Ciebie cp byla kwestia przypadku a druga z powodu 1.


    Podejrzewam,że nasze CP to też kwestia przypadku. Chyba,że konsekwencje łyżeczkowania.
    Wiecie, co założyłam bloga.. moje wypociny,nieskładne może nudne nie wiem. Ale czuje,że jak będę opisywać co u mnie będzie mi lżej.
    Jakbyście chciały kiedyś poczytać to podsyłam Wam linka
    https://chcebycmama30.blogspot.com/

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    dzieki za linka Molisia czyatjac Twoja historie to tak jalbym swoja czytala rowniez przezylam to bardzo tak jak piszesz najpierw radosc ogromna z mezem tak sie cieszylismy maz calowal w brzuszek wowczas a potem placz podejrzewam ze maz tez plakal ale nie chcial Zebym to widziala. Mam nadzieje ze uda nam sie choc te jedno dziecko urodzic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Sung ale w pierwszej ciazy nic nie bralas? Chodzi mi o donoszona ciaze zwykly kwas? Sung po cp unika sie tego jajowodu w ktorym byla cp dlatego chodzi sie na monitoring majac dwa jajowody. Teraz musisz zaryzykowac bo masz jeden tylko. 50 procent kobiet ma mutacje wiec bardzo duzo niektore rodza na zwyklym kwasie mysle ze czesto kluczowe sa tez inne leki nie tylko metyle np przeciwzakrzepowy. Odczekaj troche i probuj dalej mysle ze u Ciebie cp byla kwestia przypadku a druga z powodu 1.

    Tak, zwykły. W obu donosznych.
    Ale Ty już masz jedno poronienie, więc wzięłabym pod uwagę. Ja mam zrpbiony pełen panel mutacji i u mnie są również mutacje odpowiedzialne za nadmierne krwawienie, więc może one jakoś równoważą, nie wiem.

    wiem, że się unika, ale ja tylko z tamtej strony miałam owulację :( w ciągu roku tylko raz z prawej. Jeszcze przed rozpoczęciem starań.

    Zaczęłam plamić. Boli mnie podbrzusze i lewa strona. Jak na okres.
    No i od zabiegu czuję jakby nacisk na szyjkę macicy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem tego to masz mutacje a mialas zwykly kwas? Dziewcxyny roznie wypowiadaja sie o metylach niektore twierdza xe robia wiecej szkod niz porzytku skoro zaszlas w dwie ciaze szczeslisie nie uwazasz ze po prostu to byl pech nie wiem a jak rodzilas wczesniej cc czy sn? Moze mialas jakies zrosty i to glowny winowajca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 07:58

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 lutego 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszędzie czytałam, że w przypadku mutacji zwykły kwas foliowy może zaszkodzić. Ja prawie rok brałam non stop Folik i pewnie poziom kwasu jest strasznie wysoki. Teraz kupiłam Folian z Solgara.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam że nie wiedziałam o mutacjach przed tamtymi ciazami.
    Metyle nie szkodzą! Niektóre osoby mogą je ciężej znosicna początku, zwłaszcza jak biorą na własną rękę duże dawki. Najwyraźniej nie chcesz ich brać. To nie bierze. Trochę sie juz gubię...

    Tak, jestem po cc i plastyce brzucha w dodatku. A teraz jeszcze po 2 laparo...

    Mam regularny okres. Czyli mam liczyć teraz pierwszy cykl?
    Poprzednio było łatwiej. Krwawienie od razu i okres normalnie po 4 chyba tygodniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka narazie nie mam stwierdzonej mutacji bede sie zastanawiac jak wyniki przyjda tez sobie zamowilam metyle maja przyjasc na dniach jednak do tego czasu sptobuje zwyklym zrobie badania za miesiac tej homkcysteiny u mnie nie ma takiego parcia bo meza nie ma.
    Syng w takim razie jesli urodzilas dzieci majac mutacje to jaki jest sen ich brania.. nie wiem nie jestem specjalista ale na chlopski rozum mi tylko zalezy na irodzeniu dziecku a jesli chodzi o mutacje to mam ja daleko w nosie.
    Sung ja bym nie szukala tak przyczyny cp masz odp po zabiegach czesto dochodzi do zrostow to moglobyc przyczyna pierwszej cp a druga to dlatego ze trafilo na ten sam jajowod. Musisz szukac takich specyfikow zeby najpierw pomogly Ci w prawidlowym zagniezdzeniu zatodka zreszta ja tez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 10:14

  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 19 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na mutacje dostałam mamę dha premium plus (teraz biorę femibion z metafolina) , do picia wysoka dawkę witamin supradyn i sama biore solgara na homocysteine. w środę idę zbadać.homo czy od listopada coś spadło.

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia a ile mialas homocysteiny w listopadzie? Nie bierzesz wit B?

  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podajze miałam 12,musiałabym sprawdzić. Pisałam gdzieś na forum. Wiesz witaminę B pije.właśnie w postaci tego supradynu i też w femibionie jest

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerzucilas sie od razu na femibion czh skonczylas te mamadha i dopiero?

  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Przerzucilas sie od razu na femibion czh skonczylas te mamadha i dopiero?
    Wybrałam ta mame bo szkoda mi było, a tania nie była.

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie tez wezme ja wybiore mi tez szkoda wszystkiego wyrzucac bo pieniadze na ulicy nie leza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mthfr to mutacja genowa. U jednej osoby nie zrobią nic, u innej będzie dramat. Poza tym geny mogą się włączyć np po ciazach. Co jak widać na grupach mthfr zdarza się często. Jedno, dwoje dzieci bez problemu a potem poronienia.
    A wysoka homocysteina to nie tylko problemy z ciążą, ale też zawały, zatory... tego trzeba pilnować bez względu na mutacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung zdaje sobie sprawe ostatnio sie niezbyt dobrze czuje taka zmeczona moze to przez to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle znoszę operację tym razem.
    Dziś wyszłam z domu. Popołudniu poczułam się jakbym była przeziębiona. W samochodzie nagle zrobiło mi się słabo. Serce zaczęło walić.
    Dojechalam do domu i mialam dreszcze. I ciągłe parcie na pęcherz...
    Temperatura 35.5. Poszłam spać. Teraz jest ok. Chyba. Przerazilam się.
    Miała tak któraś z Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreszcze mialam ale w cp i uderEnia goraca i to czulam tak jakby moje uda mialy 40 stopni. Po laparo mialam natomiast bol m.in ramion i rwanie brzucha a tak to moze mialam troche podwyzszona temp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 21:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem co to było. Reakcja na metyle... wzięłam, bo narkoza wypłukuje b12 i miałam nadzieję się podreperować a tak się załatwiłam.
    Wzięłam niacynę i jest lepiej dziś, więc to musiało być to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka reakcja na metyle?

  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 22 lutego 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny właśnie wracam od lekarza, owulacja po zdrowej stronie pwcherzyk 18mm, w niedzielę wypada owulacji. Lekarz mi zalecił abym w sobotę przyjechała na zastrzyk ovitrelle. Ale nie wiem co robić.. Bo nigdy nie miałam takie ozastrzyku.

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ