X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 8 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen85 przestalam jesc slodycze, brokuly, kalafior, kapuste, rzodkiewke biale pieczywo, ograniczylam smazenie, napoje gazowane.... i uzywam slodzika ale wiesz co nie odstawilam tego wszystkiego z dnia na dzien tylko po trochu.....i zacznij pic sobie herbatki ziolowe ktore poprawiaja metabolizm... przemiane materii.... napewno dasz rade slonce.... buziaki

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 8 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk ft4 to hormon, który produkuje tarczyca. Generalnie to powinno się go ozaczać jeśli TSH wychodzi za wysokie(nie wiem czy przy niskim tsh też:) ), żeby sprawdzić na 100% czy jest niedoczynność. Jeśli jest go za mało, to dostaje się tablety, które go uzupełniają (ja dotałam euthyrox). I muszę przyznać, że jestem mniej ospała i przybita odkąd biorę ten lek :)

    ewelina90 chciałabym w to wierzyć:) spróbuję ograniczyć najpierw słodycze, bo teraz lody jem na potęgę :) Jeśli ma mi to wynagrodzić później małym bąblem, to się poświęcę ;)

    miłego wieczoru dziewczyny <3

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 8 lipca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po trochu po prostu ograniczaj i tyle.... a uwierz mi ze będzie ok..... ja mam owulacje teraz zobaczymy co z tego będzie.... mam nadzieje ze ok pozdrawiam

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 9 lipca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 9 lipca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedź :) będę musiała sobie zrobić te badania :*

    karen85 lubi tę wiadomość

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej juz tu kiedyś pisałam pod nickiem Anko.
    Usunelam profil i nie dawno założyłam nowy;-)
    Miałam 7 tyg ciążę pozamaciczna w kwietniu tego roku. Beta hcg rosło prawidłowo,osiągnęło 3000 i zaczęło rosnąć i spadać. W jajowodzie widać było żywa ciążę.
    Jakoś się z tym pogodzilam. Teraz zaczynamy starania na spokojnie a od września wielka parą;-)
    Ciesze się ze niektóre z was są juz w ciąży po tych wszystkich przykrych doswiadczeniach jakie nas spotkały...

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh dla utrudnienia mój lewy jajnik jest tym dominujacym a owulacji z prawego-tam gdzie jest jajowod to rzadkość.
    No ale jestem pełna wiary...;-)

  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania a masz usunięty jajowód?? Bo ja tez mialam jajowodowa w czerwcu i mi usuneli prawy jajowod, robilas jakies badania po ciąży??? Tydzien po operacji dostałam @ potem owulacja była i jutro powinnam dostac kolejna @ ale od 5 ni mam brazowe plamienia :/ czy Ty miałas jakies zaburzenia czy @ przychodzila regularnie??

    Szania lubi tę wiadomość

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szania wrote:
    Hej juz tu kiedyś pisałam pod nickiem Anko.
    Usunelam profil i nie dawno założyłam nowy;-)
    Miałam 7 tyg ciążę pozamaciczna w kwietniu tego roku. Beta hcg rosło prawidłowo,osiągnęło 3000 i zaczęło rosnąć i spadać. W jajowodzie widać było żywa ciążę.
    Jakoś się z tym pogodzilam. Teraz zaczynamy starania na spokojnie a od września wielka parą;-)
    Ciesze się ze niektóre z was są juz w ciąży po tych wszystkich przykrych doswiadczeniach jakie nas spotkały...
    wspolczuje ci ale ja tez przez to przeszłam bylam w 6 tyg..... ledwo mnie uratowali.... tez teraz pelna para się staram ... haha zycze powodzenia

    Szania lubi tę wiadomość

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekk wrote:
    Szania a masz usunięty jajowód?? Bo ja tez mialam jajowodowa w czerwcu i mi usuneli prawy jajowod, robilas jakies badania po ciąży??? Tydzien po operacji dostałam @ potem owulacja była i jutro powinnam dostac kolejna @ ale od 5 ni mam brazowe plamienia :/ czy Ty miałas jakies zaburzenia czy @ przychodzila regularnie??
    mi tez usunęli prawy jajowod i plamiłam trochę....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,mam usunięty tylko ze lewy jajowod.
    Prawdę mówiąc chyba miałam normalne krwawienia ale ja wspomagalam wywołanie okresu dupkiem.
    Mam rozjechane swoje cykle wiec czasami okresu nie ma po 40 60 dni jak go nie wezme;-)
    A u was dziewczyny jak z owulacjami?:-)

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 12 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko/Szania cieszę się, że wrociłaś :)
    Moje cykle mają ok 30 dni teraz (przed CP miałam dokładnie 28 dni) W zeszłym miesiącu wydaje mi się, że w ogóle nie miałam owulacji, podejrzewam, że to przez to, że mam wysoką prolaktynę;/ Ogólnie rozjechały mi się wyniki po cp. Teraz muszę leczyć tarczycę, chociaż chciałabym móc wrócić do starań... no ale cóż. Zdrowie przede wszystkim... a moje się chyba na mnie zawzięło.

    Szania lubi tę wiadomość

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Gabi_Ch Znajoma
    Postów: 23 36

    Wysłany: 12 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane, jestem do wizycie u ginekologa. Póki co wszystko ok, ciąża zagnieździła sie prawidłowo i mam juz pierwsze zdjecie usg ;-))) zaczęłam 6 tydzien i moje samopoczucie jest troszke gorsze niz zwykle, mdlości dają o sobie znać ... hehehe ale mniejsza z tym, wytrzymam. Ważne zeby niunia byla zdrowa!!! Nie poddawajcie się Kochane, wszystko się uda!!!!

    G.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gabi za słowa otuchu. Bardzoooo gratuluję i szczerze zazdroszczę stanu;-);-*
    U mnie też 1 cykl był normalny a dwa bezowulacyjne. Zobaczę jak w tym cyklu i dam znać.
    Zastanawiam się we wrześniu (jeśli zdrowie pozwoli) nad in vitro....

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was dziewczyny. W tej chwili jestem w ciąży pozamacicznej (lewy jajnik). Do 18 sierpnia mam czekać, czy zacznie sama się wchłaniać, czy konieczny będzie zabieg. Trzymajcie proszę kciuki.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another trzymam kciuki :* Kurcze... przykro mi, że do nas dołączasz :( Mam nadzieję, że sama się wchłonie. Trzymaj się <3

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another pilnuj ciała i odczuć bo powinnaś być pod obserwacja w szpitalu. Jesteś?

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jestem w domu, właściwie to od jutra w pracy. Ale jak tylko zacznie mnie boleć brzuch mam się zgłosić do szpitala.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, w którym tygodniu jesteś, że nie położyli Cię do szpitala? :/

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok. 5 tyg

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ