X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez zlapalam dola nie disc ze ciaze mi nie wyszly to przytylam 10 kg :( nic nie zrzucilam, od 3 moesiecy jest mi tak przykro wiem co czujecie kobietki:( na dodatek moj M wyjezdza we wtorek do Angli na 8 miesiecy jak sie nie zalamac jsk sie nie cxuc beznadziejnie z tym ze nie potrafie dac dziecka wiec tez nie jest mi latwo mam cel zrzucic kilogramy bo teraz czuje sie okropnie czuje ze mezowi przestalam sie podobac i samej sobie:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 16:37

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak, kilogramy zawsze można zrzucic, teraz na to najlepsza pora, bo i o ruch łatwiej i o swieże warzywa i owoce. Będę trzyamc kciuki. Po laparo tez zamierzam wrocic do diety i cwiczen, wiec mozemy się wzajemnie mobilizowac.Ale w żadnym wypadku nie możesz myslec, że przestałaś się mężowi podobać..
    Z M bedziesz się co jakiś czas widywać, prawda? Dacie radę.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer jest mi strasznie ciezko zrzucic te kg przrd ciaza wazylam 56 kg a teraz czuje sie jak paczek normalnie lidzie mysla ze w ciazy kestem co dodatkowo mi przykrosc robi kolo sie zatacza bo ciagle otym mysle patrzac na swoj brzuch. Z checia mozemy sie mobilizowac plus jest taki ze juz tabletek antykoncepcyjnych nie biore ale caly czas czuje sie psychicznie kiepsko chyba mnie nic nie cieszy najgorzrj boje sie depresji ze mnie dopadnie ciagle bym plakala ja Was staram sie wspierac ale czasem sama nie daje rady jsk dzisiaj moze jakbym schidla byloby mi latwiej.:(
    Summer mam pytanoe czy Ty juz masz zdiagnozowana cp bo w podpisie teraz zauwazylam? czy juz mialas cp?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 17:06

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak, niby nie mam zdiagnozowanej ale innej opcji nie ma - macica pusta i oczyszczona, pęcherzyka w niej nie ma a beta nadal rośnie. Kwestia czasu aż się pokaże na USG :(
    To moja pierwsza ciąża.

    Wspieranie innych i powracanie historii podobnych do swojej nie zawsze służy. Ale chcę żebyś wiedziała, że Wasz wsparci naprawdę wiele mi daje i dziękuję za nie z całego serducha <3

    A na odchudzanie polecam bieganie, szczegolnie wiosną i latem. Poprawia humor i szybko daje efekty. Na początek wystarczy wolne tempo i 2-3 km, a pozniej w zaleznosci od formy mozna myslec o przyspieszaniu i zwiekszaniu tempa. U Ciebie to nie jest jakaś duza waga, ale rozumiem że pamiętasz siebie te 10 kg temu. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja biegam po 5, 7 km ale ciezko zrzucic mi jakis czas temu mialam problemy ze stolcem po laparoskopii wzdecia albo zaparcia:/ ale brzuch jakby same gazy w srodku i tez biegunki.

    Jesli chodzi o cp to jesli do wartosci 1000 nie bedxie pecherzyka to jest prawd cp ale moze sie jednak pojawi mam taka nadzieje chcialabym tego jak czytam Teoja historie to tak jalbym soebie czytala tez szpotal i czekanie. Gdyby jednak okazalo sie ze jest pecherzyk mierz bete. mnie wypuscili bo zauwazyli pseudopecherzyk takiego pecha mialam.
    Po odstawieniu tabletek @ sie rozchulala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 17:49

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Jak w nicku, 31 skoncze w listopadzie.

    Moja Droga i ty mowisz,ze masz juz swoje lata????
    Nie przesadzaj:)))mloda laska jeszcze jestes!!!!
    Wszystko przed Toba.
    zobaczysz urodzisz jeszcze dwojke zdrowych dzieci do 40:)
    Tylko po prostu masz troche pod gorke.
    Ale ktos mi kiedys powiedzial,ze badziej doceniamy rzeczy o ktore dlugo walczylismy...
    I chyba cos w tym jest.
    Dobranoc.oby jutro beta zaczela spadac!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Boję się, że nigdy nie będę mieć dzieci :( lata swoje już mam.. a po CP ryzyko kolejnej jest ogromne :(

    po cp ryzyko kolejnej nie jest ogromne - jesli zachowają jajowód i wcelujesz potem w w te samą strone to jakies jest ale ogólnie nie ma czegos takiego, ze po 1 cp drugie jest bardziej prawdopodobne.

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • olka89 Przyjaciółka
    Postów: 119 79

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik 1 bety hcg 499 nie wiem co o tym myśleć to mój 33dc.okres miałam 25 mają ostatni.dopiero w środę się wyjaśni czy przerasta...

    f2w3qqmz53tqp6av.png
    f2w3j48afnvhphsa.png
    2014- ciąża pozamaciczna Hiperprolaktynemia-> Dostinex
    02.03.2018 Igusia na świecie (3cs)
    08.2020 misja rodzeństwo ( 2021zaś.
    02.01.22- II --> rośnij <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka89 trzymam kciuki za Ciebie

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka89, trzymam kciuki za piękny wzrost!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer co u Ciebie

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak, nic dobrego. Już myslalam, że będą dziś robić laparoskopię, ale na USG nadal nic nie widać, więc czekanie do środy. Podobno nie ma sensu szukać na ślepo w trakcie laparo.. a nie widzą póki co zagrożenia nie ma, bo nie krwawie i nigdzie się krew w środku nie zbiera.
    Beta dzisiaj 1017.

    Sama nie wiem już co o tym myśleć.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to juz byc powinno widac ten pecherzyk to czekaj cierpliwie.

  • Stern Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , moje plamienia ustaly. Okres mam miec 2.07 wiec poczekam z testem. Ale pewnie i tak bedzie negatywny.

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą one tylko zmieniają swoją datę przyjścia na świat..."
    [*]20.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu od razu tak zakladasz a moze jednak bedzie pozytywny Stern moze akurat;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer86 ja miałam 1300 betę, jak trafiłam do szpitala. Na drugi dzień przyrost tylko 70. A była nadzieją. Ech.

    Ale zaczęłam starania, choć owu z prawego jajnika i lekarz kazał się nie napalać!

    Zosiak ja przytyłam 7 kg. Ale poszłam do dietetyka i już 4 kg za mną! Dasz radę!!!
    Zajmij się odchudzaniem to trochę się oderwiesz .:-)

  • Stern Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze znalazlam to forum. Człowiek nie jest sam. Bo to czasami takie ciężkie. Mieszka ktoś w Niemczech?

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą one tylko zmieniają swoją datę przyjścia na świat..."
    [*]20.02.2017
  • netka90 Ekspertka
    Postów: 166 107

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    zosiak, nic dobrego. Już myslalam, że będą dziś robić laparoskopię, ale na USG nadal nic nie widać, więc czekanie do środy. Podobno nie ma sensu szukać na ślepo w trakcie laparo.. a nie widzą póki co zagrożenia nie ma, bo nie krwawie i nigdzie się krew w środku nie zbiera.
    Beta dzisiaj 1017.

    Sama nie wiem już co o tym myśleć.

    Masz podobną historię do mojej. U mnie w pewnym momencie beta wtnisila 1043, potem spadla,wzrosła, spadła. Horror. Strasznie długo to wszystko u mnie trwało, na USG nie było nic widać, nic mnie nie bolało, jedynie ciągle plamiłam. U mnie skończyło się tak że beta w końcu zaczęła systematycznie spadać. Ciąża obumarla i obyło się bez laparo. Po roku zaszlam w ciążę i teraz jestem w 11 tc. a już tracilam nadzieję. Także na moim przykładzie i innych dziewczyn tu z forum widać że cp nie przekreśla szans na prawidłową ciążę. Większa szansa jest na ciążę prawidłową niż kolejną cp. Bądźcie dzielne :)

    eikt3e3k8kc2vpya.png
    (*) 01.2016 9 tc- cp
    07.05.2017- II kreski <3
    18.05.2017 fasolka ns USG <3
    01.06.2017 bijące <3
    Matko Boża, miej nas w opiece.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiejszy dzień to koszmar.. ile ja się napłakałam. Miałam nie mieć dziś żadnych badań, dopiero jutro, ale wzięli mnie rano na USG. Decyzja o laparo jutro, ale z informacją, że usuwają jajowód. Zaczęłam dopytywać, że jak to przecież można cp wyłuskać i próbować ocalić jajowód a nie od razu wycinać.
    Dopiero po płaczu i rozmowie z 2 lekarzami udało się ustalic, ze będą starali się usunąć cp prze nacięcie, ale jeśli będzie mocne krwawienie lub jajowód okaże się mocno zniszczony to wówczas go usuną.
    Tak się boję jutrzejszego dnia.. ale jednocześnie chcę, żeby ten koszmar powoli się skończył.
    Podobno moja cp jest bardzo nietypowo umiejscowiona. Obawiam się, że jedynym ratunkiem dla nas będzi in vitro :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 ale masz przecież drugi. I tak musisz wyrazić zgodę przed operacją, że w razie W i tak Ci go usuną.
    Ja też płakał, jak tylko się o tym dowiedziałam. Ale przecież bez jednego jajowodu można zajść w ciążę :) No i po takich niuansach z cp, jajowód często może bardzo ucierpieć i nie być później sprawny.

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ