X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"
Odpowiedz

Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"

Oceń ten wątek:
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 30 września 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela,
    😘🥰😍 świetna wiadomość! Cudownie, gratuluje z całego serduszka😘 super, ze tak szybko się udało😍

    Lady,
    trzymam kciuki za badania Sebastianka. Mam nadzieje, ze parametry sie poprawiły🙏

    Trodde,
    Gratuluje nowej pracy😘 cieszę się, ze przygoda żłobkowa nie jest problematyczna i Dominik szybko się zaaklimatyzował🥰 No i ze mama już to przetrawiła😊 pewnie tez na początku będę płakać🤭

    Dziewczyny, pozdrawiamy z Majorki😘🥰😍🏝🌴
    Trochę bałam się lotu, ale Alan świetnie zniósł podróż z uśmiechem na buźce i do tego zamiast spać to cały lot zabawiał wszystkich do okoła😂 a na miejscu bajka ze wszystkiego cieszy się całym sobą. Ahhh powiem Wam, cudownie być mama♥️

    Gela093, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    age.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 30 września 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior,
    My robiliśmy badanie wzroku w 6mż, bo Helenka trochę wtedy zezwala, wyszła wada. Miała wtedy robione badanie dna oka. Teraz będziemy powtarzać, bo po roku dopiero jest wynik miarodajny. Juz nie zezuje, ale zobaczymy jak ta wada.
    Poza tym ciągle coś, a to covid, a to infekcja, ciągle niezdiagnozowane powody zatkanego nosa. Prawdopodobnie przyczyna tkwi w alergii lub refluksie. Testy alergiczne wychodzą ujemne, jednak objawy są. Helenka nadaj jest na Neocate, choć już niechętnie pije.
    Jestem na wychowawczym, Helenka daje popalić 😄 jest krzykliwa, płaczliwa, chce ciągle na rączki, mimo, że potrafi chodzić, wchodzi, gdzie się da, zrzuca co popadnie itd itd. Nie ma nudów 😄 nadal nie mam za sobą żadnej przespanej nocy 😑 kolejnego dziecka nie planujemy 🙂

    buziaki i tulaski dla wszystkich mam ❤

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 30 września 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto, dopiero początek, we wtorek miałam pozytywny test🙈

    Lady Dior, faktycznie szybko poszło, nie spodziewałam się,że uda się za pierwszym razem, dlatego mam ciężko przyswoić ta wiadomosc🥴 zakladalam jakieś pół roku przynajmniej, tym bardziej, że byliśmy na wakacjach i Laura się wtedy odstawila od piersi🤷‍♀️ oczywiście planowaliśmy starania od września, chciałam mieć 2 dzieci przed 30, duża rodzinę I mała różnicę wieku pomiędzy Laura I rodzeństwem,ale jak zobaczyłam dwie kreski to zamiast płakać ze szczęścia to płakałam,że już nie będę 100%dla Laury🙈🙈🙈 potrzebuje to przerobić w głowie 🙈🙈

    Za każdym razem jak wstawiasz zdjęcie Sebastiana, to jestem pełna podziwu jak on się zmienia😮 bardzo są podobni z Zosia do siebie🥰🥰 od Zosi bije taka slodkosc😍😍

    Malina dziękuję. Cieszcie się wakacjami, z dzieckiem są cudowne, pomimo tego,że się nie odpocznie tak jak wcześniej. Lotu zazwyczaj bardziej obawiają się rodzice niż dzieci🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2022, 10:07

    Lady_Dior, Foto80 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 1 października 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela,gratulacje 🥰 życzę dużo zdrówka i spokojnej,nudnej ciąży ❤️
    A Laura jest przeurocza 😍

    Gela093 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 1 października 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Gela serdeczne gratulacje :)

    Ksawery też chodzi do żłobka od września, od tego tygodnia zostaje już bez płaczu :) tydzień nam wypadł bo już infekcja się przyplątała, ale już jest ok ;)
    Ja od 12 września wróciłam do pracy, planowaliśmy rodzeństwo ale od maja się nie udało 🤷 widocznie tak miało być :)
    Zatem pracuję i po nowym roku będziemy próbować dalej :)

    Mały nadal jest wymagającym i charakternym dzieckiem, ale jest trochę lżej odkąd chodzi i już coś rozumie :)

    Ściskamy z moim łobuzem ❣️

    deda119c5eb2.jpg

    Lady_Dior, Gela093, Bella01, Foto80, Zula36, Malina lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4822 3961

    Wysłany: 1 października 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina udanego urlopowania-ale Wam pozytywnie zazdroszczę 😁 Tego słońca tak mi brakuje ahhh.
    Sebastian lot do Pl i spowrotem przespał - zasypiał w momencie kiedy samolot wbił się w samą górę a do tego momentu (od zapięcia pasów) był wrzask niemiłosierny 😂
    Dziękuję za kciuki-zawsze się przydają 😘

    Foto80 przykro mi, że tak z tym noskiem się układa. Moja Zosia często ma katar, który potrafi trwać nawet 3tyg.i ledwo jest ciut lepiej, to znowu przynosi katar/kaszel z placówki. Jest mi bardzo ciężko jak widzę jak się z tym nosem męczy i byłam nawet u laryngologa z nią w Pl ale wszystko jest dobrze-niby ma małe otwory nosowe i kazała nam nawilżać nos zwykłym alantanem. Jeszcze się za to nie zabrałam, bo nie wiem jakbym to miała zrobić - serio🙄 No i od 4 września jeszcze porządnie nie wyzdrowiała a już nowa infekcja, więc nie wiem kiedy zacznę jej ten nos smarować 🤦🏼‍♀️
    No nudy z dziećmi na pewno nie ma 😁 Ja już naprawdę mam dość i tylko czekam na maila,że jest miejsce dla Sebastiana 😂
    Covid też przeszliśmy w lipcu ale ja ze starym 2dni gorączki tylko a dzieci żadnych objawów.
    Co to za wada wyszła Helence❓ Sebastian miał badany wzrok chyba jak miał pół roku- to miał +3,5dioptri i to niby normalne na ten wiek. Miał /ma też blade dno oka i aż jestem ciekawa, czy poszło to w lepszym kierunku 😒
    Jeśli chodzi o noce-też nie miałam takiej, żeby przespał bez pobudki 🥴

    Baksiu jak tam u Was kochana😘❓

    Natka95 ja nie mogę - jaki Ksawery już duży 🙈 Jaki śliczny chłopak 😁 Fajnie, że już też się zaklimatyzował w żłobku 😊 a co do starań - na pewno uda się za którymś razem-trzymam kciuki 😘 Pocieszające jest to, że piszesz, że jest odrobinę lepiej - ja cały czas na to czekam 🙈

    Gela093 dziękuję za komplement dotyczący moich dzieci 🤪 Tak - Sebastian na przestrzeni tego roku bardzo się zmienił. Dla mnie na lepsze, bo nie wiem, czy pamiętacie ale nie podobał mi się jako noworodek 😂😂😂 Jak ujrzałam jego nos taki wielki, spłaszczony to się z leksza przeraziłam 😂
    Laura jest przesłodka 😍 Ta fotka z jęzorkiem wymiata😁 Lubi pozować co😉❓
    Co do Twoich odczuć po pozytywnym teście, to na pewno jest normalne 😊 Jak człowiek już ujrzy te 2kreski to przychodzi taki natłok myśli, że głowa mała a jak się ma maleńkie dziecko w domu, to właśnie bardziej mogą się pojawiać wątpliwości różne. Z czasem się przyzwyczaisz, poukładasz sobie wszystko w głowie i na pewno będzie dobrze 😁 Rodzeństwo to naprawdę super sprawa 😁 Jak się ma jeszcze wartościowego partnera, to wszystko się ułoży 😃

    Ja jestem 5dpo - zaszaleliśmy ze starym ale nie oczekuję, że mogłoby coś z tego wyniknąć, bo stary gorączkował 2x więc żołnierze pewnie bardzo leniwi, jeśli w ogóle nie zdechli😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2022, 21:18

    Bella01, Malina lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 2 października 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior nie zauważyłam zdj Twoich bobasów 🫣 ale blondaski piękne 😍 jak widzę takie zdj na ktych jest rodzeństwo to aż mnie ściska w serduszku ❤️
    Dziękuje, ze pytasz co u nas 😘 Aktualnie trochę chorujemy tzn Natalia jest delikatnie przeziębiona, ja z dwa dni tez słabo się czułam ale idzie ku lepszemu. Natalia już od jakiegoś czasu wchodzi w dosyć ciężki okres, buntuje się, jak czegoś nie dostanie to jest krzyk, nawet czasami łzy,tupanie a nawet rzuca sie na ziemie 🫣 wiec jest ,,wesoło,, 😵‍💫😅 w tyg jesteśmy w sumie same,bo mąż akurat ma gorący okres w robocie i znowu dużo wyjeżdża. Jeśli chodzi o żłobek to być może zaczniemy czegoś szukać w lutym/marcu. Natalia zaczyna coraz więcej gadać co jest mega urocze. I nie mamy już smoczkaaa 🥳 i wiecie co nie było tak zle z odstawieniem az sama w byłam w szoku. Co prawda czasami potrzebuje więcej czasu aby zasnąć ale nie było wrzasków, płaczu, a byłam pewna,że tak będzie.
    Co do starań i rodzeństwa maaaarzy mi się bobas ale my na razie wstrzymujemy się niestety. Chociaż czasami zastanawiam się jakbym dała radę z Natalią (dosyć wymagającym dzieckiem) i brzuszkiem a później z bobasem 😬
    Także podziwiam Was mamusi 2/3 dzieciaczków 🫣
    I oczywiście trzymam za wszystkim kciuki 🥰
    Co do nocek,Natalia ma 16,5 miesiąca i powiem Wam, że ja przespałam może z 10 nocek, kp nie ma już od 5 miesięcy ale czasami je mleko w nocy albooo przechodzi jakis skok i budzi się co chwile i muszę ją przytulić i dalej idzie spać.

    Malinka, wypoczywajcie 🌞 (na tyle ile można z dzieckiem 🤭)

    Natka,cudny ten Twój łobuz 😍 trzymam kciuki za starania !

    Zostawiam na chwilkę mojego szoguna 🤪
    d839f87d8e93.jpg
    2b3c48bad107.jpg

    Lady_Dior, Gela093, Bella01, Foto80, Zula36, Malina lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 października 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela gratuluję! 🙂

    Pozostałym starającym się życzę powodzenia 🙂

    Mi trojeczka w zupełności wystarczy. Zawsze marzyłam o trójce, nie wyobrażam sobie posiadania większej ilości dzieci. Nie chodzi o bycie w ciąży, porody itp, choć nie ukrywam, że nie chciałabym już rodzic 😉, bo samo bycie w ciazy wspominam dobrze. Każde dziecko po prostu potrzebuje poświęconego mu czasu, a ja nie jestem w stanie się rozerwać, nie chciałabym też któregos zaniedbać. Ja też chcę w końcu troszkę zacząć myśleć o sobie, o nas. Franio jest kochanym promyczkiem, ale te masakryczne nocki mnie już wykańczają. Od ponad 6 lat jestem albo w ciąży albo karmię 😉

    Zula pytałaś o auto, które miesci 3 foteliki. My kupiliśmy Peugot 5008. Bardzo je lubimy.

    Gela093, Zula36 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 2 października 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior,
    Kochana już teraz dokładnie nie pamiętam, ale Helence w 6mż wyszło w badaniu +5,5 czy +6. Plus zezowanie. Zobaczymy jak teraz, idziemy do okulisty w środę.

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 2 października 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior, oj tak uwielbia zdjęcia 🤦‍♀️🤦‍♀️🥴 masz doświadczenie,więc Ci wierzę, że to wszystko przyjdzie😉 ja z Laura zaszlam w cyklu na aspirynie, więc nigdy nie wiadomo😉😉

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 2 października 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wszystkiego najlepszego dla Alanka,samych cudownych beztroskich chwil 🎉🎊

    Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 2 października 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, wszystkiego najlepszego dla Alanka 🥳❤️

    Malina lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4822 3961

    Wysłany: 2 października 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ja również dołączam się do życzeń z okazji 1wszych urodzin Alana🥰 Dużo zdrowia, uśmiechu na tej małej buźce - niech jego dzieciństwo będzie piękne, kolorowe 😘

    Foto80 oby wada się zmniejszyła - zaciskam już kciuki za pozytywne wiadomości na wizycie 😊 Nie wiem, czy Cię pocieszę ale plusy na pewno są "lepsze" niż minusy. Często wada się cofa i liczę, że teraz już będzie mniejsza 🙂

    Baksia ależ słodka jest Natalka - jaka radosna 😁 Widzę ogień w oczach 😂 no ale charakterek musi być 😆 Z tym smoczkiem to u nas tak samo było w przypadku Zosi. Ja se wyobrażałam lament w nocy a ona tak jakby nigdy smoczka nie miała 🙈
    Zdrówka Wam życzę - ehhh teraz taki sezon i znowu te choroby 🤦🏼‍♀️

    Agulineczka ja mam też peugeota tylko bez tego jednego zera😂 Zdecydowanie za małe na trójkę bobasów...

    Gela093 ciesz się ciążą tyle ile możesz 😁 Potem trzeba będzie się nieco przestawić ale na pewno dasz radę obdarować miłością obie istotki🥰
    Ja też zawsze przy staraniach brałam acard ale tym razem nie. Jakoś mam zakodowane w głowie, że przez gorączkę armia jest w śpiączce i to byłby cud gdyby się udało 🤪 ale testować wiadomo będę 😂Czekasz do 7/8 tyg? czy jedziesz do polskiego gin wcześniej?

    Malina lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 2 października 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior czyli zaczynasz maraton testowania😁😁 trzymam kciuki w takim razie🤞✊. Jeżeli chodzi o wizytę to będę czekać do 8 tygodnia, nic wcześniej mi wizyta nie da tak na dobrą sprawe🤷‍♀️

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 3 października 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Piękne i słodkie dzieciaki! Moje takie już wyrośnięte 🤪

    Gela gratuluję! Zobaczysz jak druga ciąża szybko się toczy przy maluchu. Pierwsza mialam wrażenie, że nigdy się nie skończy 😎

    Lady, to kciuki 🤞 zatem. Żeby żołnierzyki dały radę.
    Uwielbiam te Twoje teksty 😂

    A ja w końcu od września odprowadzam 2ke do przedszkola. Jaka ulga.. Co prawda 4 dni trwała, bo mała się rozchorowała z po drodze zapaleniem płuc 🙆
    No i wiecie, szpital obserwacja 2x antybiotyk i miesiąc minął. Oby teraz już bez takich akcji.

    Powodzenia i dużo zdrówka dla was i dzieciaczków 😊

    Lady_Dior, Gela093, Zula36 lubią tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4822 3961

    Wysłany: 4 października 2022, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gela093 masz rację - trzeba cierpliwie poczekać, bo i tak na nic wpływu się nie ma w tej chwili. Ja z Sebastianem miałam mieć pierwszą wizytę w 8tyg.i jak babka mi przesunęła o parę dni wcześniej, to troszkę byłam zawiedziona😂 Oczywiście ciężko było tak długo czekać ale chciałam już widzieć wyraźnie maleństwo 😆

    Bella01 cieszę się, że Cię widzę 😁 No przedszkole dużo daje nie 😊❓ Moja siostra ma dosłownie doła, gdy któreś musi zostać w domu przez chorobę 😂😂😂 Tak jej dają w kość 😆 Ja to bym chciała, żeby istniały placówki nocne 😂😂😂😂
    Serio zarobiliby na tym🤪
    Dziękuję za kciuki ale serio - stary strzela zdechlakami 😂
    Zdrówka dla córci i oby się już długo nic nie przyplątało 😘

    Breath_less wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin Natalki🥰 Dużo, dużo zdrowia i kolorowego, radosnego dzieciństwa 😘

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 października 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:50

    Malina lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 4 października 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:51

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 października 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ♥️ Kochane, nawet nie spodziewałam się, ze będziecie pamiętały o urodzinach Alana. Bardzo nam miło, dziekujemy za wszystkie i mamy nadzieje, ze się spełnia🥰😍♥️

    Przesyłamy Wam dużo słoneczka🌴☀️😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 21:44

    Gela093, Zula36, Lady_Dior, Natka95, Bella01 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 6 października 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina,
    Przesyłam najlepsze życzenia urodzinowe dla Alana 😘 rośnij maluszku zdrowo! Wielu przyjaciół i samych radosnych chwil ☺

    Malina lubi tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ