X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z okazji Świąt, życzę Wam, aby się spełniły Wasze marzenia o byciu mamami :*

    LuckyMe, Paróweczka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny jutro testuje także zobaczymy. Trzymajcie kciuki ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno !

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jedna kreska i ani cienia drugiej. Albo za wcześnie jeszcze na test albo nie tym razem

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to dzien po owulacji u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2014, 11:19

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dzień po owu. W poprzedniej ciąży blada kreska wyszła 12 dni po owu. Wiec miałam nadzieję że może cokolwiek wyjdzie. Ale jestem niecierpliwa;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła i jak robiłaś kolejny? :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie jutro:) dam znać czy druga krecha raczyla się pojawic;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie! ;)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna kreska. A już miałam nadzieję:( no nic, nie tym razem. Teraz trzeba czekać na @

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, moze kolejny cykl będzie szczęśliwy.
    Ja właśnie jestem 2 dni przed owulacja. Wczoraj oboje z mężem mielismy wysoka gorączkę, dzis wszystko minęło. I tak zastanawiam sie czy mamy się starać czy lepiej ten cykl opuścić. Bardzo bym nie chciała ..

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia jak minęło Wam to się starajcie :)
    dziś byłam u lekarza i moje dziecię ma się dobrze, ma już 4,3cm :)

    gosia.b, Toxey lubią tę wiadomość

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia moim zdaniem powinniście działać. Gorączka może pojawić się w każdym momencie.
    Mrówka super! Niech dzidzia rośnie zdrowo:)

    Ja miałam dziś mega zonka. Rano zrobiłam test (osobiście juz nigdy nie zrobię pre testu) po 2-3 minutach pojawiła się słaba ale widoczna druga różowa kreska. Nie tylko ja ją widziałam. Pojechałam na betę z nadzieją w sercu i wyszło poniżej 2 a teraz właśnie dostałam @.. no nic nowy cykl nowe nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 16:37

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też zrobiliśmy :)

    Pszczoła, szczerze mówiąc ja nawet nie widziałam że są takie testy. Teraz zaczęłam o nich czytać i piszą dziewczyny że często zdarza sie wynik fałszywie dodatni.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ja już po usg prenatalnym, ulżyło mi, i już jestem spokojniejsza, małe ładnie się rozwija, rośnie, wszystko ma na swoim miejscu, przezierność karkowa, kość nosowa wszystko ok. Ma już 6cm.

    A co u Was?

    Mysia 15, MagSz, impossible, gosia.b, *Kejt*, Toxey lubią tę wiadomość

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka super, że wszystko OK, bo na pewno było to dla Was strasznie stresujące.

    Teraz zobaczysz, jak szybko zacznie Ci czas uciekać i obyś zaczęła tak w pełni cieszyć się Swoim stanem :)

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oh zazdroszcze wam i życze szczęścia!

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża po łyżeczkowaniu - temat rzeka. Naczytałam się na ten temat tyle, że już nie wiem co mam myśleć. Przeszłam zabieg 24.12.2014. Pani doktor która mnie przyjmowała na IP poinformowała, że będziemy mogli kochać się dopiero po pierwszej @, a starania dopiero po 3 cyklach. Natomiast lekarz, który wykonywał zabieg powiedział, że w ciąże to mogę już za miesiąc zachodzić. Byle nie w Sylwestra bo to może być za wcześnie. Powiedział też, że lekarze każą czekać ze względu na psychikę kobiety, żeby miała czas się pozbierać. Jeżeli jest to wczesna ciąża i zabieg jest wykonany prawidłowo, do tego podane antybiotyki po zabiegu to macica "dochodzi do siebie" w ciągu kilku dni. Tydzień po zabiegu miałam kontrolę i wszystko było ok. Krwawiłam tylko w dzień po zabiegu. Później tylko niewielkie plamienia przez kolejnych 7 dni. Przedwczoraj się kochaliśmy (z zabezpieczeniem) ale że obydwoje tego nie lubimy to wczoraj próbowaliśmy bez. Co ma być to będzie. Kiedy mój organizm i ja będzie gotowy to się uda. O tą ciążę staraliśmy się rok więc nie chciałam czekać.

    Wiadomo, że nie jest łatwo myśleć o kolejnym Maleństwie ale tak samo będę się czuć za 3-4 miesiące. I tak będę panikować jeśli się uda, nieważne czy to się zdarzy teraz czy za rok.

    Rachele, Chica Mala lubią tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Ciąża po łyżeczkowaniu - temat rzeka. Naczytałam się na ten temat tyle, że już nie wiem co mam myśleć. Przeszłam zabieg 24.12.2014. Pani doktor która mnie przyjmowała na IP poinformowała, że będziemy mogli kochać się dopiero po pierwszej @, a starania dopiero po 3 cyklach. Natomiast lekarz, który wykonywał zabieg powiedział, że w ciąże to mogę już za miesiąc zachodzić. Byle nie w Sylwestra bo to może być za wcześnie. Powiedział też, że lekarze każą czekać ze względu na psychikę kobiety, żeby miała czas się pozbierać. Jeżeli jest to wczesna ciąża i zabieg jest wykonany prawidłowo, do tego podane antybiotyki po zabiegu to macica "dochodzi do siebie" w ciągu kilku dni. Tydzień po zabiegu miałam kontrolę i wszystko było ok. Krwawiłam tylko w dzień po zabiegu. Później tylko niewielkie plamienia przez kolejnych 7 dni. Przedwczoraj się kochaliśmy (z zabezpieczeniem) ale że obydwoje tego nie lubimy to wczoraj próbowaliśmy bez. Co ma być to będzie. Kiedy mój organizm i ja będzie gotowy to się uda. O tą ciążę staraliśmy się rok więc nie chciałam czekać.

    Wiadomo, że nie jest łatwo myśleć o kolejnym Maleństwie ale tak samo będę się czuć za 3-4 miesiące. I tak będę panikować jeśli się uda, nieważne czy to się zdarzy teraz czy za rok.

    Lexi, witaj :)
    Ja tez mialam zabieg 24.12. Lekarz powiedzial mi dokladnie to samo co Tobie, co wiecej powiedzial mi ze obecnie ma 2 pacjentki w zaawansowanej ciazy, jedna zaszla w ciaze po 1@, 2 -nie dostala nawet @. Wszystko ladnie sie rozwija. Nie ma regul. Najwazniejsza jest psychika kobiety. My w tym cyklu zdajemy sie na los, bez liczenia i celowania, ale jak sie zdarzy cud, oznacza to, ze organizm byl gotowy.
    Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki!

    ps. Po naszych przezyciach trudno bedzie podejsc spokojnie do ciazy... bez obaw i strachu.... ale te obawy beda i teraz i za 2 lata....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 16:14

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ