X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co lekarz to inne podejście ma, ja byłam u swojego na kontroli po pierwszej miesiaczce po poronieniu (było juz po dniach płodnych) i on mi wtedy powiedział, że jest zwolennikiem nie czekania, tylko odrazu zaciążać się, i wtedy zadał mi pytanie jak psychicznie jestem nastawiona, a ja chciałam jak najszybciej sie zaciążyć i my zaciążyliśmy się w drugim cyklu i teraz jestem w 13tc i wszystko jest ok :) więc i za Was trzymam kciuki :)

    *Kejt*, Chica Mala, Rachele, MagSz, wiola0912, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka, to super że szybko wam się udało:) ja wierzę że nam też szybko się uda i jeszcze w 2015 zostanę mamą :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała zacząć już starania, a jak na razie dalej czekam na 1@, a zabieg miałam 27.11 ....

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Też bym chciała zacząć już starania, a jak na razie dalej czekam na 1@, a zabieg miałam 27.11 ....

    a zauważyłaś u siebie jakieś objawy dni płodnych/owulacji??

    f2wlcbxmqludqper.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ... śluzu ogólnie mało jakoś mam wrażenie. Jak w najbliższych dniach nie dostane @ to czeka mnie wizyta u ginka .

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostaniesz tabsy na wywołąnie i zaczniesz spokojnie nowy cykl :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka31 wrote:
    Dziewczyny co lekarz to inne podejście ma, ja byłam u swojego na kontroli po pierwszej miesiaczce po poronieniu (było juz po dniach płodnych) i on mi wtedy powiedział, że jest zwolennikiem nie czekania, tylko odrazu zaciążać się, i wtedy zadał mi pytanie jak psychicznie jestem nastawiona, a ja chciałam jak najszybciej sie zaciążyć i my zaciążyliśmy się w drugim cyklu i teraz jestem w 13tc i wszystko jest ok :) więc i za Was trzymam kciuki :)


    Gratuluje! Super!!!!!!!!!! Wszedzie pisze,ze najwazniejsza jest nasza psychika i to czy jestesmy gotowe rozpoczac na nowo przygode. kazda z nas potrzebuje czasu aby sie wyplakac, aby nabrac sil, aby powiedziec sobie, ze jest gotowa!
    organizm regeneruje sie szybciej od naszego serca.

    Trzymam za Ciebie kciuki i zycze bardzo nudnych 9 m-cy!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Jestem 8dni po łyżeczkowaniu. Straszna strata :( Nie mogę się doczekać pierwszej @, bo po mojej stracie jeszcze bardziej pragnę mieć dziecko ! Tym bardziej, że nasz Aniołek był bardzo oczekiwany przez nas :(

    Pozdrawiam dziewczyny, którym się udało ! :)


    Aniołek.9tc[*]

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milus wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Jestem 8dni po łyżeczkowaniu. Straszna strata :( Nie mogę się doczekać pierwszej @, bo po mojej stracie jeszcze bardziej pragnę mieć dziecko ! Tym bardziej, że nasz Aniołek był bardzo oczekiwany przez nas :(

    Pozdrawiam dziewczyny, którym się udało ! :)


    Aniołek.9tc[*]

    Milus, bardzo mi przykro....
    Rozumie Cie tak dobrze.... Ja tez chce jeszcze bardziej zostac mama. Uda sie nam wszystkim! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Milus, bardzo mi przykro....
    Rozumie Cie tak dobrze.... Ja tez chce jeszcze bardziej zostac mama. Uda sie nam wszystkim! :)



    A kiedy chcesz zacząć starania ?

    Też wierze, ze nam się uda i będziemy mogły cieszyć się naszymi maleństwami :)


    Aniołek[*]9tyg

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie juz 4 cykl i narazie nic :(
    Ide w tym cyklu zbadać hormony bo mam wrażenie że owulacja nie wróciła. Testy owulacyjne negatywne, piersi przed @ nie bolą..

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Andzia nie trać nadziei, idź przebadaj się, może prolaktynę zbadaj... ja ciągle trzymam kciuki za Was dziewczyny!

    LuckyMe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem tu nowa i tez poroniłam w 12 tygoniu :( Aniłek przestał sie rozwijac zaczełam krwawic 10 grudnia 2014 i zakonczyło sie na łyzeczkowaniem. @ jeszcze nie dostałam czekam... byłam na kontroli u mojej gin ale kazała narazie czekac na @ starania mamy wznowic od marca do ciazy doszło dzieki cleo+pregnyl cykle miałam nieregularne i chciała bym zapytac jak to było u was ile trzba czekac na @ i jak szybko udało wam sie zajsc w ciaze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 20:09

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_lis - ja miałam łyżeczkowanie 27.11, a @ dostałam dopiero 15.01

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to normalne ze nie mam tak długo @ mam straszne bóle na kregosłupie ale piersi nie bola ostatnio pobolewały mnie jajniki a szczególnie lewy no i ten ból głowy nie do wytrzymania nigdy przed @ nie miałm tak aby głowa mnie bolała... no i ten czas tak strasznie powoli leci a sluzu na pocztku tygodnia był spory i nie wiem czy to juz mi sie wszystko w głowie miesz czy to na @ a moze to była owulacja :(

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarza powiedział, że do 6 tygodni powinien pojawić się okres. No ja czekałam coś koło 7 tygodni, ale w końcu @ się pojawiła.. już się martwiłam, że coś nie tak...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres dostałam po 29 dniach, ale tak jak Jangwa_maua napisała, do 6 tygodni powinien się pojawić.... a z zaciażeniem to w drugim cyklu zaszłam (pierwszym w którym zaczęliśmy na nowo starania...

    kasia_lis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka 31 no to moje gratulacje mega gratuluje jeszcze raz ....
    Ja powoli opadam z sił brak mi wiary nadzieji i jeszcze ta 1@ po zabiegu nie przyszła ....

    Mrowka31 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_lis - przyjdzie w końcu ta @. Nie martw się, ja musiałam czekać aż 50 dni, ale w końcu się doczekałam... Ale rozumiem Cię, bo to czekanie to straszna katorga ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co widzę, to nasze najbliższe miesiące składają się z samego czekania....
    najpierw na @
    potem na owulację
    potem na test
    i mam nadzieję, potem to już tylko 9 miesięczne słodkie czekanie na bobasa :)

    jangwa_maua, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ