X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    mam 13 marca wizyte kontrolna w szpitalu wiec będzie w sam raz ;)
    No to super :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka i jak tam płeć juz znana? :-)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny. Ale i tak dziś będziemy działali przed snem :)

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Mrówka i jak tam płeć juz znana? :-)

    wczoraj byłam na usg połówkowym i wiecie jak uparte dziecko?! leżało na kolankach i łokciach i za nic nie chciało się pokazać. A już mam 21tc (z synkiem w 15tc wiedziałam), ciekawość zżera, teraz za 3 tygodnie mam wizytę to może wtedy się dowiem :) najważniejsze, ze wszystko idealnie się rozwija, rośnie i całkiem całkiem - pfu pfu pfu- nieżle się czuję :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzisiejszy test owulacyjny znów negatywny...

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka ale Ci uparciuch w brzuchu rośnie ;) ale najważniejsze że wszystko ok ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 9 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka mały uparciuch albo wstydek ;-) ale najważniejsze że rośnie zdrowo :-)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie! najważniejsze że zdrowe ;D

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdrowie najważniejsze, ale same wiecie ciekawość ciekawością :) a jak wchodzę do sklepu i widzę jakieś przeceny to tak kusi kupić, ale nie wiem czy iść w róż z kwiatuszkami czy w niebieski z samochodami :)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupuj takie ktore mogą być i dla chłopca i dla dziewczynki ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    kupuj takie ktore mogą być i dla chłopca i dla dziewczynki ;)

    uniseksów mam bardzo dużo, bo dla synka kupowaliśmy na wyprawkę, no i część typowo chłopięcych, więc teraz chcę typowo chłopięce lub typowo dziewczęce :) jakby okazała się dziewczynka to myślę, ze oszaleję na punkcie sukieneczek, leginsów, sweterków, a jak chłopak to mniej bedzie tego trzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 17:39

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj taaakk.. wpadniesz w taki szał że ojejuu. Ja mam 4 miesięczna bratanicę i 10 miesięczną chrześnicę i jak wpadam na dział dziecięcy to oczy mi latają wszędzie ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    u mnie poronienie w 11tc wywołane 5.03.15, ale stwierdzony brak dalszego rozwoju zarodka w 9 tc.
    Powiem Wam, ze ten watek dobrze nastraja i te ciąże tutaj dodają optymizmu.

    Kierzynka, to Wy w tym miesiącu działacie juz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Ja miałam 17.03.2015 zabieg.
    Poronienie nastąpiło w 3 lub 4 tc było puste jajo.
    Lekarz na wizycie powiedział że cuda się zdarzaja ale on tego nie widzi.Miał racje.
    Poroniłam samoistnie w większości sama się wyczyściłam ale zabieg musiałam przejść bo znalazło się ciałko żółte no i beta hcg spadała minimalnie.
    Ja już doszłam psychicznie do siebie, może dlatego że żyłam pracą i obowiązkami domowymi i tak na prawde gdyby nie plamienia ze skrzepami po okresie (który był wg kalendarza) to bym nawet nie wiedziała że jestem w ciąży.
    Ale do rzeczy.......zastanawiam się kiedy mogę z mężem starać się znowu.
    Na wizytę zamierzam iść w tygodniu-kontrolna ale może wam lekarz dał jakieś wskazówki??????
    Podzielcie się proszę nie ukrywam iż bardzo chcemy ponownie próbować.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko na 5 lekarzy aż 4 kazało po zabiegu dać sobie 3 miesiące na unormowanie cykli, tylko 1 kazał poczekać 6 miesięcy. Na forum są jednak dziewczynki, które po wizycie kontrolnej zaczęły już staranka. Nikt nie da 100 % gwarancji, że kolejna ciąża będzie super zdrowa po miesiącu od zabiegu, po 3 czy po pół roku. Wizyta kontrolna u jednych była w 2 tygodnie po zabiegu ale najczęściej lekarza każą przyjść po pierwszej @ (na którą z resztą można czekać nawet 6 tygodni po zabiegu). Mi lekarze w szpitalu powiedzieli, że jak już wróci mi normalny cykl to mam zrobić badania hormonów tarczycowych (te wszystkie tsh i ft3 i ft4 czy jakoś tak, lekarz będzie wiedział o co chodzi). Ja chyba na własną rękę i "kieszeń" zdecyduję się jeszcze na badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego. I to tyle mogę Ci napisać. Sama jestem dopiero tydzień po zabiegu.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka przykro że mi, ze Ciebie tez to spotkało... też miałam puste jajo, ale poroniłam dopiero w 9 tygodniu, poszłam na wizytę kontrolną po pierwszym okresie i dostałam zielone światełko, ale było juz po dniach płodnych, no i w kolejnym cyklu już się zaciążyłam, teraz mam już 23tc ;) dużo zalezy od podejścia lekarza jeden mówi nie czekać inny mówi czekać 3 miesiace a inny pół roku... no i czy ufasz lekarzowi, czy zrobisz jak Ci intuicja podpowiada.

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap86 i Mrowka31 tule was mocno dziewczyny:):)Będzie dobrze.
    Dzięki za odzew i dobre słowa:)
    Intuicja mi mówi żeby działać już natychmiast bo bardzo oboje chcemy ale jakieś obawy jeszcze są. Tak myślę pójdę do lekarza jutro z wypisem wynik histo będzie za tydzień) tu u siebie w mieście zobaczę co powie a potem pojadę jeszcze do swojego zaufanego, który prowadził moją pierwszą ciąże.Niestety przeprowadziłam się i mam teraz kawałek do niego ale to nic najważniejszy jest komfort i spokój kobity:):)Naczytałam sie po necie i różnie jedni starają się zaraz po zabiegu inni po pierwszej @ a inni później.
    Tak wiem każdy organizm jest inny. :)My chyba nie chcemy dłużej czekać......jeżeli zgoda będzie zaczynamy po pierwszej@:)
    Następnym razem się na pewno uda. Głowa do góry.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 23 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja mam pytanie z innej beczki. otóż czy któras z was zauważyła różnicę w orgazmie przed łyżeczkowaniem a po? wczoraj pierwszy raz od zabiegu kochałam się z mężem i było jakoś dziwnie, az sie zaczęłam martwić czy czegoś mi w środku nie popsuli. mam nadzieję, że takie moje dziwne odczucie szybko minie i będzie znowu jak dawniej :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek ja żadnej różnicy nie czułam.
    Może miałaś tak dlatego ze myślałas o tym, to był w końcu pierwszy raz po zabiegu. Myślę że z kazdym kolejnym razem będzie coraz lepiej :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u gin.
    Tak jak mówiła pap86 wg książek od 3 do 6 mcy dać sobie spokój z kolejną ciążą.
    Jako lekarz nie może mi zabronić ważne że kobiety organizm i psychika czuje że chce.
    Ja mam zgodę na starania nawet już dziś(jeśli chcę) ale że troszkę krwawię bo przytulanko było to jakoś mi dziwnie, więc poczekam do pierwszej @ a potem.....no chyba że przestanie wreszcie lecieć no to.....
    Tak się cieszę.

    Mrowka31 przepraszam nie zauważyłam zdrówka ci duuuuuużo życzę:)
    asioczek86 ja również nie czułam różnicy powiedziałabym nawet lepszy (długo pościliśmy przed zabiegiem) :):)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ