Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Pinka. Znajoma

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ.bardzo mi przykro, wiem co oznacza walka i co miesięczne oczekiwanie.

Pinka
  • JJ. Ekspertka

Wysłany: 7 kwietnia 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kiedyś i dla nas zaświeci słońce... Trzeba w to wierzyć, tylko tak trudno...

JJ.

- 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017

- Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - ANA - ujemne
    - p/p endomysium - ujemne
    - AOA - ujemne
    - ASA - ujemne

- Leki i suplementy (euthyrox 50, symfolic, bromergon, wit. D., magnez +b6)
    - stymulacja CLO i Lametta

...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Blastka Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2019, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję dostinex jeśli ktoś ma do odstąpienia to proszę daj znać na priv.

Lat 42
    Córcia 2012,
    starania od 2014
    2014 ciąża, brak serduszka (9 tydz *)
    2017 IUI x 7
    IV 2018 ICSI+MACS
    V 2018 ICSI+MACS
    IX 2018 crio dwa aniołki nie przetrwały rozmrożenia
    X 2018 ICSI+MACS ciąża, poronienie XII 2018 (9 tydz *)
    III 2019 crio ostaniego zarodka - ciąża XII 2019 urodził się synek :-)
‹‹ 77 78 79 80 81
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)