Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Pinka. Znajoma

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ.bardzo mi przykro, wiem co oznacza walka i co miesięczne oczekiwanie.

Pinka
  • JJ. Autorytet

Wysłany: 7 kwietnia 2018, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kiedyś i dla nas zaświeci słońce... Trzeba w to wierzyć, tylko tak trudno...

JJ.

- 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

- Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto
    - Przeciwciała przeciwjądrowe ANA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko endomysium - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko antygenom jajnika AOA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA - ujemne
    - Przeciwciała przeciwko antygenom łożyska - ujemne
    - Antykoagulatn toczna (LA) - ujemny
    - Wymazy DNA chlamydia trachomatis, mycoplasma hominis, mycoplasma genitalium, ureaplasma - ujemne
    - Cytologia - w porządku
    - Biocenoza pochwy - czysto

* euthyrox 50, 1/2 bromergon, glucophage, estrofen, luteina, miositogyn

...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Blastka Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2019, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję dostinex jeśli ktoś ma do odstąpienia to proszę daj znać na priv.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Przeczytałam całe forum. Dzięki Wam wierzę, że nam się uda. 18 lipca miałam zabieg. W 9 tygodniu. Zatrzymana akcja serca 😭 ciężkie chwilę za mną. Na szczęście mam niesamowitego męża, który jest moim aniołem stróżem na ziemi.
    Dziś mija 16 dzień od zabiegu. Dziś przestałam płacić. Czy też tak długo Was męczyło? Czekam na wynik histo I idę na wizytę. Marzę o tym by dostać zielone i za miesiąc być w dwupaku. Buziaki trzymajcie się ciepło 😘

• Kropaa Nowa

Wysłany: 3 sierpnia, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

‹‹ 77 78 79 80 81
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego