X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jakie badania po poronieniu?
Odpowiedz

Jakie badania po poronieniu?

Oceń ten wątek:
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja mam tarczyce tez niedoczynnośc ale juz ma ustabilizowana i mam alergie na roztocza,grzyby siersc kocia i biore leki flutixon a jak w ciaze zajde to eutyrox mi zwiekszy a leki z astmy bede miec wtedy miflonidan.Trzymam kciki Inessa:*

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Nataszka i nawzajem <3 :)

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jade do szpitala na badania....

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzonka;*

    benitka wrote:
    jade do szpitala na badania....

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • linkus1991 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania książkę "PRZERWANE OCZEKIWANIE" jeśli któraś chętna to piszcie w prywatnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    kochana u mnie na immunologie maja wpływ moje choroby zwłaszcza celiakia
    Inessko a trzymasz ścisłą dietę?

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...jestem już w sali...dwie godziny czekania na izbie przyjęć...ale to nic...najgorsze,ze w sali leże z dziewczynami w zaawansowanych ciążach....niezbyt to miłe....a czeka mnie tu dłuższy pobyt...niby tydzień...chyba,ze szybciej uciekne...pocieszam sie,że to wszystko aby w przyszłości mieć zdrowego maluszka

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benitka powodzenia i wierze,ze bedzie dobrze <3

    ANoolka szczerze teraz nie trzymam scisłe diety ale nie mam na to sił i ostatnio problem z kasą był do tego mój stanb psychiczny zagryzam różnymi smakołykami wiem,ze to niedobrze ale chyba już nie powiiniśmy sie starać wszystko jest przeciw nam teraz np nie moge dostać sie do gina na NFZ bo do konca kwietnia nie ma już miejsc wolnych nawet są w kolejce wrazie jak któres miejsce sie zwolni w rejestraqcji powiedziano mi,ze moze sie gdzies dostane ale cudem.
    No cóż tak jak mi kilka osób juz powiedziało,musze zając sie już czymś innym.
    A adopcja to coraz wiekszy problem bo musimy mieć 1000 zł na osobe a u nas tak nie ma w domu :(
    Dziekuje za pamieć bede Was wpsierać cały czas z całego serca <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko nie poddawaj się...może zmień gina a jeśli chodzi o adopcję to przecież w każdej chwili możesz znaleźć pracę i wasza sytuacja materialna się poprawi więc głowa do góry :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie mam już innej możliwosci na gina na NFZ bo przeszłam już kilku a mieszkam w miasteczku gdzie nie ma duzego wyboru. A co do pracy to szukam jej cały czas i niestety nic sie nie udaje ( mam ograniczone możliwosci ze wzgledów zdrowotnych -kregosłup a po drugie jestem nauczycielem i tu jest problem bo już złożyłam CV 2 razy w szkołach i przedszkolach nawet poza moim miasteczkiem i nadal brak odpowiedzi :( )
    nie chodzi o narzekanie ale naprawde tutaj jest bardzo duze bezrobocie mlodzi stad wyjeżdzają.
    ALe dzieki za ciepłe,dobre słowa <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko myślę że prędzej czy później wszystko Ci się ułoży i zostaniesz mąmą jak nie naturalną to adopcyjną :)
    A myślałaś o rodzinie zastępczej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka mój mąz nie chce być rodzicem w rodzinie zastepczej.
    Dziekuje za troske <3 dbaj o Waszą dwójeczke <3 :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessko nie możesz myśleć że trzymasz dietę tylko dla tego żeby w ciąże zajść. jesteś młodą kobietą masz super męża przecież masz dla kogo dbać o siebie. trzeba dobrze się jeść bo życie przed Tobą i zdrowia musi starczyć na całe życie. kup sobie płytkę z ćwiczeniami i ćwicz codziennie, gwarantuje Ci że po 2tyg będziesz pełna energii i wciągnie Cię to. Dbaj o siebie nie dla tego że chcesz mieć dziecko tylko dlatego że jesteś tego warta

    Anoolka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola dziekuje Ci :D
    wiecie ja zwykle dbam o diete teraz po zabiegu mam doła i za dużo sobie pozwoliłam i od wczoraj dietka pełna na nowo bo już źle sie czuje.
    A mam też dużo postanowien i mam nadzieje,zę sie mi uda je wypełnić :)
    Pamietam o każdej z Was <3
    Benitka co u Ciebie?

    peppapig lubi tę wiadomość

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wchodzę tylko na Twój pamiętnik, masz taką lekkość w pisaniu i super się to czyta. więc może zamiast pisać pamiętniki zacznij bloga. z tego co wiem to można na tym zarobić. ja będę wchodzić codziennie:) jak jesteś nauczycielką to może prywatnie lekcje. moja kol. ogłosiła się w necie i udziela lekcji matymy dla dzieci z podstawówki i gimnazjum, albo punkt przedszkolny. ma mniejsze wymogi niż przedszkole. albo sprzedaż intenetowa. jeśli chodzi o gina to prónowałaś gdzieś dalej w innych miastach? kol. poszła do jakiegoś prof. z kliniki prywatnie ale on potem dał ją na odział i tam leżała przez parę dni podpięta do czegoś tam i zdiagnozowali policystyczne jajniki. zapłaciła tylko raz w sumie.

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o jedzenie to ona dużo zmienia w naszym zdrowiu. kol. miał raka mózgu , dawali mu 6m-cy bo po operacji guz znowu odrosną, zmienił swoje życie radykalnie. nie mówię tu o takich oczywistych rzeczach jak nie używanie magi czy kostek rosołowych albo zero słodyczy czy cukru tylko zero rzeczy przedtworząnej.prawie same warzywa, i chemia naturalna kosmetyki naturanle i co. i zniknął . nie ma już. bez leczenia.!!! a innej kol. lekarz co ma problem z zajściem dał taka dietę że szok. powiedział że ja organizm ma odpowiednie "paliwa" to z dużą częścią poblemów ze zdrowiem sam sobie poradzi. a i jak masz ochotę na coś słodkiego to zjedz daktyla suszonego mego słodkie. albo zrób ciasteczko z słonecznika miodu pestki dyni.

  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zresztą tu na ov też jest o tym art.
    https://ovufriend.pl/wywiad/wplyw-diety-na-plodnosc-prawda-czy-mit-rozmowa-z-dietetykiem-klinicznym-sylwia-leszczynska,3.html

    jakbyś chciała jakiś przepis to mogę podesłać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy może wiecie jestem dopiero 2 tygodnie po poronieniu i po łyżeczkowaniu w 13 tyg ciąży czy teraz powinnam robic jakies badania? Nie wiem czy chcę się starać o dziecko, ale badania napewno chciałabym zrobić choć w ciąży były w granicach normy..poroniłam ze względu na ogromnego krwiaka w macicy który zaczął sie ewakuować i zabrał ze soba dzidzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola dziekuje za propozycje :D
    wiesz starałam sie założyć klub dla dzieci ale nie dostałam dofinansowania a jak powiedziano mi ile chcą kasy za czynsz to o mało nie spadłam z krzesła ale teraz zakładmay z mezem firmne tzn nie teraz dopiero gdzieś w maju bo czekamy ne jedna wązna decyzje. Jak ząłozymy firme to nie liczymy od razu na kase bo wiadomo jak to jest. Jezeli chodzi o diete to ja mam szczególną bo mam celiakie i dieta bezglutenowa oraz bezmleczna ( a tu też czasami kasy brakuje bo to jedzenie jest dosć drogie - chociaż mało kiedy sie nie udaje nieutrzymac diete -przynajmniej do poronienia) Acha no i mam strone internetową z pomocą dla rodziców niestety nie mam juz pomysłów aby ja wypromować ( już na fb i na NK reklamowałam do tego musze tzn mój maz mi pomaga ja lepiej wykonczyć a teraz nie mielismy na to czasu bo sami remontowaliśmy domek) ale bloog no musiałabym pomyśleć tylko troche sie obawiam czy ja dam rade - jakoś mało wierze ostatnio we własne siły.

    Peppa moze pierwsze z badań to zrób własnie na zespół antfosfolipidowy bo krwiak i krwawienia??!! no i tarczyca - anty TPO i anty TG oraz TSH,
    Progesteron.

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 26 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja drugi dzień w szpitalu,pobrali mi 5 prubowek krwi,zrobili cytologie,usgi badanie ginekologiczne ,ekg i rendgen płuc...od południa a jutro histerografia...trzymajcie kciuki...

    peppapig, heartbroken lubią tę wiadomość

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ