X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jakie badania po poronieniu?
Odpowiedz

Jakie badania po poronieniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty miałaś potwierdzona owulke?????
    No i wiesz,że owulka mogła być te 15 dni temu ale zagnieżdzęnie moze być nawet w 12 po
    Dlatego właśnie jeżeli nie jest zalecone wcześniej robienie bety to najlepiej własnie po terminie @
    Życze aby w poniedziałek wyszła beta już podwojona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez lekarza nie miałam potwierdzonej owu...
    No i tak naprawdę ja jestem juz po terminie miesiączki- 18,09 dlatego nie robię sobie za wielkich nadziei.
    Ale dzięki Inessa :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Cie kochana i nadal liczę na poniedziałkowy przyrost <3

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 21 września 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez sie wydaje Anoolka ze ci sie udalo. Beta powyzej 5 wskazuje na ciaze. Moze dlugo trwalo zagnieżdżenie wiec zrob bete jeszcze raz i melduj piekny przyrost ;))

    inessa lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilewe szkoda że mi brakuje waszego optymizmu...
    Na szczęście moja suczka stwierdziła że dziś ma ochotę urodzić maluszki i w miarę skutecznie wyrwała mnie z otchłani rozpaczy :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co ile ma małych?????????

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 21 września 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz wesoło ;)) ile tych pociech??

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny juz po wszystkim :( przyszła @, ale pocieszam się że lepiej teraz niz za kilka tygodni :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maluszki są dwa :) piękniusie :) Zrobię później zdjęcie i wrzucę. Tylko szkoda mi mojej Żabuchy, strasznie się namęczyła :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 20:33

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka przykro mi kochana ale wierze,ze ten nowy cykl bedzie bardzo owocny <3 <3 <3
    A Zabucha jest cudna i jej dwa maleństwa :) :) :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa ja się najbardziej boję tego, że nigdy nie będę miała dzieci :(
    Dobrze chociaż że zrobiłam bete, pójdę z nią do lekarza i niech mnie wysyła dalej na badania. Ale powoli zaczynam tracić nadzieję...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka a czy to chorujesz na jakieś choroby autoimmunologiczne???
    Bo to moze też mieć wpływ a jak prolaktyna?
    Wiesz ja najbardziej boje sie,ze uda nam sie zajść wciażę ale znów poronie a czwarty raz to chyba zwariuje już :(
    My zaczeliśmy starania o adopcje równolegle ze staraniami o dzieciatko spod serca!!!
    A z drugiej strony przecież w końcu musi sie nam udać prawda :D :D :D

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 11:38

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz troche racji jest w tym psychicznym podejsciu ale musisz pamietać o tym,ze Twoja mama to nie Ty, Ty możesz i napewno bedziesz inaczej wychowywać dzieci swoje dzieci.
    A adopcja no cóz najkrótsze okres to zwykle 3 lata czasmi idą na reke i są dwa lata.
    A bierzesz coś na to Tsh bo wiesz,ze zwykle radzi się aby tsh było poniżej dwóch.
    A psychiatryk to mi też grozi nie martw się razem bedziemy tam :P :P :P

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa i by się okazało że psychotrop jest bardziej skutecznym lekiem w ciąży niż duphaston he he 035.gif
    Biorę euthyrox i miałam nadzieję że następna ciąża będzie już ok. Z drugiej strony zastanawiam się czy to poronienie to nie przypadek, bo przecież połowa ciąż roni się koło terminu @... a poprzednie ciąże straciłam w 7 i 9 tygodniu czyli trochę później.
    Inessa a Ty w tym cyklu się starasz czy czekasz na badania?

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie staramy i akurat w piątek czyli około owulki mam wizyte u lekarza i mam nadzieje,ze mnie obstawi lekami lekarz.
    Z drugiej strony lekarze mówią,że dwa poronienia w 1 trymestrze to jest "normalna" rzecz. Jak słysze,ze w wielu krajach za granicą do 12 tyg. nie ratuje sie ciazy mimo,że poroniło sie juz wcześniej to mnie cos bierze a ich wytłumaczeniem jest to,ze w tym okresie jest to normalne i bądź człowieku mądry.
    Musi sie nam udać i koniec Anoolka :D

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, musi nam się udać :D
    Inessa dzięki za wsparcie, podtrzymałaś mnie na duchu i dzięki Tobie przeżyłam ten dzień i kończę go z nadzieją w serduchu :) 0vishenka_33.gif

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tej nadziei życze dalej zwłaszcza na ten nowy cykl :D :D :D
    SPokojnego tygodnia dla CIebie i wszystkich dziewczyn :D

    Anoolka, pro-ince lubią tę wiadomość

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 22 września 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przypadkiem poronienia w Irlandii.
    U mnie nie bylo zarodka w 6t2dc takze wiem ze kiedy zaczelam plamic i krwawic to i tak by leki nie pomogly. Ale co jest najgorsze tu pierwsze usg jest nie szybciej jak w 12-14 tyg ciazy.
    Nie wyobrazam sobie ze mam poronienie zatrzymane. Zero objawów krwawienia itp. I w 12 tygodniu na usg sie dowiaduje ze moja ciaza poza zagnieżdżeniem to sie nie rozwija. Dlatego teraz w drugiej ciąży jak zajde to ide wymusić usg z racji poronienia a jak nie to zaplace 100-150 € i zrobie prywatnie.
    Poza tymi dziwnymi zasadami to naprawdę zajęli sie mną bardzo dobrze. Wiadomo nikt nie zrobi nic poza ich prawem.

    inessa, Anoolka lubią tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ