X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze tylko zeby poinformowac ze u mnie plamienie. Na wlasne zyczenie bo lutki nie bralam. Czekam na @. Na sierpien lecimy z grubej rury i jak nic nie pojdzie to daruje sobie starania. Jestem za mloda zeby wisiec w powietrzu.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Pewnie macie rację :) Tyle, że ja niecierpliwa jestem i oczywiście panikuję, że cos nie tak jest. Zapisałam się na piątek, zobaczymy :)Alicjio przykro mi ze sie nie udalo,ale wierze,ze niebawem sie uda i bedziesz miala fasolitke :) Ja to sie Justyna martwie,widze ze nawet wykresu nie uzuupelnia,mam nadzieje,ze sie gdzies dobrze bawi i netu nie ma poprostu ;)

    Ilonia pogódz się z menem. Ja nie umiem się gniewać za długo za mojego. Taki jest pocieszny jak się gniewa ;) Ale też się z nim kłócę często. Hormony szaleją to i się wkur... człowiek :)
    A ja wlasnie jestem zawzieta,jak sie wku....i pogniewam,to pare dni mnie trzyma zlosc,az wkoncu pusci.My sie raczej nie klucimy,ale jak juz to nie o blachostli tylko o kakret :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 10:21

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicio przykro mi ze sie nie udalo,ale napewno w tym cyklu sie uda...spokojnie :* ja to sie Justina martwie,nie uzupelnia widze nawet wykresu,az dziwne,mam nadzieje ze tak dobrze sie bawi,i ze neta nie ma poprostu i wszystko gra ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Alicio przykro mi ze sie nie udalo,ale napewno w tym cyklu sie uda...spokojnie :* ja to sie Justina martwie,nie uzupelnia widze nawet wykresu,az dziwne,mam nadzieje ze tak dobrze sie bawi,i ze neta nie ma poprostu i wszystko gra ;)

    Mówiła, że jedzie gdfzies na głęboką wieś, więc miejmy nadzieję, ze internetu tylko nie ma.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja moze to tylko plamienie i @ nie przyjdzie.
    U mnie oczekiwanie na ovu, jajniki mnie bobolewaja, dzisiaj męża muszę wykorzystać bo mało tych serduszek mamy :)
    Wiaterek ja dostalam @ 38 dni po porodzie i tez bez objawów rzadnych. Wierze ze to czekanie jest wkurzajace bo staranka by dobrze bylo zaczac.
    Pogoda u Nas do dupy za to na Sląsku podobno upały, mam nadzieje ze jeszcze do niedzieli sie poopalam :)
    Ilonka widze ze u Ciebie ovu szybciej niz u mnie przyszla takze trzymam kciukasy za staranka.
    Sylwia widze ze u Ciebie serduszkomania-super :)

    Agnieszka0812, Wiaterek, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Mówiła, że jedzie gdfzies na głęboką wieś, więc miejmy nadzieję, ze internetu tylko nie ma.
    No chciałabym na taką wioskę jechać :P
    http://pl.tripadvisor.com/LocationPhotos-g186563-Orkney_Islands_Scotland.html

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No chciałabym na taką wioskę jechać :P
    http://pl.tripadvisor.com/LocationPhotos-g186563-Orkney_Islands_Scotland.html

    Wooooow!!! To ja też chcę na taką "wioskę" jechać :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, ja dostałam równo po 4 tygodniach, ale objawów przed nie było, ale jak @ lunęła szerokim strumieniem to aż się przestraszyłam, nowa podpaska co pół godziny. Ponoć zazwyczaj pierwsza miesiączka po poronieniu jest bardzo obfita więc bądź na to przygotowana.

    Justine miała pojechać na tydzień na jakieś odludzie w Szkocji, pewnie nawet nie ma internetu

    s1985, wykresu nie udostępnię bo go nie mam ;) Już wspominała parę razy że nie mierzę temperatury, nie chcę sobie dokładać stresu, a ze względu na pracę wstaję o różnych godzinach. Do obserwacji śluzu i innych objawów mam aplikację w smartfonie.

    Kupiłam dzisiaj młodego ananasa, ponoć trzy plasterki dziennie zwiększają szansę na implantację. Strasznie trudno to obrać, pokłułam się w palce, namęczyłam strasznie, ale ponoć warto.

    Agnieszka0812, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Wiaterek, ja dostałam równo po 4 tygodniach, ale objawów przed nie było, ale jak @ lunęła szerokim strumieniem to aż się przestraszyłam, nowa podpaska co pół godziny. Ponoć zazwyczaj pierwsza miesiączka po poronieniu jest bardzo obfita więc bądź na to przygotowana.

    Justine miała pojechać na tydzień na jakieś odludzie w Szkocji, pewnie nawet nie ma internetu

    s1985, wykresu nie udostępnię bo go nie mam ;) Już wspominała parę razy że nie mierzę temperatury, nie chcę sobie dokładać stresu, a ze względu na pracę wstaję o różnych godzinach. Do obserwacji śluzu i innych objawów mam aplikację w smartfonie.

    Kupiłam dzisiaj młodego ananasa, ponoć trzy plasterki dziennie zwiększają szansę na implantację. Strasznie trudno to obrać, pokłułam się w palce, namęczyłam strasznie, ale ponoć warto.
    Missbum jaką masz aplikację, ja mam "mój kalendarzyk"

    a tu filmik dla Ciebie https://www.youtube.com/watch?v=Qn4b5_IXThw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 11:42

    missbum lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, dzięki za filmik! szkoda że nie sprawdziłam zamiast się sama męczyć... Tylko my powinnyśmy jeść też ten twardy środek, to w nim jest najwięcej bromeliny (i wcale nie jest aż taki twardy). Jem też morele suszone - też ponoć pomagają. Przed owulacją piłam mały kieliszek czerwonego wina co wieczór, na dobre endometrium. Zobaczymy czy te czary dietetyczne dadzą jakiś efekt ;) Serduszkowanie był codziennie, teraz trochę odpoczywamy ;)

    Używam aplikacji "Ovia Fertility", prosta w obsłudze, przejrzysta, darmowa, jest po angielsku.

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane! Jestem żyję melduje się, internet jak na recepte w domu mamy ale wiekszosc czasu jestesmy po za nim. Jestem na północy Szkocji na Orkanach. Pięknie, poprostu bajka. Troche wieje ale jest słoneczko. Tempki nie mierze, objawy trudno w sumie poweidziec do inne jedzenie, alkohol wiadomo, zawroty głowy procentowe a nie ciążowe hahahaahahahh.
    Urlopujmy się, widzę że też powybywałyście. Ładujmy baterie, ja mam dziwne przeczucie że się uda tym razem, dlatego pije no ale nie za dużo, tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam i do usłyszenia!

    Agnieszka0812, ilonia1984, niezapominajka, missbum lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Hej hej kochane! Jestem żyję melduje się, internet jak na recepte w domu mamy ale wiekszosc czasu jestesmy po za nim. Jestem na północy Szkocji na Orkanach. Pięknie, poprostu bajka. Troche wieje ale jest słoneczko. Tempki nie mierze, objawy trudno w sumie poweidziec do inne jedzenie, alkohol wiadomo, zawroty głowy procentowe a nie ciążowe hahahaahahahh.
    Urlopujmy się, widzę że też powybywałyście. Ładujmy baterie, ja mam dziwne przeczucie że się uda tym razem, dlatego pije no ale nie za dużo, tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam i do usłyszenia!

    Justyś obyś miała rację :) Odpoczywaj Kochana bo Ci się należy.

    Agnieszka0812, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Missbum jaką masz aplikację, ja mam "mój kalendarzyk"

    a tu filmik dla Ciebie https://www.youtube.com/watch?v=Qn4b5_IXThw
    Aguś ja też tej używam

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Hej hej kochane! Jestem żyję melduje się, internet jak na recepte w domu mamy ale wiekszosc czasu jestesmy po za nim. Jestem na północy Szkocji na Orkanach. Pięknie, poprostu bajka. Troche wieje ale jest słoneczko. Tempki nie mierze, objawy trudno w sumie poweidziec do inne jedzenie, alkohol wiadomo, zawroty głowy procentowe a nie ciążowe hahahaahahahh.
    Urlopujmy się, widzę że też powybywałyście. Ładujmy baterie, ja mam dziwne przeczucie że się uda tym razem, dlatego pije no ale nie za dużo, tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam i do usłyszenia!
    No dobrze,ze sie odezwalas...teraz wiemy chociasz,ze wszystko gra...odpoczywaj i zbieraj sily...bo jak males sie zagniezdzil tam,to bedzie Ci potrzebna przez 9 miechow :*

    Wiaterek, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Alicio przykro mi ze sie nie udalo,ale napewno w tym cyklu sie uda...spokojnie :* ja to sie Justina martwie,nie uzupelnia widze nawet wykresu,az dziwne,mam nadzieje ze tak dobrze sie bawi,i ze neta nie ma poprostu i wszystko gra ;)

    przeciez mowila, ze jedzie do przyjaciółki i nie będzie miała tam czasu

    Justine M lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys korzystaj!
    A ja uzywam OvuView i jest niezastapiona <3

    Agnieszka0812, Wiaterek, Justine M, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Justys korzystaj!
    A ja uzywam OvuView i jest niezastapiona <3
    No nie mogę zajarzyć tego OvuView, jakiś nieużyty dla mnie, wolę Ladytimer i mój kalendarzyk

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No nie mogę zajarzyć tego OvuView, jakiś nieużyty dla mnie, wolę Ladytimer i mój kalendarzyk

    Bardzo prosciutki. Objawy i temperature, sluz i szyjle zapisujemy. Piekny kalendarz z przewidywaniem ovu. Tylko te kolo niepotrzebne :p no i wazne zebyc miec live mode.

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Bardzo prosciutki. Objawy i temperature, sluz i szyjle zapisujemy. Piekny kalendarz z przewidywaniem ovu. Tylko te kolo niepotrzebne :p no i wazne zebyc miec live mode.
    No właśnie to koło jakieś denerwujące :P

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No chciałabym na taką wioskę jechać :P
    http://pl.tripadvisor.com/LocationPhotos-g186563-Orkney_Islands_Scotland.html
    piękne widoki mmmmm ;D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ